Španielsko, Pamplóna

TuApartamento - San Agustin 28-30

28-30 Calle San Agustin Pamplóna, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
TuApartamento - San Agustin 28-30
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
0.3 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

28-30 Calle San Agustin Pamplóna, Španielsko

V blízkosti hotela „TuApartamento - San Agustín 28-30“ v Pamplone, Španielsko, sa nachádza niekoľko atrakcií a zariadení. Medzi ne patria:

1. Katedrála v Pamplone: Nachádza sa len krátku prechádzku od hotela, katedrála v Pamplone je krásna historická pamiatka s úchvatnou gotickou architektúrou.

2. Námestie del Castillo: Toto centrálné námestie je srdcom Pamplony, obklopené obchodmi, kaviarňami a historickými budovami. Je to skvelé miesto na prechádzku alebo na vychutnanie si jedla v jednom z vonkajších patio.

3. Areálu pamplonskej arény: Svojou známou jazdou s býkmi počas festivalu San Fermín je aréna populárnou turistickou atrakciou. Návštevníci sa môžu zúčastniť prehliadky a dozvedieť sa viac o histórii a tradíciách korridy vo Španielsku.

4. Park Ciudadela: Veľký zelený park nachádzajúci sa v blízkosti, Park Ciudadela je skvelé miesto na piknik alebo na pokojnú prechádzku. Ponúka krásne záhrady, jazero a dokonca aj malú zoologickú záhradu.

5. Múzeum Navarra: Múzeum Navarra, umiestnené v bývalom nemocnici, predkladá históriu a kultúru regiónu Navarra. Má impresívnu zbierku umenia a archeologických artefaktov.

6. Mestské opevnenia Pamplony: Staré mestské opevnenia Pamplony sú stále intaktné v určitých oblastiach, poskytujúc pohľad do minulosti mesta. Návštevníci môžu prejsť pozdĺž hradieb a vychutnať si panoramatický výhľad na mesto.

7. Calle Estafeta: Známa ako najznámejšia ulica v Pamplone, Calle Estafeta je lemovaná obchodmi, reštauráciami a barov. Je tiež hlavnou trasou pre jazdu s býkmi počas festivalu San Fermín. Okrem toho je hotel v blízkosti reštaurácií, kaviarní a obchodov, čo umožňuje hosťom preskúmať miestnu kuchyňu a kultúru.

map
TuApartamento - San Agustin 28-30
Apartmán

Do centra mesta0.3

O hoteli

O

'YourApartamento - San Agustin 28-30' je hotel nachádzajúci sa v krásnom meste Pamplona, Španielsko. Hotel ponúka pohodlné a moderné izby pre hostí, ktorí si budú môcť vychutnať pobyt. Izby sú vybavené všetkým potrebným vybavením, ako je klimatizácia, plochá TV, bezplatné Wi-Fi a súkromná kúpeľňa. Hotel tiež poskytuje rôzne typy izieb, aby vyhovoval rôznym potrebám hostí. Ponúkajú jednoposteľové, dvojlôžkové a rodinné izby, zabezpečujúc, že existuje možnosť vhodná pre každého. Každá izba je vkusne zariadená a zariadená, vytvárajúc útulnú a lákavú atmosféru pre hostí. Pokiaľ ide o jedlá, 'YourApartamento - San Agustin 28-30' ponúka lahodný raňajkový bufet, aby ste mohli začať deň správne. Raňajky obsahujú rôzne možnosti, ako sú čerstvo pečené pečivo, ovocie, cereálie, jogurt a teplé nápoje. Hostia si môžu vychutnať uspokojujúci jedlo predtým, než sa vyberú preskúmať mesto. Okrem raňajkového bufetu má hotel tiež reštauráciu na mieste, kde hostia môžu vychutnať obed a večeru. Reštaurácia ponúka široký výber tradičných španielskych jedál, ako aj medzinárodnú kuchyňu. S rôznorodým menu sa hostia môžu hriešiť chutnými jedlami bez toho, aby museli opustiť hotel. Celkovo 'YourApartamento - San Agustin 28-30' poskytuje pohodlné izby a príjemný zážitok z jedla pre hostí ubytovaných v Pamplone, Španielsko. Či už prídete pre obchod alebo voľný čas, tento hotel si kladie za cieľ poskytnúť príjemný a príjemný pobyt.

Zábava

Existuje niekoľko zábavných možností v blízkosti hotela „TuApartamento - San Agustin 28-30“ v Pamplone, Španielsko. Niektoré populárne možnosti zahŕňajú:

1. Staré mesto Pamplony: Hotel sa nachádza v srdci historického Starého Mesta Pamplony, kde môžete objavovať jeho útulné ulice, navštíviť historické miesta ako katedrála v Pamplone a vychutnať si miestne obchody, bary a reštaurácie.

2. Plaza del Castillo: len krátky prechádzka od hotela je Plaza del Castillo, živé námestie, kde sa stretávajú miestni obyvatelia a turisti. Je to skvelé miesto na relax, pozorovanie ľudí a vychutnanie atmosféry mesta.

3. Beh býkov: Ak navštevujete Pamplonu počas festivalu San Fermin v júli, môžete sa zúčastniť alebo pozorovať slávny Beh býkov. Tento vzrušujúci podujatie sa koná len krátku vzdialenosť od hotela.

4. Baluarte: Baluarte je populárne koncertné a divadelné miesto nachádzajúce sa blízko hotela. Môžete skontrolovať ich kalendár akcií, či sa počas vášho pobytu konajú nejaké predstavenia.

5. Planetárium Pamplona: Nachádza sa v parke Yamaguchi, planetárium Pamplona ponúka zaujímavé a vzdelávacie predstavenia o astronómii a vesmíre. Je to skvelá možnosť pre rodiny alebo kohokoľvek, kto má záujem o vesmír.

6. Pamplonetario Municipal - Observatórium mesta Pamplona: Situované na kopci Ezcaba, observatórium ponúka pozorovacie sedenia a vzdelávacie programy o astronómii. Poskytuje jedinečnú príležitosť sledovať nočnú oblohu a dozvedieť sa viac o nebeských telesách.

7. Múzeum Univerzity v Navarre: Nachádza sa v blízkosti hotela, toto moderné umelecké múzeum vystavuje kolekciu medzinárodných umelcov a organizuje dočasné výstavy. Je to skvelé miesto na ponorenie sa do umeleckej a kultúrnej scény. Tieto sú len niektoré zábavné možnosti v blízkosti hotela „TuApartamento - San Agustin 28-30“ v Pamplone, Španielsku. Centrálna poloha hotela vám umožňuje pohodlne preskúmať a vychutnať si atrakcie mesta.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela TuApartamento - San Agustin 28-30
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.