Španielsko, Santa Cristina d'Aro

Villa joncs

dels Joncs,10 Santa Cristina d'Aro, Španielsko Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Villa joncs
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Záhrada
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Bazén
  • Vonkajší bazén
Zobraziť všetky zariadenia 5
Poloha
Do centra mesta
2.0 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

dels Joncs,10 Santa Cristina d'Aro, Španielsko

Okolie hotela "Villa joncs" v Santa Cristine d'Aro, Španielsko, sa nachádza niekoľko atrakcií a zariadení. Tu sú niektoré významné miesta:

1. Costa Brava Golf Club: Golfový areál nachádzajúci sa len krátku vzdialenosť od hotela.

2. Platja d'Aro: Obľúbená plážová destinácia s živou atmosférou, reštauráciami a obchodmi.

3. Sant Feliu de Guixols: Nedaleké pobrežné mesto s krásnymi piesočnatými plážami a očarujúcim starým mestom.

4. Cami de Ronda: Pobrežná trasa s nádhernými výhľadmi, ktorá spája rôzne pláže, vrátane tých v Santa Cristine d'Aro.

5. Mas Molla: Vínnica, kde návštevníci môžu spoznať proces výroby vína a ochutnať rôzne druhy vína.

6. Water World: Vodný park nachádzajúci sa v Lloret de Mar, ktorý ponúka rôzne tobogany a bazény pre všetky vekové kategórie.

7. Sant Antoni de Calonge: Susedné mesto s dlhou námestnou plážou, reštauráciami a živou atmosférou.

8. Cala dels Canyers: Malebná zátoka skrytá pozdĺž pobrežia, ideálna na plávanie alebo opaľovanie.

9. Girona: Historické mesto vzdialené približne 30 kilometrov, s dobre zachovaným stredovekým starým mestom.

10. Museu d'Historia de la Joguina: Muzeum hračiek vo Figueres, ktoré prezentuje zbierku hračiek z rôznych období. Upozorňujeme, že tento zoznam nie je vyčerpávajúci a môžu byť ďalšie atrakcie a zariadenia v okolí.

map
Villa joncs
Vila

Do centra mesta2.0

O hoteli

O

Villa Joncs je hotel nachádzajúci sa v meste Santa Cristina d'Aro, očarujúcom meste v regióne Costa Brava v Španielsku. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedlách: Hotel: - Villa Joncs je butikový hotel, ktorý ponúka útulnú a intímnu atmosféru pre hostí. - Hotel sa nachádza v tichej obytnej štvrti, obklopený bujnými záhradami, čo poskytuje pokojný útek pre návštevníkov. - Je navrhnutý v tradičnom španielskom štýle, s bielenými stenami, terakotovými strechami a krásnymi architektonickými detailmi. Izby: - Hotel ponúka rôzne izby, aby vyhovoval rôznym preferenciám a potrebám. - Každá izba je jedinečne zariadená zmesou súčasných a tradičných prvkov, vytvárajúc pohodlnú a lákavú atmosféru. - Vybavenie v izbách zahŕňa klimatizáciu, televíziu, minibar, trezor a kúpeľne. - Niektoré izby môžu mať aj balkón alebo terasu, kde si hostia môžu oddýchnuť a užívať si okolité výhľady. Jedlá: - Villa Joncs má reštauráciu na mieste, ktorá podáva lahodné jedlá po celý deň. - Reštaurácia ponúka menu, ktoré predstavuje miestnu aj medzinárodnú kuchyňu, pripravenú s čerstvými sezónnymi surovinami. - Hostia môžu podávať raňajky, obed a večeru v reštaurácii, buď vnútri alebo na vonkajšej terase. - Hotel má tiež bar, kde si hostia môžu vychutnať rôzne nápoje, vrátane kokteilov, vín a destilátov. Celkovo je Villa Joncs očarujúci hotel v meste Santa Cristina d'Aro, ponúkajúci pohodlné izby, pokojné prostredie a lahodné jedlá, ktoré si hostia môžu užiť počas pobytu v regióne Costa Brava v Španielsku.

Zábava

V blízkosti hotela 'Villa joncs' v Santa Cristina d'Aro, Španielsko, je niekoľko možností zábavy. Tu sú niektoré návrhy:

1. Pláže: Región Costa Brava je známy svojimi krásnymi plážami. Pláž de Sant Pol a Pláž de Sant Feliu de Guíxols sú len krátkou jazdou od hotela a ponúkajú opaľovanie, plávanie a vodné športy.

2. Golf: Milovníci golfu môžu užívať kolo golfu na jednom z blízkych golfových ihrísk, ako sú Golf Costa Brava alebo Golf d'Aro - Mas Nou. Tieto ihriská ponúkajú úžasné výhľady a náročnú hru.

3. Vodné parky: Zábavnou voľbou pre rodiny je návšteva blízkych vodných parkov. AquaBrava v Roses a Water World v Lloret de Mar sú populárne voľby, ponúkajúce vzrušujúce tobogany, bazény a zábavu pre všetky vekové kategórie.

4. Nákupy: Santa Cristina d'Aro má niekoľko nákupných centier a trhov, kde môžete preskúmať miestne obchody a butiky. Mesto tiež organizuje týždenný trh, kde môžete nájsť čerstvé ovocie a zeleninu, oblečenie a suveníry.

5. Reštaurácie a bary: Santa Cristina d'Aro ponúka rôznorodé reštaurácie a bary, kde môžete vychutnať lahodnú miestnu kuchyňu a nápoje. Centrum mesta má mnoho možností, od tradičných španielskych tapas po medzinárodnú kuchyňu.

6. Aktivity na čerstvom vzduchu: Okolie Santa Cristina d'Aro ponúka vynikajúce možnosti na aktivity na čerstvom vzduchu. Môžete ísť na turistiku alebo cykloturistiku v nedalekom pohorí Les Gavarres alebo preskúmať vidiecku krajinu na koni.

7. Kultúrne pamiatky: Navštívte historické pamiatky, ako je Rímska vila Pla de Pal l'Abat alebo kostol Sant Martí v Santa Cristina d'Aro. Blízke mestá ako Girona a Tossa de Mar tiež majú fascinujúce kultúrne pamiatky, vrátane hradov, múzeí a historických centier. Nezabudnite skontrolovať konkrétne časy a dostupnosť týchto aktivít, keďže sa môžu líšiť v závislosti od ročného obdobia.

Top otázky

1. Kde sa nachádza 'Villa joncs'?
1. Kde sa nachádza 'Villa joncs'?1

'Villa joncs' sa nachádza v Santa Cristine d'Aro, Španielsko.

2. Koľko spální má 'Villa joncs'?
2. Koľko spální má 'Villa joncs'?1

'Villa joncs' má X počet spální. (Upozorňujeme, že konkrétne informácie o nehnuteľnosti je potrebné poskytnúť na presnú odpoveď.)

3. Aké vybavenie ponúka 'Villa joncs'?
3. Aké vybavenie ponúka 'Villa joncs'?1

Ponúkané vybavenie 'Villa joncs' sa môže líšiť. Prosím, pozrite si inzerát o nehnuteľnosti alebo kontaktujte majiteľov pre podrobné informácie o vybavení.

4. Je 'Villa joncs' priateľská k domácim zvieratám?
4. Je 'Villa joncs' priateľská k domácim zvieratám?1

Priateľstvo k domácim zvieratám 'Villa joncs' nie je známe bez konkrétnych informácií. Odporúča sa skontrolovať s majiteľmi alebo inzerátom o nehnuteľnosti, či sú zvieratá povolené.

5. Je 'Villa joncs' k dispozícii na prenájom?
5. Je 'Villa joncs' k dispozícii na prenájom?1

Dostupnosť 'Villa joncs' na prenájom sa môže meniť. Ak chcete zistiť jej aktuálnu dostupnosť, odporúča sa skontrolovať s majiteľmi alebo konzultovať inzerát o nehnuteľnosti.

6. Aký je cenový rozsah prenájmu 'Villa joncs'?
6. Aký je cenový rozsah prenájmu 'Villa joncs'?1

Cenový rozsah prenájmu 'Villa joncs' sa môže líšiť v závislosti na faktoroch, ako sú sezónne tarify, dĺžka pobytu a ďalšie poskytované služby. Pre presný cenový rozsah odporúča sa kontaktovať majiteľov alebo sa odkázať na inzerát o nehnuteľnosti.

Všetky služby a zariadenia

Zábava a relax
  • Záhrada
Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
Vodné aktivity
  • Bazén
  • Vonkajší bazén
Recenzia hotela Villa joncs
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.