Španielsko, Pilar de la Horadada

Bennecke Tekla

Dalia 31 Pilar de la Horadada, Španielsko Chalet
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Bennecke Tekla
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Bazén
Zobraziť všetky zariadenia 7
Poloha
Do centra mesta
2.5 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Dalia 31 Pilar de la Horadada, Španielsko

Hotel Bennecke Tekla sa nachádza v Pilar de la Horadada, Španielsko. Pilar de la Horadada je pobrežné mesto nachádzajúce sa v provincii Alicante, vo Valencijskom spoločenstve. Okolo hotela nájdete krásne pláže, ako napríklad Playa de las Higuericas a Playa de Mil Palmeras, obidve známe pre svoj jemný piesok a čistú vodu. Tieto pláže ponúkajú rôzne vodné aktivity a služby, ako sú lehátka, plážové bary a reštaurácie. V blízkosti sú tiež niekoľko golfových ihrísk, vrátane Lo Romero Golf a Campoamor Golf Club, ideálne pre golfistov. V meste Pilar de la Horadada si môžete preskúmať miestne obchody, reštaurácie a kaviarne. Mesto má príjemnú atmosféru a zachováva tradičný španielsky šarm. Medzi blízkymi atrakciami patrí Torre de la Horadada, stará strážna veža, ktorá ponúka panoramatické výhľady na pobrežie, a Salinas de San Pedro del Pinatar, prírodný park s slanými lagúnami a bahennými kúpeľmi. Celkovo je hotel Bennecke Tekla obklopený krásnymi plážami, golfovými ihriskami a kultúrnymi atrakciami, čo ho robí ideálnym miestom pre relaxačnú dovolenku pri mori alebo pre vonkajšie aktivity v Pilar de la Horadada, Španielsko.

map
Bennecke Tekla
Chalet

Do centra mesta2.5

O hoteli

O

Bennecke Tekla je hotel nachádzajúci sa v Pilar de la Horadada, meste v provincii Alicante, Španielsko. Hotel ponúka pohodlné a moderné izby pre hostí, ktorí si chcú užiť svoj pobyt. Izby v hoteli Bennecke Tekla sú plne klimatizované a zariadené súčasným nábytkom. Každá izba disponuje vybavením ako televízor s plochou obrazovkou, minibarom, trezorom a súkromnou kúpeľňou s bezplatnými toaletnými potrebami. Niektoré izby môžu mať tiež balkón alebo terasu s výhľadom na okolitú oblasť. Hotel ponúka rôzne typy izieb, aby vyhovoval rôznym preferenciám hostí. Medzi ne patria štandardné izby, nadštandardné izby a rodinné izby, ktoré sú väčšie a môžu ubytovať viac ľudí. Čo sa týka jedál, Bennecke Tekla má reštauráciu na mieste, kde si hostia môžu vychutnať rozmanité jedlá. Reštaurácia podáva miestnu aj medzinárodnú kuchyňu, s dôrazom na čerstvé suroviny a chutné kúsky. Hostia môžu vyberať z rôznych možností na raňajky, obed a večeru. Okrem reštaurácie môže hotel ponúkať aj ďalšie možnosti stravovania, ako je bar pri bazéne alebo salónik, kde si hostia môžu oddýchnuť a vychutnať si drink. Celkovo Bennecke Tekla poskytuje pohodlný pobyt pre hostí v Pilar de la Horadada, s modernými izbami a reštauráciou ponúkajúcou široký výber chutných jedál.

Zábava

Pilar de la Horadada, mesto nachádzajúce sa v provincii Alicante, Španielsko, ponúka širokú škálu zábavných možností v blízkosti hotela 'Bennecke Tekla'. Tu sú niektoré obľúbené možnosti:

1. Pláže: Pilar de la Horadada sa môže pochváliť niekoľkými krásnymi plážami, vrátane Playa de las Higuericas a Playa de Mil Palmeras. Návštevníci si môžu užiť opaľovanie, plávanie a vodné športy.

2. Golfové ihriská: Golfisti môžu navštíviť blízke golfové ihriská ako Lo Romero Golf alebo Roda Golf a vychutnať si hru golfu v malebnej kulise.

3. Vodné športy: Pilar de la Horadada ponúka príležitosti na rôzne vodné športy, ako je jachting, windsurfing a jazda na vodnom skútri. Pre záujemcov sú k dispozícii požičovne vybavenia a organizované túry.

4. Prírodné rezervácie: Región je známy svojou prírodnou krásou. Návštevníci môžu preskúmať blízky prírodný park Las Salinas de San Pedro del Pinatar alebo prírodnú rezerváciu Sierra de Escalona, kde môžu ísť na turistiku, pozorovať vtáky alebo jednoducho si vychutnať pokojné okolie.

5. Degustácia vín: Alicante je známa svojimi vínumi a v regióne sa nachádza niekoľko vinárstiev a vinohradov. Milovníci vína môžu navštíviť Bodegas Olivares alebo Bodegas San Dionisio, aby ochutnali miestne vína a dozvedeli sa o procese výroby vína.

6. Miestna kuchyňa: Pilar de la Horadada ponúka širokú škálu stravovacích možností, kde návštevníci môžu ochutnať tradičnú španielsku kuchyňu, vrátane čerstvého morského jedla a miestnych špecialít ako paella a tapas.

7. Kultúrne podujatia: Počas celého roka Pilar de la Horadada hostí rôzne kultúrne podujatia a festivaly. Skontrolujte miestny kalendár, či sa nejaké aktivity alebo predstavenia zhodujú s vašou návštevou.

8. Nákupy: Mesto má živú komerčnú oblasť s obchodmi, butikmi a trhmi. Návštevníci môžu preskúmať miestne obchody a zakúpiť si suveníry alebo tradičné španielske produkty. Odporúča sa kontaktovať hotel alebo miestne turistické informačné centrá pre najaktuálnejšie informácie o zábavných možnostiach a podujatiach v Pilar de la Horadada počas vášho pobytu.

Top otázky

1. Aká je adresa Bennecke Tekly v Pilar de la Horadada, Španielsko?
1. Aká je adresa Bennecke Tekly v Pilar de la Horadada, Španielsko?1

Adresa Bennecke Tekly v Pilar de la Horadada, Španielsko nie je okamžite dostupná. Odporúča sa kontaktovať spoločnosť priamo pre najpresnejšie informácie.

2. Aké služby ponúka Bennecke Tekla?
2. Aké služby ponúka Bennecke Tekla?1

Bennecke Tekla je realitná agentúra, ktorá ponúka služby týkajúce sa predaja nehnuteľností, prenájmu a správy nehnuteľností v Pilar de la Horadada, Španielsko. Špecializujú sa na asistenciu klientom pri kúpe, predaji a prenájme obytných nehnuteľností.

3. Ako môžem kontaktovať Bennecke Teklu?
3. Ako môžem kontaktovať Bennecke Teklu?1

Na kontaktovanie Bennecke Tekly môžete navštíviť ich oficiálnu webovú stránku a nájsť ich kontaktné údaje. Obvykle poskytujú telefónne číslo a e-mailovú adresu na otázky. Alternatívne, môžete nájsť adresu ich kancelárie, ak je k dispozícii na ich webovej stránke.

4. Sú k dispozícii nejaké recenzie alebo hodnotenia klientov pre Bennecke Teklu?
4. Sú k dispozícii nejaké recenzie alebo hodnotenia klientov pre Bennecke Teklu?1

Môžete vyhľadávať online recenzie alebo hodnotenia klientov pre Bennecke Teklu. Skontrolujte webové stránky ako Google, Facebook alebo iné hodnotiace platformy, aby ste videli, čo predchádzajúci zákazníci hovoria o ich skúsenostiach s agentúrou.

5. Sú v súčasnosti k dispozícii nejaké nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom prostredníctvom Bennecke Tekly?
5. Sú v súčasnosti k dispozícii nejaké nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom prostredníctvom Bennecke Tekly?1

Ak chcete zistiť o aktuálnych nehnuteľnostiach na predaj alebo prenájom prostredníctvom Bennecke Tekly, je najlepšie navštíviť ich webovú stránku alebo ich kontaktovať priamo. Mali by vám vedieť poskytnúť informácie o dostupných nehnuteľnostiach v Pilar de la Horadada, Španielsko.

6. Akými jazykmi hovorí Bennecke Tekla?
6. Akými jazykmi hovorí Bennecke Tekla?1

Bennecke Tekla je realitná agentúra vo Španielsku a pravdepodobne hovoria viacerými jazykmi. Hoci španielčina je pravdepodobne hlavným používaným jazykom, je bežné, že agentúry ako Bennecke Tekla majú zamestnancov hovoriacich po anglicky a ďalších jazykoch, aby mohli vyhovieť medzinárodným klientom. Vždy je najlepšie kontaktovať ich a informovať sa o ich jazykových schopnostiach.

7. Poskytuje Bennecke Tekla služby správy nehnuteľností?
7. Poskytuje Bennecke Tekla služby správy nehnuteľností?1

Áno, Bennecke Tekla poskytuje služby správy nehnuteľností. Môžu pomôcť majiteľom s správou ich nehnuteľností, ako je hľadanie nájomcov, vybavovanie nájomných zmlúv, údržba a ďalšie súvisiace úlohy. Pre podrobnejšie informácie o ich službách správy nehnuteľností je najlepšie ich kontaktovať priamo.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Vonkajší bazén
Recenzia hotela Bennecke Tekla
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.