Španielsko, Ktorý.

Villa Oubina

Rua Orgodomonte14 Ktorý., Španielsko Apartmán
7 ponúk od 193 EUR Zobraziť ponuku
Villa Oubina
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Rybárčenie
 • Vyhradená fajčiarska časť
 • Informačná služba
Zobraziť všetky zariadenia 9
Poloha
Do centra mesta
3.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Rua Orgodomonte14 Ktorý., Španielsko

Niektoré významné atrakcie okolo hotela Villa Oubiña v Poio, Španielsko zahňahrdené:

1. Kláštor San Juan de Poio: Tento historický kláštor sa nachádza len krátku vzdialenosť od hotela. Je to dobre zachovaný príklad galickej románskej architektúry a ponúka úžasné výhľady na Ría de Pontevedra.

2. Pontevedra: Očarujúce mesto Pontevedra sa nachádza nedaleko a ponúka škálu atrakcií, vrátane Praza da Ferrería, baziliky Santa María a Múzea Pontevedra. Návštevníci môžu tiež preskúmať jeho stredoveké staré mesto a užívať si živú atmosféru mesta.

3. Combarro: Malebná rybárska dedina na pobreží, Combarro je známa svojou jedinečnou architektúrou a tradičnými galickými sýpkami (hórreos). Návštevníci sa môžu prechádzať jej úzkymi uličkami, vychutnávať čerstvé morské plody a obdivovať krásne výhľady na Ría de Pontevedra.

4. Vinárska oblasť Rías Baixas: Poio sa nachádza v srdci vinárskej oblasti Rías Baixas. Milovníci vína môžu navštíviť miestne vinárne a aj degustovať Albariño a iné vína vyrábané v tejto oblasti.

5. Pláže: Hotel sa nachádza nedaleko niekoľkých krásnych pláží, vrátane Playa de Areas, Playa de Portocelo a Playa de Canelas. Návštevníci sa môžu relaxovať na piesočnatých brehoch a užívať si osviežujúce vody Atlantického oceánu.

6. Rôzne outdoorové aktivity: Prírodné prostredie Poio ponúka možnosti pre outdoorové aktivity ako turistika, cyklistika a vodné športy. Región je známy svojimi úchvatnými krajinami, vrátane lesov, riek a jedinečného pobrežia. Celkovo povedané, poloha hotela v Poio ponúka návštevníkom škálu atrakcií na preskúmanie od kultúrnych a historických pamiatok až po prírodnú krásu a outdoorové aktivity.

map
Villa Oubina
Apartmán

Do centra mesta3.1

O hoteli

O

Vila Oubina je hotel nachádzajúci sa v Poio, Španielsko. Je to očarujúci hotel, ktorý ponúka svojim hosťom pohodlné izby a lahodné jedlá. Hotel ponúka rôzne typy izieb, ktoré vyhovujú rôznym potrebám a preferenciám. Tieto izby sú vkusne zariadené a vybavené zariadeniami ako je klimatizácia, televízory s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi a súkromné kúpeľne. Niektoré izby tiež ponúkajú výhľad do záhrady hotela alebo do okolitého prostredia. Hosťia môžu vybrať z rôznych možností jedál v hoteli Villa Oubina. Hotel má reštauráciu, ktorá podáva tradičnú galícijskú kuchyňu, známu pre svoje morské plody a čerstvé miestne suroviny. K dispozícii je tiež bar, kde si hostia môžu vychutnať nápoje a občerstvenie počas celého dňa. Okrem ubytovania a jedál Villa Oubina ponúka aj iné zariadenia na zlepšenie pobytu hostí. Patrí sem recepcia s nepretržitou prevádzkou, pokojová služba, práčovňa a bezplatné parkovisko. Hotel má aj záhradu, kde sa hostia môžu relaxovať a vonkajší bazén pre tých, ktorí chcú ochladiť počas teplejších mesiacov. Poloha hotela Villa Oubina je tiež výnimočná. Nachádza sa v meste Poio, ktoré je známe svojimi historickými pamiatkami a prírodnou krásou. Hostia si môžu ľahko preskúmať blízke atrakcie, ako je kláštor San Xoan de Poio a malebné pláže v Pontevedre. Celkovo je Villa Oubina vítacím hotelom v Poio, Španielsko, ponúkajúcim pohodlné izby, lahodné jedlá a výhodnú polohu na preskúmanie okolitého prostredia.

Deti

Villa Oubina, nachádzajúca sa v Poio, Španielsko, ponúka škálu aktivít pre deti. Niektoré obľúbené možnosti zahŕňajú:

1. Vonkajšie ihriská: Sú tu vyhradené vonkajšie priestory s hojdačkami, šmýkačkami a ďalším hracím vybavením, ktoré vyhovujú potrebám detí po fyzickej aktivite a zábave.

2. Plavecký bazén: Vila má plavecký bazén, ideálny pre deti, aby si mohli užiť osviežujúci zábery v horúcich letných dňoch. Rodičia si môžu oddýchnuť pri bazéne, zatiaľ čo dozorujú svoje deti.

3. Športové zariadenia: Vila Oubina poskytuje rôzne športové zariadenia ako futbalové ihrisko, tenisový kurt a basketbalový kurt. Deti sa môžu zúčastniť priateľských zápasov alebo trénovať svoje obľúbené športy.

4. Hracia miestnosť: Vila má hernú miestnosť vybavenú stolnými hrami, biljardovým stolom a videohrami. Tento priestor ponúka zábavu pre deti všetkých vekových skupín, najmä počas daždivých dní alebo keď potrebujú prestávku od vonkajších aktivít.

5. Rekreačné aktivity: Vila Oubina organizuje rekreačné aktivity ako lov pokladov, umelecké a remeselné dielne a prechádzky prírodou. Tieto aktivity podporujú deti, aby preskúmali svoju kreativitu a spojili sa s prírodou.

6. Detské zariadenia: Vila zabezpečuje bezpečnosť a pohodlie detí poskytovaním postieľok pre bábätká, vysoké stoličky a ďalšie potrebné zariadenia pre bábätká a batolatá. Celkovo povedané, vila Oubina v Poio, Španielsko, ponúka širokú škálu deti priateľských aktivít, umožňujúc deťom mať príjemnú a nezabudnuteľnú dovolenku.

Zábava

V blízkosti hotela "Villa Oubiña" v Poio, Španielsko, existuje niekoľko zábavných možností. Tu sú niektoré návrhy:

1. Navštívte historické centrum Pontevedry: Len krátku jazdu odtiaľ, Pontevedra ponúka očarujúce staré mesto s úzkymi uličkami, krásnymi námestiami a historickými budovami. Môžete preskúmať kostol Santa Maria, Ruiny Santo Dominga alebo jednoducho prechádzať a užívať si atmosféru.

2. Plavte sa loďou na ostrovy Cíes: Nachádzajú sa v Národnom parku Atlantických ostrovov Galície, ostrovy Cíes sú známe svojimi neporušenými plážami a priehľadnými vodami. Môžete sa vydať na loďový výlet z blízkych prístavov a stráviť deň opaľovaním sa, plávaním alebo turistikou po malebných chodníkoch.

3. Preskúmajte vinohradnícku oblasť Rías Baixas: Poio sa nachádza v srdci vinohradskej oblasti Rías Baixas, známej svojimi bílymi vínami Albariño. Môžete navštíviť miestne vinárne, zúčastniť sa degustácií a dozvedieť sa o procese výroby vína.

4. Užite si vodné športy: Ak hľadáte aktívnu zábavu, môžete vyskúšať rôzne vodné športy. Blízke pláže ponúkajú možnosti surfovania, paddleboardingu, kajakovania a plachtenia.

5. Navštívte Monasterio de Poio: Nachádzajúci sa priamo v Poio, Monasterio de Poio je historický kláštor pochádzajúci z

10. storočia. Môžete si zobrať prehliadku kláštora, aby ste sa dozvedeli o jeho histórii a obdivovali jeho nádhernú architektúru.

6. Zúčastnite sa kultúrnych podujatí a festivalov: Počas celého roka Poio a okolité oblasti hostia rôzne kultúrne podujatia a festivaly. Skontrolujte miestny kalendár, či sa počas vášho pobytu konajú nejaké koncerty, divadelné predstavenia alebo tradičné oslavy. Nezabudnite skontrolovať existujúce cestné obmedzenia alebo smernice v dôsledku pandémie COVID-19 a potvrdiť dostupnosť konkrétnych aktivít alebo atrakcií vopred.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Villa Oubina?

1. Kde sa nachádza Villa Oubina?1

Villa Oubina sa nachádza v Poio, Španielsko.

2. Aké vybavenie ponúka Villa Oubina?

2. Aké vybavenie ponúka Villa Oubina?1

Villa Oubina ponúka vybavenie ako bazén, terasu, grilovacie zariadenia, súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie.

3. Koľko izieb má Villa Oubina?

3. Koľko izieb má Villa Oubina?1

Villa Oubina má päť spální a ubytuje až desať ľudí.

4. Je Villa Oubina priateľská k zvieratám?

4. Je Villa Oubina priateľská k zvieratám?1

Áno, Villa Oubina je priateľská k zvieratám. Avšak odporúča sa potvrdiť to s ubytovaním predem.

5. Je Villa Oubina luxusné ubytovanie?

5. Je Villa Oubina luxusné ubytovanie?1

Áno, Villa Oubina sa považuje za luxusné ubytovanie vďaka svojim nadštandardným zariadeniam a funkciám.

6. Môžem si rezervovať Villa Oubina na akcie alebo svadby?

6. Môžem si rezervovať Villa Oubina na akcie alebo svadby?1

Áno, Villa Oubina je možné si rezervovať na akcie a svadby. Poskytuje priestor a krásne okolie pre takéto príležitosti.

7. Je Villa Oubina blízko nejakým turistickým atrakciám?

7. Je Villa Oubina blízko nejakým turistickým atrakciám?1

Áno, Villa Oubina sa nachádza v blízkosti populárnych atrakcií ako historické mesto Pontevedra, Combarro (očarujúce rybárske mestečko) a krásne pláže Rías Baixas.

8. Sú v blízkosti Villa Oubina obchody s potravinami alebo reštaurácie?

8. Sú v blízkosti Villa Oubina obchody s potravinami alebo reštaurácie?1

Áno, v blízkosti Villa Oubina sa nachádzajú obchody s potravinami a reštaurácie, poskytujúce pohodlné možnosti pre stravovanie a nákup potravín.

9. Môžem si cez Villa Oubina zarezervovať zájazdy alebo výlety?

9. Môžem si cez Villa Oubina zarezervovať zájazdy alebo výlety?1

Áno, Villa Oubina môže pomôcť pri organizovaní zájazdov alebo odporúčaní výletov v okolí, umožňujúc hostom preskúmať atrakcie regiónu.

10. Aké je storno podmienky pre Villa Oubina?

10. Aké je storno podmienky pre Villa Oubina?1

Storno podmienky pre Villa Oubina sa môžu líšiť v závislosti od rezervačnej platformy alebo vybranej ceny. Odporúča sa skontrolovať konkrétnu politiku v čase rezervácie.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Vodné aktivity
 • Rybárčenie
 • Vodné aktivity
Zariadenia hotela
 • Vyhradená fajčiarska časť
Doplnkové služby
 • Informačná služba
Zábava a relax
 • Turistika
Pre rodiny s deťmi
 • Detské ihrisko
Recenzia hotela Villa Oubina
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.