Španielsko, Santa Susanna

Homeholidaysrentals Zenda - Costa Barcelona

C/ Sagitari, nº176B Santa Susanna, Španielsko Rekreačný Prenájom
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Homeholidaysrentals Zenda - Costa Barcelona
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
0.3 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

C/ Sagitari, nº176B Santa Susanna, Španielsko

Okolo hotela 'Homeholidaysrentals Zenda - Costa Barcelona' v Santa Susanne, Španielsko, sa nachádza niekoľko atrakcií a zariadení. Tu sú niektoré významné miesta a zaujímavosti:

1. Pláž: Hotel sa nachádza blízko pobrežia, takže budete mať ľahký prístup k pláži a jej zariadeniam.

2. Centrum mesta Santa Susanna: V pešej vzdialenosti môžete preskúmať centrum mesta Santa Susanna, ktoré ponúka obchody, reštaurácie, kaviarne a miestne trhy.

3. Turistický vlak Santa Susanna: Môžete si zájsť na jazdu turistickým vlakom Santa Susanna, ktorý vám umožní preskúmať mesto a jeho okolie pri pohľade na scenériu.

4. Vodný park: Vodný park Aqua Diver sa nachádza v blízkosti, ponúka zábavné vodné atrakcie a tobogany pre dospelých aj deti.

5. Prírodný park Montnegre i el Corredor: Tento prírodný park sa nachádza blízko Santa Susanny a poskytuje príležitosti na turistiku, cyklistiku a vychutnávanie prírodných trás.

6. Barcelona: Santa Susanna sa nachádza v regióne Costa Barcelona, čo z nej robí vynikajúce základne pre výlety do Barcelony. Môžete ľahko prístupiť k živejmu mestu a preskúmať jeho slávne atrakcie, ako sú La Sagrada Familia, Park Güell a Las Ramblas.

7. Costa Brava: Hotel je pomerne blízko Costa Brava, známeho pre svoje krásne pobrežné dediny, pláže a drsnú krajinu. Môžete navštíviť malebné miesta ako Tossa de Mar, Lloret de Mar alebo Blanes.

8. Calella: Ďalšie obľúbené plážové letovisko, Calella, sa nachádza len pár kilometrov od Santa Susanny. Ponúka škálu aktivít, vrátane vodných športov, nákupov a stravovania. Toto sú len niektoré príklady toho, čo môžete nájsť okolo hotela 'Homeholidaysrentals Zenda - Costa Barcelona' v Santa Susanne, Španielsko.

map
Homeholidaysrentals Zenda - Costa Barcelona
Rekreačný Prenájom

Do centra mesta0.3

O hoteli

O

'Homeholidaysrentals Zenda - Costa Barcelona' je hotel nachádzajúci sa v prímorskom meste Santa Susanna, Španielsko. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedlách: Hotel: 'Homeholidaysrentals Zenda - Costa Barcelona' sa nachádza na výhodnej lokalite blízko pláže a ďalších zariadení. Ponúka pohodlné ubytovanie a škálu zariadení, aby zabezpečil príjemný pobyt pre hostí. Izby: Hotel poskytuje rôzne typy izieb, aby vyhovoval rôznym potrebám a veľkostiam skupín. Ponúka jednoposteľové, dvojposteľové, dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové izby. Izby sú priestranne, dobre zariadené a vybavené zariadeniami ako klimatizácia, televízia, súkromná kúpeľňa a bezplatné Wi-Fi pripojenie. Jedlá: Hotel ponúka stravovaciu možnosť s ohľadom na kulinárske preferencie hostí. Majú reštauráciu na mieste, ktorá podáva rôzne jedlá, vrátane miestnej španielskej kuchyne a medzinárodných špecialít. Hostia si môžu vybrať z jedálneho lístka alebo sa rozhodnúť pre bufetové jedlá, v závislosti od balíčka alebo preferencie. Pre hostí, ktorí uprednostňujú jedlo mimo hotela, je v okolí tiež množstvo reštaurácií, kaviarní a barov, ktoré ponúkajú širokú škálu jedál. Celkovo 'Homeholidaysrentals Zenda - Costa Barcelona' poskytuje pohodlný zážitok z ubytovania s dobre zariadenými izbami a stravovacími možnosťami pre relaxačný pobyt v Santa Susanna, Španielsko.

Zábava

Santa Susanna je populárny turistický cieľ na Costa Barcelona v Španielsku, známy pre svoje krásne pláže a živú atmosféru. Poloha hotela 'Homeholidaysrentals Zenda - Costa Barcelona' v Santa Susanne ponúka množstvo zábavných možností v blízkosti. Niektoré z možností zábavy blízko hotela zahŕňajú:

1. Pláže: Hotel sa nachádza blízko pobrežia, čo umožňuje jednoduchý prístup k krásnym plážam Santa Susanny. Návštevníci si môžu užívať slnenie, plávanie a rôzne vodné športy.

2. Nábrežie Santa Susanna: Hotel je blízko živého nábrežia Santa Susanna, ktoré je lemované obchodmi, reštauráciami, kaviarňami a barmi. Návštevníci si môžu užiť pokojnú prechádzku, nakúpiť suveníry alebo si vychutnať jedlo alebo nápoj pri pohľade na more.

3. Vodné parky: Water World a Marineland Catalunya sú dva populárne vodné parky nachádzajúce sa v krátkom vzdialenosti od Santa Susanny. Tieto parky ponúkajú rôzne vzrušujúce tobogany, bazény a ukážky zvierat, čo ich robí ideálnymi pre zábavný výlet s rodinou a priateľmi.

4. Nočný život: Santa Susanna má živú nočnú scénu s množstvom barov a nočných klubov nachádzajúcich sa v centre mesta. Návštevníci môžu tancovať celú noc, užívať si živú hudbu alebo jednoducho relaxovať a piť.

5. Kultúrne pamiatky: Hotel je tiež v pohodlnej vzdialenosti od rôznych kultúrnych pamiatok v Santa Susanne, ako sú kostol Santa Susanna a íberskej osady Torre del Sol. Tieto miesta ponúkajú pohľad do histórie a kultúrneho dedičstva regiónu.

6. Športové aktivity: Santa Susanna ponúka rôzne športové aktivity, vrátane plážového volejbalu, tenisu a minigolfu. Návštevníci sa môžu zúčastňovať týchto aktivít v pešej vzdialenosti od hotela.

7. Výlety: Santa Susanna slúži ako výhodná základňa pre preskúmanie ďalších blízkych atrakcií. Návštevníci môžu podniknúť jednodňové výlety do populárnych destinácií ako Barcelona, Girona alebo úchvatnej pohoria Montserrat. Celkovo povedané, návštevníci pobývajúci v hoteli 'Homeholidaysrentals Zenda - Costa Barcelona' v Santa Susanne môžu užívať širokú škálu zábavných možností, od plážových aktivít cez nákupy, nočný život a kultúrne zážitky.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela Homeholidaysrentals Zenda - Costa Barcelona
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.