Španielsko, Sant Miquel de Balansat

Villa Can Puset

Carrer Port de Sant Miquel, 51 07815 Sant Joan de Labritja Illes Balears Sant Miquel de Balansat, Španielsko Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Villa Can Puset
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
1.0 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Carrer Port de Sant Miquel, 51 07815 Sant Joan de Labritja Illes Balears Sant Miquel de Balansat, Španielsko

Okolo hotela Villa Can Puset v Sant Miquel de Balansat, Španielsko, sa nachádza viacero atrakcií a zariadení. Tu sú niektoré z pamiatok a služieb v blízkosti:

1. Pláže: Hotel sa nachádza blízko niekoľkých krásnych pláží, vrátane Cala Benirrás a Puerto de San Miguel. Tieto pláže ponúkajú úchvatné výhľady, čistú vodu a možnosti na plávanie, opaľovanie sa a vodné športy.

2. Reštaurácie a bary: V blízkosti je množstvo stravovacích možností, od reštaurácií so špecialitou na morské plody po miestne tapas bary. Návštevníci si môžu vychutnať lahodnú španielsku kuchyňu a ochutnať miestne špeciality.

3. Sant Miquel de Balansat: Hotel sa nachádza v malej dedine Sant Miquel de Balansat, ktorá ponúka pôvabnú atmosféru s tradičnou španielskou architektúrou, obchodmi, kaviarňami a miestnym kostolom.

4. Turistika a príroda: Okolitá oblasť je známa svojou prírodnou krásou, s turistickými trasami a prírodnými rezerváciami v blízkosti hotela. Návštevníci môžu preskúmať zelené polia, obdivovať malebné výhľady a objavovať skryté miesta v stredomorské krajine.

5. Historické miesta: V blízkosti sa nachádzajú historické miesta, ako napríklad Torre des Molar, strážna veža z

18. storočia. Táto veža ponúka panoramatické výhľady na okolitú oblasť a poskytuje pohľad do minulosti regiónu.

6. Nočný život: Pre tých, ktorí hľadajú nočný život, Sant Miquel de Balansat a nedaleké mesto San Antonio ponúkajú rôzne bary, kluby a zábavné miesta, kde si hostia môžu užiť hudbu a tanec. To sú len niektoré príklady toho, čo je okolo hotela Villa Can Puset v Sant Miquel de Balansat, Španielsko. Návštevníci si môžu užiť pláže, preskúmať dedinu, venovať sa vonkajším aktivitám a ponoriť sa do kultúrnych a prírodných atrakcií oblasti.

map
Villa Can Puset
Vila

Do centra mesta1.0

O hoteli

O

Villa Can Puset je zaujímavý hotel nachádzajúci sa v dedine Sant Miquel de Balansat, v severnej časti ostrova Ibiza, Španielsko. Tu je niekoľko informácií o hoteli, jeho izbách a jedlách: Hotel: - Villa Can Puset je butikový hotel umiestnený v tradičnom ibicenckom dome, ktorý ponúka jedinečnú a útulnú atmosféru. - Hotel sa nachádza v blízkosti centra dediny, čo poskytuje jednoduchý prístup k reštauráciám, obchodom a atrakciám. - Je obklopený krásnymi záhradami a ponúka úchvatné výhľady na vidiek a pobrežie ostrova. Izby: - Hotel ponúka rôzne izby, každá je individuálne zariadená kombináciou tradičných a moderných štýlov. - Izby sú priestrané, pohodlné a vybavené modernými zariadeniami, ako je klimatizácia, TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi pripojenie. - Niektoré izby majú súkromné balkóny alebo terasy s výhľadmi do záhrady alebo na more. - Každá izba má vlastnú kúpeľňu s sprchou, toaletnými potrebami a fénom. Jedlá: - Villa Can Puset má vlastnú reštauráciu, ktorá ponúka lahodné jedlá pripravené z miestnych surovín. - Reštaurácia ponúka menu inšpirované tradičnou ibicenskou a stredomorskou kuchyňou s moderným príkrasom. - Hostia si môžu vychutnať raňajky, obed a večeru v reštaurácii, alebo si môžu vybrať, aby im jedlá podávali priamo v izbách alebo na vonkajšej terase. - Hotel má tiež bar, kde si hostia môžu oddýchnuť a vychutnať si široký výber nápojov, vrátane miestnych vín a koktailov. Celkovo je Villa Can Puset skvelý hotel pre tých, ktorí hľadajú pokojnú a autentickú skúsenosť v očarujúcej dedine Sant Miquel de Balansat.

Zábava

V blízkosti hotela "Villa Can Puset" v Sant Miquel de Balansat, Španielsko je niekoľko zábavných možností. Niektoré z nich zahŕňajú:

1. Pláže: Hotel sa nachádza v blízkom okolí niekoľkých malebných pláží, ako je pláž Cala Benirrás a pláž Cala Xarraca. Tieto pláže ponúkajú nádherné scenérie a krištáľovo čistú vodu na plávanie a opaľovanie.

2. Turistika a prírodné traily: Okolie je známe svojou prírodnou krásou a v blízkosti je niekoľko turistických a prírodných trailov. Jedným odporúčaným chodníkom je Trasa Jaskynného Maľovania, ktorá vás prevedie malebnými krajinami a starovekými jaskynnými maľbami.

3. Trh San Miguel: Nachádza sa v nedalekom meste San Miguel, tento trh ponúka rôzne miestne produkty, vrátane čerstvého ovocia, jedinečných remesiel a remeselných výrobkov. Je to skvelé miesto na objavovanie a zažívanie miestnej kultúry.

4. Kostol Sant Miquel: Hotel je tiež blízko kostola Sant Miquel, krásneho historického kostola z

18. storočia. Návštevníci môžu preskúmať kostol a oceniť jeho ohromujúcu architektúru a náboženské umenie.

5. Reštaurácie a bary: V okolí je niekoľko reštaurácií a barov, kde si môžete vychutnať lahodnú španielsku kuchyňu a nápoje. Niektoré populárne možnosti zahŕňajú reštauráciu Las Dalias Hippy Market a Can Pau, obidve známe svojím vynikajúcim jedlom a atmosférou.

6. Vodné športy: Ak hľadáte dobrodružstvo, môžete sa zamerať na aktivity ako šnorchlovanie, potápanie a paddleboarding. Rozličné požičovne a operátori ponúkajú tieto aktivity v blízkych pobrežných oblastiach. Toto sú len niektoré zábavné možnosti v blízkosti hotela Villa Can Puset. Personál hotela vám tiež môže poskytnúť odporúčania a pomôcť vám pri plánovaní aktivít počas vášho pobytu.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela Villa Can Puset
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.