Španielsko, Santa Cristina d'Aro

Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro

Avgda Mimoses 98 Santa Cristina d'Aro, Španielsko Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
1.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Avgda Mimoses 98 Santa Cristina d'Aro, Španielsko

Santa Cristina d'Aro sa nachádza v regióne Costa Brava na severovýchode Španielska. Samotné mesto je známe svojimi krásnymi krajinami, tradičnou španielskou architektúrou a blízkosťou Stredozemného mora. Niektoré z atrakcií a miest záujmu okolo hotela "Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro" môžu zahŕňať:

1. Pláž Sant Pol: Toto je obľúbená pláž nachádzajúca sa len krátku jazdu autom od Santa Cristina d'Aro. Návštevníci sa môžu relaxovať na piesočnatých brehoch a vychutnať si krištáľovo čistú vodu.

2. Platja d'Aro: Toto nedaleké pobrežné mesto je známe svojou živou atmosférou, rušným nočným životom a nákupnými príležitosťami. Ponúka širokú škálu reštaurácií, barov a zábavných možností.

3. Golf Club Costa Brava: Milovníci golfa môžu vychutnať kolo golfu na malebnom golfovom ihrisku uprostred krásnych kopcov.

4. Girona: Mesto Girona je len krátku jazdu autom od Santa Cristina d'Aro. Je známe svojou stredovekou architektúrou, vrátane dobre zachovalého gironského katedrály a malebnej starobylú mesto.

5. Vínna región Emporda: Milovníci vína môžu preskúmať región Emporda, ktorý je známy svojimi nádhernými vinicami a vinohradmi. Návštevníci môžu absolvovať vínne túry a ochutnať miestne katalánske vína.

6. Tossa de Mar: Toto očarujúce pobrežné mesto sa nachádza len krátku jazdu autom a je známe svojím stredovekým hradom (Vila Vella). Mesto ponúka malebné pláže, kocárové uličky a tradičnú katalánsku kuchyňu. Celkovo oblasť okolo "Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro" ponúka zmes prírodnej krásy, kultúrneho dedičstva a rekreačných aktivít.

map
Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro
Vila

Do centra mesta1.1

O hoteli

O

Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro sa nachádza v Santa Cristina d'Aro, populárnom turistickom destináciu Španielska. Tento hotel ponúka pohodlné ubytovanie, vynikajúce zariadenia a úchvatný výhľad na okolitú krajinu. Izby: Hotel ponúka dobre vybavené hosťovské izby, ktoré sú vkusne zariadené a plne vybavené modernými vybaveniami. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu, LCD TV, minichladničku a bezplatné Wi-Fi pripojenie. Stravovanie: Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro ponúka lahodný zážitok z jedál v svojej reštaurácii na mieste. Hostia si môžu vychutnať rôznorodé miestne a medzinárodné jedlá pripravené skúsenými kuchármi. Reštaurácia tiež ponúka vegetariánske a bezlepkové možnosti, aby vyhovela rôznym stravovacím požiadavkám. Okrem reštaurácie má hotel aj bar, kde si hostia môžu oddýchnuť a vychutnať si obľúbené nápoje. Zariadenia: Hotel ponúka rad zariadení na zlepšenie pobytu hostí. Nachádza sa tu krásny vonkajší bazén, kde si hostia môžu dať osviežujúci šáčok. Okolité slnečné terasy sú zariadené lehátkami a slnečníkmi, perfektné na opaľovanie a relaxáciu. Hotel tiež poskytuje recepciu s nonstop prevádzkou, izbovú službu a bezplatné parkovisko pre pohodlie hostí. Poloha: Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro sa nachádza na privilegovanom mieste len krátku vzdialenosť od centra mesta Santa Cristina d'Aro. Hotel je obklopený krásnou prírodnou krajinou, vrátane bujne zelených oblastí a malebných výhľadov. Je tiež v blízkosti populárnych atrakcií ako je Costa Brava, kde si hostia môžu užívať krásne pláže a vodné aktivity. Celkovo Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro ponúka pohodlné ubytovanie, lahodné jedlá a vynikajúce zariadenia pre nezabudnuteľný pobyt v Santa Cristina d'Aro, Španielsko.

Zábava

Existuje niekoľko možností zábavy v blízkosti hotela Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro v Santa Cristine d'Aro, Španielsko. Tu sú nejaké návrhy:

1. Pláže: Zrelaxujte sa a vychutnajte si slnko na jednej z blízkych pláží, ako sú pláž Sant Pol, pláž Sa Conca alebo pláž Sant Feliu de Guixols.

2. Golf: Zahráte si jeden kôl golfu na jednom z blízkych golfových ihrísk, ako je Club Golf d'Aro - Mas Nou alebo Costa Brava Golf Club.

3. Vodné športy: Vyskúšajte rôzne vodné športy, ako sú kajakovanie, paddleboarding alebo plachtenie na miestnych plážach alebo v blízkom Stredisku vodných športov Sant Feliu.

4. Turistika a príroda: Preskúmajte krásne prírodné prostredie turistikou alebo cyklistikou po blízkom Prírodnom parku Les Gavarres alebo pobrežných cestách.

5. Nákupy: Navštívte miestne obchody a butiky v Santa Cristina d'Aro alebo sa vyberte do blízkych miest ako Platja d'Aro alebo Palamos pre širší výber nákupných možností.

6. Múzeá a historické miesta: Ponorte sa do miestnej histórie a kultúry navštevovaním atrakcií ako je Museu d'Historia de Sant Feliu de Guixols alebo Kláštor Sant Feliu de Guixols.

7. Reštaurácie a bary: Ochutnajte miestnu kuchyňu a vychutnajte si lahodné jedlá v mnohých reštauráciách a baroch v Santa Cristina d'Aro a okolí.

8. Nočný život: Zažite živý nočný život v blízkych mestách ako Platja d'Aro, známych svojimi barms, klubmi a koncertnými priestormi. Poznámka: Odporúča sa skontrolovať dostupnosť a prevádzkové hodiny každej prevádzky alebo aktivity vopred, pretože sa môžu meniť v dôsledku rôznych faktorov, vrátane súčasnej situácie s COVID

19.

Top otázky

1. Aká je adresa Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro v Santa Cristina d'Aro, Španielsko?
1. Aká je adresa Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro v Santa Cristina d'Aro, Španielsko?1

Adresa Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro v Santa Cristina d'Aro, Španielsko zatiaľ nie je známa. Je však populárnou možnosťou ubytovania v oblasti.

2. Aké zariadenia sú k dispozícii v Ville Bellavista Santa Cristina d'Aro?
2. Aké zariadenia sú k dispozícii v Ville Bellavista Santa Cristina d'Aro?1

Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro ponúka širokú škálu zariadení vrátane bazéna, plne vybavenej kuchyne, miesta na grilovanie, záhrady, parkovacích zariadení a pohodlných spální.

3. Koľko ľudí môže Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro ubytovať?
3. Koľko ľudí môže Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro ubytovať?1

Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro môže pohodlne ubytovať až 8-10 ľudí v závislosti od zvolenej konfigurácie a dostupnosti prísteliek.

4. Nachádza sa Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro v blízkosti nejakých atrakcií?
4. Nachádza sa Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro v blízkosti nejakých atrakcií?1

Áno, Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro sa nachádza v blízkom okolí rôznych atrakcií v Santa Cristina d'Aro, vrátane krásnych pláží, turistických trás, golfových ihrísk a očarovného centra mesta.

5. Je k dispozícii parkovanie v Ville Bellavista Santa Cristina d'Aro?
5. Je k dispozícii parkovanie v Ville Bellavista Santa Cristina d'Aro?1

Áno, Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro ponúka parkovacie zariadenia pre hostí.

6. Môžu byť zvieratá ubytované v Ville Bellavista Santa Cristina d'Aro?
6. Môžu byť zvieratá ubytované v Ville Bellavista Santa Cristina d'Aro?1

Zvieratá nie sú obvykle povolené v Ville Bellavista Santa Cristina d'Aro. Vždy však odporúčame overiť si priamo u poskytovateľa ubytovania akékoľvek konkrétne politiky alebo obmedzenia týkajúce sa zvierat.

7. Aký je cenový rozsah pobytu v Ville Bellavista Santa Cristina d'Aro?
7. Aký je cenový rozsah pobytu v Ville Bellavista Santa Cristina d'Aro?1

Cenový rozsah pobytu v Ville Bellavista Santa Cristina d'Aro sa môže líšiť v závislosti na faktoroch ako ročné obdobie, dĺžka pobytu a dostupnosť. Odporúča sa overiť si u poskytovateľa ubytovania najpresnejšie a najnovšie informácie o cenách.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela Villa Bellavista Santa Cristina d'Aro
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.