Španielsko, Puigcerda

APARTAMENTO MIRADOR DEL PUIGMAL

Calle Baixada de Bourgmadame nº 7, 2º 2º Puigcerda, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
APARTAMENTO MIRADOR DEL PUIGMAL
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Výťah
 • Fén
Zobraziť všetky zariadenia 7
Poloha
Do centra mesta
0.3 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Calle Baixada de Bourgmadame nº 7, 2º 2º Puigcerda, Španielsko

V okolí hotela "Apartamento Mirador del Puigmal" v Puigcerdě, Španielsku, nájdete rôzne atrakcie a zariadenia. Niektoré blízke zaujímavé miesta zahŕňajú:

1. Centrum mesta Puigcerda: Hotel sa nachádza v Puigcerde, takže budete mať ľahký prístup do centra mesta, kde nájdete obchody, reštaurácie a kaviarne.

2. Parc Schierbeck: Tento krásny park sa nachádza v blízkosti a ponúka pokojné prostredie s prechádzkovými cestami, piknikovými priestormi a detským ihriskom.

3. Kostol Santa Maria: Historický kostol v centre mesta s nádhernou fasádou a interiérom.

4. La Torreta de Caldegas: Veža nachádzajúca sa na okraji Puigcerdy, ktorá ponúka panoramatický výhľad na mesto a okolité hory.

5. Lyžiarske stredisko La Molina: Ak máte radi lyžovanie alebo snowboarding, toto lyžiarske stredisko je asi 20-minút jazdy autom od hotela. Ponúka širokú škálu svahov a zariadení.

6. Jazero Engolasters: Malebné jazero vzdialené len krátku vzdialenosť, kde môžete ísť na prechádzku, piknik alebo sa zamerať na vodné aktivity ako kajakovanie.

7. Železničná stanica Puigcerda: Železničná stanica je v pešej vzdialenosti od hotela, čo poskytuje jednoduchý prístup do ďalších blízkych miest a miest. Celkovo je hotel výhodne umiestnený blízko centra mesta, čo zjednodušuje preskúmavanie zariadení a atrakcií Puigcerdy. Okrem toho sú v okolí prirodzené krajiny a rekreačné aktivity pre milovníkov vonkajšieho života.

map
APARTAMENTO MIRADOR DEL PUIGMAL
Apartmán

Do centra mesta0.3

O hoteli

O

Hotel 'APARTAMENTO MIRADOR DEL PUIGMAL' sa nachádza v Puigcerdà, meste v provincii Girona, Španielsko. Hotel ponúka pohodlné a dobre vybavené izby pre hostí, aby si mohli užiť svoj pobyt. Izby v 'APARTAMENTO MIRADOR DEL PUIGMAL' sú priestranné a zahŕňajú zariadenia ako pohodlné postele, súkromné kúpeľne, televízory s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi, kúrenie a klimatizáciu. Izby sú vkusne zariadené a poskytujú útulnú atmosféru pre hostí. Pokiaľ ide o jedlo, hotel ponúka rôzne možnosti pre hostí, aby si ich mohli vychutnať. Na mieste sa nachádza reštaurácia, kde si hostia môžu vychutnať lahodné jedlá pripravené kvalifikovanými kuchármi. Reštaurácia ponúka široký výber kulinárskych lahôdok, vrátane miestnych špecialít a medzinárodnej kuchyne. Okrem toho hotel poskytuje raňajkovú službu, zabezpečujúc, aby hostia začali svoj deň uspokojujúcim jedlom. Raňajky zahŕňajú možnosti ako čerstvé ovocie, pečivo, chlieb, studené mäsové výrobky, syry, kávu, čaj a džúsy. Celkovo hotel 'APARTAMENTO MIRADOR DEL PUIGMAL' ponúka pohodlné ubytovanie s dobre vybavenými izbami a chutnými jedlami. Hostia si môžu užiť príjemný pobyt v Puigcerdà, obklopení krásnou krajinou a priateľskou atmosférou.

Zábava

V blízkosti hotela 'Apartamento Mirador del Puigmal' v Puigcerdě, Španielsko, je niekoľko možností zábavy. Niektoré z možností zahrňujú:

1. Ski Resort: Hotel sa nachádza v blízkosti niekoľkých lyžiarskych stredísk, vrátane La Masella a La Molina, ktoré ponúkajú rôzne zimné športové aktivity ako lyžovanie a snowboarding.

2. Outdoor Activities: Okolie je ideálne pre nadšencov outdoorových aktivít, s možnosťami na turistiku, horské bicyklovanie a jazdu na koni.

3. Cultural Attractions: Sám Puigcerdá má niekoľko kultúrnych atrakcií, vrátane kostola Santa Maria a námestia de la Vila, kde môžete preskúmať miestnu históriu a architektúru.

4. Shopping and Dining: Hotel sa nachádza v blízkosti centra mesta, kde môžete nájsť rôzne obchody, reštaurácie a kaviarne na preskúmanie a vyskúšanie miestnej kuchyne.

5. Termálne kúpele: Hotel sa nachádza blízko niekoľkých termálnych kúpeľov, ako sú Termes Llo a Termes Panticosa, kde sa môžete uvoľniť a omladiť.

6. Golfové ihriská: Ak máte radi golf, hotel sa nachádza blízko niekoľkých golfových ihrísk, ako sú Fontanals Golf Club a Real Club de Golf Cerdaña.

7. Kultúrne akcie: Puigcerdá organizuje počas celého roka rôzne kultúrne podujatia, vrátane hudobných festivalov, výstav umenia a tradičných osláv, ktoré môžu poskytnúť zábavné možnosti pre návštevníkov. Upozorňujeme, že dostupnosť a prevádzkové hodiny týchto zábavných možností sa môžu líšiť, preto sa odporúča skontrolovať vopred konkrétne podrobnosti.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Výťah
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Doplnkové služby
 • Informačná služba
Recenzia hotela APARTAMENTO MIRADOR DEL PUIGMAL
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.