Španielsko, Sevilla

Genteel Home Diego de Riano

3 Calle Diego de Riano Sevilla, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Genteel Home Diego de Riano
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
1.7 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

3 Calle Diego de Riano Sevilla, Španielsko

Hotel 'Genteel Home Diego de Riano' sa nachádza v srdci historického centra Sevilly, Španielsko. Tu sú niektoré blízke atrakcie a zariadenia:

1. Sevilla Cathedral: Hotel je len 5 minút chôdze od impozantnej katedrály v Seville, jednej z najväčších gotických katedrál na svete.

2. Real Alcázar: Tento kráľovský palácový komplex je susedný s katedrálou a je známy svojou úchvatnou architektúrou a krásne upravenými záhradami.

3. Plaza de España: Nachádza sa v parke Maria Luisa, Plaza de España je obľúbenou turistickou atrakciou so polokruhovitou námestím s dlažobnými arbormi zobrazujúcimi rôzne provincie Španielska.

4. Rieka Guadalquivir: Hotel je situovaný blízko rieky Guadalquivir, ponúkajúc príležitosť na scenické prechádzky pozdĺž nábrežia.

5. Barrio Santa Cruz: Táto historická štvrť, známa svojimi úzkymi uličkami, farebnými domami a tradičným andalúzskym šarmom, je v pešej vzdialenosti od hotela.

6. Flamenco predstavenia: V blízkosti sú niekoľko flamenco tabliá (miesta), kde si môžete vychutnať vášeň a krásu tohto tradičného španielskeho tanca.

7. Reštaurácie a tapas bary: Okolie hotela je plné reštaurácií, tapas barov a kaviarní, ktoré ponúkajú širokú škálu stravovacích možností.

8. Nakupovanie: Hotel je výhodne umiestnený v blízkosti nákupných ulíc ako Calle Sierpes a Calle Tetuan, kde môžete nájsť zmes medzinárodných značiek a miestnych butikov.

9. Múzeá: Niekoľko múzeí je v pešej vzdialenosti, vrátane Múzea výtvarných umení, Múzea flamenkového tanca a Múzea arény Maestranza.

10. Verejná doprava: Hotel je dobre prepojený s verejnou dopravou, s blízkymi autobusovými zastávkami a stanicou metra Puerta de Jerez, čo umožňuje ľahko preskúmať iné časti mesta.

map
Genteel Home Diego de Riano
Apartmán

Do centra mesta1.7

O hoteli

O

Genteel Home Diego de Riano je luxusný hotel nachádzajúci sa v srdci španielskej Sevilly. Hotel ponúka široký výber pohodlných a štýlových izieb pre svojich hostí. Izby v Genteel Home Diego de Riano sú navrhnuté s eleganciou a modernosťou na mysli. Sú vkusne zariadené a vybavené všetkými potrebnými vybaveniami, aby Váš pobyt bol čo najpohodlnejší. Každá izba je vybavená súkromným kúpeľňou, klimatizáciou, TV s plochou obrazovkou, bezplatným Wi-Fi a minibarom. Hotel tiež ponúka rôzne možnosti stravovania pre svojich hostí. Na mieste je reštaurácia, ktorá každé ráno podáva lahodné raňajkové bufet. Raňajky obsahujú rôzne čerstvé ovocie, pečivo, chlieb, syry, studené mäsové výrobky a teplé nápoje. Na obed a večeru môžu hostia objavovať okolité reštaurácie a jedálny, ktoré ponúkajú široký výber miestnych a medzinárodných kuchýň. Okrem toho Genteel Home Diego de Riano poskytuje 24-hodinovú recepciu, aby zabezpečil potreby a požiadavky svojich hostí. Hotel tiež ponúka služby ako úschovňa batožín, práčovňa a transfery na letisko po predchádzajúcej dohode. S jeho výhodnou polohou a luxusnými vybaveniami je Genteel Home Diego de Riano vynikajúcou voľbou pre cestovateľov hľadajúcich pohodlný a príjemný pobyt v Seville, Španielsko.

Zábava

V blízkosti hotela 'Genteel Home Diego de Riano' v Seville, Španielsko, existuje niekoľko možností zábavy. Niektoré z populárnych atrakcií a zábavných miest v okolí zahŕňajú:

1. Plaza de España: Krásne námestie s úchvatnou architektúrou, záhradami a kanálom, kde si môžete prenajať šípky.

2. Parque de María Luisa: Veľký park susediaci s Plaza de España, ideálny pre prechádzky, pikniky a relax.

3. Kráľovský alcazar v Seville: Úchvatný palácový komplex s krásnymi záhradami, nádvoriami a komplikovanou architektúrou. Je to UNESCO pamiatka a jedna z hlavných atrakcií v Seville.

4. Katedrála v Seville: Jedna z najväčších gotických katedrál na svete, s hrobom Krištofa Kolumba a ikonickou vežou Giralda.

5. Flamenco show: Seville je známa svojím vášnivým flamencom. V blízkosti hotela je niekoľko miest, kde môžete zažiť túto tradičnú andalúzijskú formu umenia.

6. Múzeá flamenca: Dozviete sa o histórii a kultúre flamenca prostredníctvom interaktívnych exponátov a živých vystúpení.

7. Štvrť Triana: Nachádza sa cez rieku Guadalquivir, Triana je živá štvrť známa pre svoje flamencom bary, keramiku a živú atmosféru.

8. Plavba po rieke Guadalquivir: Užite si scenickú plavbu po rieke Guadalquivir, ktorá ponúka krásne výhľady na pamiatky mesta.

9. Tapas bary a reštaurácie: Seville je známa svojou tapas kultúrou. Preskúmajte blízke ulice a objavte kulinárske pochúťky mesta.

10. Nákupy: Hotel sa nachádza v blízkosti centra mesta, kde môžete objavovať rôzne obchody, butiky a trhy. Tieto sú len niektoré z možností zábavy v blízkosti hotela 'Genteel Home Diego de Riano'. Koncierge hotela alebo personál na recepcii môžu poskytnúť ďalšie odporúčania na základe vašich preferencií a záujmov.

Top otázky

1. Čo je Genteel Home Diego de Riano?
1. Čo je Genteel Home Diego de Riano?1

Genteel Home Diego de Riano je luxusný apartmán nachádzajúci sa v Seville, Španielsko.

2. Koľko spální má Genteel Home Diego de Riano?
2. Koľko spální má Genteel Home Diego de Riano?1

Apartmán má tri spálne.

3. Koľko ľudí sa voľečinenie v apartmáne ubytovať?
3. Koľko ľudí sa voľečinenie v apartmáne ubytovať?1

Apartmán dokáže ubytovať až šesť ľudí.

4. Je k dispozícii parkovanie v Genteel Home Diego de Riano?
4. Je k dispozícii parkovanie v Genteel Home Diego de Riano?1

Áno, pre hostí je k dispozícii súkromné parkovanie.

5. Má apartmán klimatizáciu?
5. Má apartmán klimatizáciu?1

Áno, apartmán je vybavený klimatizáciou.

6. Je k dispozícii Wi-Fi v Genteel Home Diego de Riano?
6. Je k dispozícii Wi-Fi v Genteel Home Diego de Riano?1

Áno, apartmán ponúka bezplatné Wi-Fi pre hostí.

7. Je apartmán centrálnym miestom?
7. Je apartmán centrálnym miestom?1

Áno, Genteel Home Diego de Riano sa nachádza v srdci Sevilly, ponúkajúc ľahký prístup k obľúbeným atrakciám a zariadeniam.

8. Aké zariadenia sú zahrnuté v apartmáne?
8. Aké zariadenia sú zahrnuté v apartmáne?1

Apartmán má plne vybavenú kuchyňu, priestrannú obývaciu izbu, plochú TV, súkromnú terasu a jedáleň.

9. Je v Genteel Home Diego de Riano požiadavka na minimálny pobyt?
9. Je v Genteel Home Diego de Riano požiadavka na minimálny pobyt?1

Áno, je tu požiadavka na minimálny pobyt na dve noci.

10. Sú domáce zvieratá povolené v apartmáne?
10. Sú domáce zvieratá povolené v apartmáne?1

Nie, domáce zvieratá nie sú povolené v Genteel Home Diego de Riano.

11. Ako môžem urobiť rezerváciu v Genteel Home Diego de Riano?
11. Ako môžem urobiť rezerváciu v Genteel Home Diego de Riano?1

Rezervácie možno urobiť priamo cez ich webovú stránku alebo kontaktovaním ich zákazníckeho servisu.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela Genteel Home Diego de Riano
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.