Španielsko, Santa Susanna

Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona

Carrer Pirineus 18 B Santa Susanna, Španielsko Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
0.4 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Carrer Pirineus 18 B Santa Susanna, Španielsko

V blízkosti hotela 'Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona', situovaného v Santa Susanna, Španielsko, sa nachádzajú viaceré atrakcie a zariadenia. Medzi ne patrí:

1. Pláže: Hotel sa nachádza poblíž úchvatných piesočných pláží Santa Susanna, ktoré ponúkajú príležitosti na opaľovanie, plávanie a vodné športy.

2. Nábrežie Santa Susanna: Priamo pred hotelom sa nachádza krásne nábrežie Santa Susanna, ideálne na prechádzky, cyklistiku alebo vychutnávanie panoramatického výhľadu na Stredozemné more.

3. Nákupy a stravovanie: V okolí sa nachádza množstvo obchodov, supermarketov a reštaurácií, čo umožňuje hosťom preskúmať miestnu kuchyňu a oddať sa malému nákupnému potešeniu.

4. Vodné parky: Santa Susanna je domovom vodných parkov ako Marineland a Water World, poskytujúc zábavu pre rodiny a milovníkov vody.

5. Športové aktivity: Táto oblasť ponúka rôzne príležitosti na outdoorové aktivity, vrátane turistiky, cyklistiky, golfovania a vodných športov ako jazda na vodných skútroch a plachtenie.

6. Železničná stanica Santa Susanna: Hotel sa nachádza v blízkosti železničnej stanice, čo umožňuje jednoduchý prístup do blízkych miest ako Barcelona, Girona a ďalších pobrežných miest na Costa Brava.

7. Kultúrne atrakcie: V dosahu nájdete historické a kultúrne atrakcie ako Kostol Santa Susanna, Morské múzeum a rôzne archeologické lokality.

8. Nočný život: Santa Susanna ponúka živú nočnú scénu s barmi, klubmi a miestami s živou hudbou, čo umožňuje hosťom vychutnať nočnú zábavu. Celkovo povedané, hotel 'Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona' v Santa Susanna, Španielsko, poskytuje zmes prírodného krásna, kultúrnych atrakcií, outdoorových aktivít a pohodlných možností dopravy, ktoré si hostia môžu vychutnať.

map
Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona
Vila

Do centra mesta0.4

O hoteli

O

Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona je hotel situovaný v meste Santa Susanna, Španielsko. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedlách: Hotel: - Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona je hotel pri pláži v regióne Costa Barcelona. - Hotel ponúka krásne výhľady na Stredozemné more. - Poskytuje pohodovú a relaxačnú atmosféru pre hostí. Izby: - Hotel ponúka rôzne možnosti izieb, vrátane jednopostelových, dvojpostelových a rodinných izieb. - Izby sú dobre zariadené a vybavené modernými zariadeniami. - Každá izba je vybavená klimatizáciou, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, súkromnou kúpeľňou a balkónom alebo terasou. - Izby sú navrhnuté tak, aby poskytovali útulný a príjemný pobyt pre hostí. Jedlá: - Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona ponúka jedáleň, kde si hostia môžu vychutnať svoje jedlá. - Hotel podáva bufetovú raňajky, obed a večeru. - Jedlá sú pripravované s použitím čerstvých surovín a ponúkajú škálu miestnych a medzinárodných jedál. - Hostia si môžu vybrať z rôznych možností, vrátane vegetariánskych a bezlepkových jedál. - Hotel má tiež bar, kde si hostia môžu oddýchnuť a vychutnať si drink. Celkovo Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona poskytuje pohodlné ubytovanie a lahodné jedlá pre hostí. Jeho poloha pri pláži a krásne výhľady ho robia ideálnou voľbou pre relaxačnú dovolenku v meste Santa Susanna, Španielsko.

Zábava

V blízkosti hotela 'Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona' v Santa Susanna, Španielsko, sú k dispozícii niekoľko možností zábavy. Tu je niekoľko návrhov:

1. Water World: Obliebený aquapark nachádzajúci sa v blízkom Lloret de Mar, ponúkajúci tobogany, bazény a rôzne vodné atrakcie pre všetky vekové kategórie.

2. Marineland: Ďalšia zaujímavá atrakcia pre celú rodinu nachádzajúca sa v blízkom Palafolls, kde si môžete vychutnať predstavenia delfínov a tulenov, ako aj rôzne tobogany a výstavy zvierat.

3. Pláž Santa Susanna: Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti krásnej pláže Santa Susanna, kde si môžete oddýchnuť, opaľovať sa a užívať si vodné športy ako potápanie s potápačskou fľašou a jazdenie na vodných skútrach.

4. Trhy na ulici: Preskúmajte miestne trhy na uliciach Santa Susanna, kde môžete nájsť čerstvé potraviny, miestne remeslá a suveníry, ako aj si vychutnať živú atmosféru.

5. Disco Tropics: Ak máte chuť na nočný život, Disco Tropics v Lloret de Mar je obľúbený klub známy svojou energickou hudbou a živou atmosférou.

6. Barcelona: Vykonajte výlet do pulzujúceho mesta Barcelony, ktoré je len krátkou cestou vlakom. Preskúmajte známe atrakcie ako Sagrada Familia, Park Güell, La Rambla a užite si živú kulinársku scénu mesta. Tieto sú len niektoré možnosti zábavy poblíž hotela 'Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona' v Santa Susanne, Španielsko. Vždy je vhodné skontrolovať miestne atrakcie a udalosti počas vášho pobytu pre najnovšie informácie.

Top otázky

1. Aké ubytovacie možnosti sú k dispozícii v Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona v Santa Susanne, Španielsko?
1. Aké ubytovacie možnosti sú k dispozícii v Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona v Santa Susanne, Španielsko?1

Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona ponúka širokú škálu ubytovacích možností vrátane apartmánov, výlučných domov a prázdninových domov

2. Ako si môžem rezervovať pobyt v Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona?
2. Ako si môžem rezervovať pobyt v Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona?1

Rezerváciu pobytu v Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona je možné uskutočniť prostredníctvom ich oficiálnej webovej stránky alebo cez rôzne online cestovné agentúry

3. Je v Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona k dispozícii bazén?
3. Je v Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona k dispozícii bazén?1

Áno, v Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona je k dispozícii bazén, ktorý je k dispozícii pre hostí

4. Aké vybavenie je poskytované v ubytovaní v Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona?
4. Aké vybavenie je poskytované v ubytovaní v Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona?1

Ubytovanie v Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona je vybavené rôznym vybavením vrátane plne vybavených kuchýň, WiFi, klimatizácie a zariadených vonkajších priestorov

5. Ako blízko je Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona k pláži?
5. Ako blízko je Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona k pláži?1

Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona sa nachádza v Santa Susanne, ktoré je pobrežné mesto. Vzdialenosť od pláže závisí od konkrétneho ubytovania, ale väčšina je v pešej vzdialenosti

6. Sú domáce zvieratá povolené v Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona?
6. Sú domáce zvieratá povolené v Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona?1

Politiky týkajúce sa domácich zvierat sa môžu líšiť v závislosti od konkrétneho ubytovania. Odporúča sa priamo kontaktovať Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona na zistenie ich politiky týkajúcej sa zvierat

7. Aké sú niektoré blízke atrakcie v okolí Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona?
7. Aké sú niektoré blízke atrakcie v okolí Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona?1

Niektoré blízke atrakcie v okolí Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona zahŕňajú pláž Santa Susanna, Parc Francesc Macià, Water World a Marineland Catalunya

8. Je k dispozícii parkovanie v Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona?
8. Je k dispozícii parkovanie v Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona?1

Áno, Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona poskytuje parkovacie zariadenia pre hostí

9. Môžem zrušiť svoju rezerváciu v Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona?
9. Môžem zrušiť svoju rezerváciu v Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona?1

Politiky zrušenia môžu byť rôzne v závislosti od rezervačných podmienok. Odporúča sa preskúmať konkrétnu politiku zrušenia alebo kontaktovať priamo Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona pre viac informácií

10. Sú v blízkosti Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona reštaurácie a obchody?
10. Sú v blízkosti Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona reštaurácie a obchody?1

Áno, v blízkosti Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne a obchody, čo umožňuje hostom jednoduchý prístup k stravovacím a nákupným možnostiam.

Recenzia hotela Homeholidaysrentals Eugene - Costa Barcelona
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.