Španielsko, Rincon de la Victoria

Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento

Urbanizacion Calaflores, Calle Pleamar Rincon de la Victoria, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Bazén
Zobraziť všetky zariadenia 3
Poloha
Do centra mesta
2.4 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Urbanizacion Calaflores, Calle Pleamar Rincon de la Victoria, Španielsko

Hotel "Sitio Calaflores Duplex con Aparcamiento" sa nachádza v Rincon de la Victoria, prímorské mestečko v provincii Malaga, Španielsko. Hotel sa nachádza blízko pláže a poskytuje ľahký prístup k rôznym turistickým atrakciám a zariadeniam v okolí. Niektoré možné atrakcie a zariadenia v okolí hotela môžu zahŕňať:

1. Pláže: Rincon de la Victoria je známa svojimi krásnymi plážami a hotel pravdepodobne bude blízko týchto piesočnatých brehov.

2. Reštaurácie a kaviarne: V blízkosti hotela by mali byť k dispozícii rôzne možnosti stravovania, čo umožní hosťom objavovať miestnu kuchyňu a vychutnať si rôzne jedlá.

3. Bary a nočný život: Rincon de la Victoria má živú nočnú scénu, s množstvom barov a klubov, kde návštevníci môžu vychutnať nápoje a zábavu.

4. Supermarkety a obchody: Mala by byť supermarkety a obchody v pešej vzdialenosti od hotela, aby zabezpečili každodenné potreby hostí.

5. Atrakcie: Rincon de la Victoria ponúka atrakcie ako Cueva del Tesoro (Jaskyňa pokladov), krásnu prírodnú jaskyňu, a golfový areál Añoreta pre nadšencov golfu.

6. Mestská doprava: V blízkosti by mali byť autobusové zastávky alebo taxi stánky, čo umožní hosťom pohodlné preskúmanie iných oblastí Rincon de la Victoria alebo cestovanie do blízkych miest ako Malaga. Dôležité je poznamenať, že konkrétne zariadenia a atrakcie v blízkosti hotela sa môžu líšiť a vždy je najlepšie sa informovať priamo u hotela alebo miestnych informácií pre najaktuálnejšie informácie.

map
Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento
Apartmán

Do centra mesta2.4

O hoteli

Zábava

V blízkosti hotela 'Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento' v Rincon de la Victoria, Španielsko, je veľa možností na zábavu. Tu sú niektoré návrhy:

1. Pláže: Hotel sa nachádza len krátku vzdialenosť od niekoľkých krásnych pláží, vrátane Playa de Rincón de la Victoria a Playa del Tajo de la Soga. Užívajte si opaľovanie, plávanie a vodné aktivity.

2. Cueva del Tesoro: Len 10-minútová jazda odtiaľ, môžete navštíviť Cueva del Tesoro, obľúbenú turistickú atrakciu. Je to prirodzená jaskyňa s ohromujúcimi skalnými formáciami a podzemnými jazerami.

3. Golfové ihriská: Ak máte radi golf, v blízkosti hotela sú niekoľko golfových ihrísk, ako napríklad Añoreta Golf a Baviera Golf. Uvoľnite sa a zahrajte si kolo golfu pri krásnych pohľadoch na pobrežie.

4. Calle Real: Prejdite sa po Calle Real, hlavnej ulici v Rincon de la Victoria, lemovanej obchodmi, reštauráciami a barmi. Užívajte si nákupy, stravovanie a skúsenosť s miestnou kultúrou.

5. Trh v Rincon de la Victoria: Ak sa náhodou ocitnete v Rincon de la Victoria v utorok, nenechajte si ujsť týždenný trh, ktorý sa koná blízko radnice. Môžete sa prejsť rôznymi čerstvými produkty, oblečením a suvenírmi.

6. Vodný park Aquavelis: Pre rodinnú zábavu sa vyberte do vodného parku Aquavelis v blízkom Torre del Mar. Užite si vzrušujúce vodné sklziačky, vlnové bazény a oblasti na postreky pre deti aj dospelých.

7. Centrum mesta Malaga: Hotel je len krátka jazda autom od centra mesta Malaga, kde môžete preskúmať rôzne atrakcie, ako je napríklad múzeum Pikassa, pevnosť Alcazaba a živé nákupné ulice Calle Larios.

8. Flamenco predstavenia: Zažite tradičný španielsky tanec flamenco tým, že navštívite živé flamenco predstavenie. Viaceré miesta v okolí ponúkajú autentické vystúpenia, ktoré predstavujú vášeň a energiu flamenco. Tieto sú len niektoré zábavné možnosti v blízkosti hotela 'Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento'. Oblasť ponúka rôzne aktivity, ktoré vyhovujú rôznym záujmom a preferenciám.

Top otázky

1. Koľko spální má Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento?
1. Koľko spální má Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento?1

Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento má 2 spálne.

2. Je k dispozícii parkovanie v Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento?
2. Je k dispozícii parkovanie v Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento?1

Áno, Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento má k dispozícii parkovanie.

3. Kde sa nachádza Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento?
3. Kde sa nachádza Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento?1

Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento sa nachádza v Rincon de la Victoria, Španielsko.

4. Ako môžem rezervovať Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento?
4. Ako môžem rezervovať Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento?1

Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento môžete rezervovať kontaktovaním majiteľa alebo cez rezervačnú platformu.

5. Aké zariadenia sú k dispozícii v Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento?
5. Aké zariadenia sú k dispozícii v Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento?1

Niektoré zariadenia dostupné v Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento môžu zahŕňať parkovanie, klimatizáciu, plne vybavenú kuchyňu, Wi-Fi a terasu.

6. Je Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento priateľské pre zvieratá?
6. Je Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento priateľské pre zvieratá?1

Pravidlá týkajúce sa domácich zvierat sa môžu líšiť, preto je najlepšie sa skontaktovať s majiteľom alebo inzerentom pred rezerváciou.

7. Sú v blízkosti Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento nejaké atrakcie?
7. Sú v blízkosti Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento nejaké atrakcie?1

Rincon de la Victoria ponúka rôzne atrakcie ako pláže, historické pamiatky a prírodné parky, ktoré možno preskúmať v blízkosti Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Vodné aktivity
  • Bazén
Recenzia hotela Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.