Španielsko, Rialp

Refugi Casa Canelo

Casa Canelo s/n Rialp, Španielsko Rekreačný Prenájom
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Refugi Casa Canelo
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Rybárčenie
 • Turistika
Zobraziť všetky zariadenia 8
Poloha
Do centra mesta
1.7 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Casa Canelo s/n Rialp, Španielsko

Okolo hotela „Refugi Casa Canelo“ v Rialpe, Španielsko, sa nachádza množstvo atrakcií a zariadení. Tu sú niektoré významné miesta a pamiatky nachádzajúce sa v blízkosti:

1. Národný park Aigüestortes i Estany de Sant Maurici: Tento ohromujúci národný park je len krátku vzdialenosť od Rialpu a ponúka krásne horské krajiny, jazerá a turistické trasy.

2. Rieka Noguera Pallaresa: Hotel sa nachádza blízko rieky Noguera Pallaresa, ktorá je známa svojimi možnosťami riečneho raftingu a kajakovania.

3. Lyžiarske stredisko Port Ainé: Nachádza sa len niekoľko kilometrov od Rialpu, toto lyžiarske stredisko ponúka zimné športy ako lyžovanie a snowboarding.

4. Park del Segre: Tento park sa nachádza v La Seu d'Urgell, ktorý je len krátky autobusovým spojom. Obsahuje umele vytvorený divoký vodný tok, kde je možné si vychutnať rôzne vodné športy, vrátane kajakovania a kanoe.

5. Mestečko Rialp: Hotel je v pešej vzdialenosti od očarujúceho mestečka Rialp, kde návštevníci môžu preskúmať miestne obchody, reštaurácie a kaviarne.

6. Sort: Toto blízke mestečko je známe ako brána dobrodružným športom v regióne. Ponúka aktivít ako canyoning, jazdu na koni a paragliding.

7. El Pont de Suert: Asi 35 minút jazdy od Rialpu, toto stredoveké mesto je známe svojím historickým centrom a kultúrnym dedičstvom. Tieto atrakcie poskytujú rôzne vonkajšie aktivity, prírodnú krásu a kultúrne zážitky pre hostí pobývajúcich v 'Refugi Casa Canelo' v Rialpe, Španielsko.

map
Refugi Casa Canelo
Rekreačný Prenájom

Do centra mesta1.7

O hoteli

O

Refugi Casa Canelo je hotel nachádzajúci sa v Rialpe, Španielsko. Je to očarujúci horský útulok, ktorý ponúka pohodlný a útulný pobyt obklopený prírodnou krásou. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedlách:

1. Hotel: Refugi Casa Canelo je malý hotel, ktorý si kládne za cieľ poskytnúť priateľskú atmosféru pre hostí. Je ideálny pre tých, ktorí hľadajú pokojný útek v horách. Hotel ponúka rôzne vybavenia a služby na zabezpečenie príjemného pobytu.

2. Izby: Hotel ponúka rôzne typy izieb, aby vyhovoval rôznym potrebám. Izby sú vkusne zariadené a vybavené modernými vybaveniami. Hostia si môžu vybrať medzi jednolôžkovými, dvojlôžkovými alebo trojlôžkovými izbami v závislosti od ich požiadaviek. Každá izba ponúka pohodlné postele, čistú bielizeň a súkromnú kúpeľňu.

3. Jedlo: Refugi Casa Canelo ponúka lahodné jedlá pripravené s čerstvými miestnymi surovinami. Hostia si môžu vychutnať domáce jedlá, ktoré sú pripravené s láskou a pozornosťou k detailom. Jedálna miestnosť hotela poskytuje útulnú a teplú atmosféru na vychutnanie si jedla. Špeciálne požiadavky na stravovanie sa môžu tiež zohľadniť na požiadanie.

4. Poloha: Hotel sa nachádza v Rialpe, malebnom dedinke v regióne Pyrenejí v Španielsku. Je obklopený úchvatnými prírodnými scenériami, čo ho robí ideálnym východiskovým bodom pre outdoorové aktivity ako turistika, lyžovanie a horské bicyklovanie. Hostia môžu objavovať blízke národné parky, rieky a hory.

5. Zariadenia: Okrem pohodlných izieb a chutných jedál, Refugi Casa Canelo ponúka ďalšie zariadenia na zlepšenie zážitku hostí. Môžu to byť napríklad spoločenská miestnosť s krbom, bar, terasa, záhrada a bezplatný prístup na Wi-Fi. Personál hotela je priateľský a pozorný, pripravený pomôcť hostiam s akýmikoľvek otázkami alebo požiadavkami. Celkovo je Refugi Casa Canelo očarujúcim horským úkrytom, ktorý poskytuje pohodlné ubytovanie, lahodné jedlá a pokojnú atmosféru. Či už hľadáte relaxačný útek alebo dobrodružnú dovolenku, tento hotel ponúka skvelú možnosť v krásnom prostredí Rialpu, Španielsko.

Zábava

1. Lyžiarske stredisko Port Ainé: Nachádza sa v Pyrenejach, toto lyžiarske stredisko je len krátka cesta autom od Rialp. Počas chladnejších mesiacov si môžete užívať lyžovanie, snowboarding a ďalšie zimné aktivity.

2. Rafting Pyrenees: Ak hľadáte dobrodružnú aktivitu, vyskúšajte rafting na divokých vodách s Rafting Pyrenees. Ponúkajú sprievodcovské túry a poskytujú všetku potrebnú výbavu.

3. Národný park Aigüestortes i Estany de Sant Maurici: Tento národný park je skvelým miestom na turistiku, horské bicyklovanie a objavovanie prírody. Park má úchvatné jazerá, vodopády a rozmanitú flóru a faunu.

4. Kostol Sant Climent de Taüll: Navštívte tento románsky kostol, zápisný prízemok UNESCO, známy pre svoje dobre zachované fresky. Obdivujte stredovekú architektúru a dozviete sa o histórii regiónu.

5. Sort: Tento očarujúci mestečko sa nachádza len krátka cesta od Rialp. Preskúmajte jeho malebné ulice, navštívte miestne obchody a reštaurácie a užívajte si živú atmosféru.

6. Rieka Noguera Pallaresa: Ak máte záujem o vodné aktivity, môžete sa vydať na kajakovanie alebo kanoe na rieke Noguera Pallaresa. Viaceré miestne spoločnosti ponúkajú sprievodcovské túry pre všetky úrovne skúseností.

7. Ecomuseu de les Valls d'Aneu: Dozviete sa o kultúrnom dedičstve regiónu v tomto múzeu, ktoré predstavuje tradičné remeslá, poľnohospodárske praktiky a miestnu históriu.

8. Museu Trementinaires de Sort: Objevte históriu a tradície známych "trementinaires", putovných predajcov, ktorí predávali liečivé bylinky. Múzeum má expozície, ktoré zachytávajú ich spôsob života a dôležitosť bylinnej medicíny.

9. Espai Orígens: Nachádza sa v Sort, toto múzeum zdôrazňuje jedinečné prírodné a kultúrne dedičstvo regiónu Pallars Sobirà. Preskúmajte interaktívne expozície a dozviete sa o miestnych ekosystémoch a divokej prírode.

10. Degustácia vína: Vykonajte krátku cestu do blízkeho vinárskeho regiónu Costers del Segre a navštívte miestne vinárstva. Užite si degustácie vín, dozviete sa o výrobe vína a oddajte sa lahodným španielskym vínam. Okrem týchto konkrétnych aktivít si môžete vychutnať aj miestnu kuchyňu, navštíviť blízke mestečká a dedinky a ponoriť sa do prírodnej krásy Pyrenejí.

Top otázky

1. Čo je to Refugi Casa Canelo v Rialpe, Španielsko?

1. Čo je to Refugi Casa Canelo v Rialpe, Španielsko?1

Refugi Casa Canelo je populárne horské útočisko nachádzajúce sa v Rialpe, obci v Katalánskych Pyrenejach vo Španielsku. Slúži ako základný tábor pre turistov, horolezcov a milovníkov outdoorových aktivít, ktorí preskúmavajú okolité hory

2. Ako môžem dosiahnuť Refugi Casa Canelo?

2. Ako môžem dosiahnuť Refugi Casa Canelo?1

Na dosiahnutie Refugi Casa Canelo môžete začať svoju cestu z obce Rialp. Odtiaľ môžete ísť autom alebo sa pohybovať asi 45 minút chôdzou, aby ste sa dostali k útočisku. Trasa je dobre značená a môžete sa tiež obrátiť na miestnych obyvateľov v Rialpe

3. Aké zariadenia ponúka Refugi Casa Canelo?

3. Aké zariadenia ponúka Refugi Casa Canelo?1

Refugi Casa Canelo ponúka základné ubytovacie zariadenia v rustikálnom horskom prostredí. Má spálne s poschodovými posteľami a spoločné kúpeľne. Útočisko tiež poskytuje jedlá, teplé sprchy a útulnú spoločenskú jedálňu. Okrem toho tu je malý obchod, kde si môžete kúpiť základné potreby

4. Aké outdoorové aktivity môžem robiť v blízkosti Refugi Casa Canelo?

4. Aké outdoorové aktivity môžem robiť v blízkosti Refugi Casa Canelo?1

Refugi Casa Canelo ponúka rôzne outdoorové aktivity. Populárne možnosti zahŕňajú turistiku na blízke vrcholy, ako sú Pic de Coma Morera alebo Pic de Rialb. Útočisko je tiež vynikajúcim výchozím bodom pre viacdňové trekovacie trasy v regióne. Okrem toho návštevníci môžu využiť horolezectvo, lezenie a horské bicyklovanie v okolí

5. Sú rezervácie potrebné v Refugi Casa Canelo?

5. Sú rezervácie potrebné v Refugi Casa Canelo?1

Rezervácie sa odporúčajú, najmä počas vrcholných sezón alebo víkendov. Útočisko môže byť rušné a dostupnosť postelí a jedál môže byť obmedzená bez rezervácie. Rezerváciu môžete urobiť tým, že kontaktujete Refugi Casa Canelo priamo alebo cez ich webové stránky.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
Vodné aktivity
 • Rybárčenie
 • Kanoe
 • Vodné aktivity
Zábava a relax
 • Turistika
Recenzia hotela Refugi Casa Canelo
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.