Španielsko, Sevilla

Casa Palacio Madre de Dios

Calle Madre de Dios 6 Sevilla, Španielsko Apartmán
1 ponuka od 215 EUR Zobraziť ponuku
Casa Palacio Madre de Dios
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Výťah
 • Fén
 • Dovoz na letisko
 • Informačná služba
Zobraziť všetky zariadenia 6
Poloha
Do centra mesta
0.8 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Calle Madre de Dios 6 Sevilla, Španielsko

Hotel 'Casa Palacio Madre de Dios' sa nachádza v srdci Sevilly, Španielsko. Okolo hotela sa nachádza niekoľko populárnych atrakcií, pamiatok a zariadení. Niektoré z nich zahŕňajú:

1. Katedrála v Seville: Najväčšia gotická katedrála na svete a miesto svetového dedičstva UNESCO, nachádza sa len krátku prechádzku od hotela.

2. Real Alcazar: Úchvatný kráľovský palác s krásnymi záhradami, tiež vyhlásený za miesto svetového dedičstva UNESCO, nachádza sa blízko hotela.

3. Plaza de España: Musíte navštíviť námestie s veľkým budovou v renesančnom štýle obklopené rozsiahlym parkom, nachádzajúce sa len krátku vzdialenosť od hotela.

4. Park Maria Luisa: Malebný park s bujnou zeleňou, fontánami a krásnou architektúrou, umiestnený blízko hotela.

5. Most Triana: Historický most známy pre svoje úchvatné výhľady na mesto a prepojenie štvrte Triana so centrom mesta.

6. Barrio Santa Cruz: Čarovná štvrť plná úzkych uličiek, tradičných domov, útulných obchodov a kaviarní, umiestnená blízko hotela.

7. Nákupy a stravovanie: Hotel je obklopený množstvom obchodov, butikov a reštaurácií, ponúkajúc rôzne možnosti nakupovania a stravovania. To sú len niektoré zaujímavosti a zariadenia v blízkosti hotela 'Casa Palacio Madre de Dios'. Sevilla je pulzujúce mesto s veľkým množstvom ponúk, a je tu mnoho ďalších miest, ktoré stojí za návštevu v pešej vzdialenosti alebo na krátku vzdialenosť od hotela.

map
Casa Palacio Madre de Dios
Apartmán

Do centra mesta0.8

O hoteli

O

Casa Palacio Madre de Dios je hotel v Seville, Španielsko. Ide o jedinečný butikový hotel umiestnený v historickej budove z

18. storočia, ktorá kedysi slúžila ako kláštor. Hotel kombinuje tradičnú andalúzijskú architektúru s modernými vybaveniami. Hotel ponúka rôzne typy izieb, ktoré vyhovujú rôznym preferenciám a rozpočtom. Ponúkajú jednolôžkové, dvojlôžkové, dvojlôžkové s oddelenými posteľami a apartmány. Izby sú priestrané a elegantne zariadené, kombinujú tradičné a moderné dizajny. Každá izba je vybavená klimatizáciou, TV s plochou obrazovkou, minibarom a súkromnou kúpeľňou. Hotel poskytuje širokú škálu zariadení, ktoré hostia môžu počas pobytu využiť. Je tu krásny nádvorie, kde sa hostia môžu relaxovať a oddýchnuť. Okrem toho je tu strešná terasa s panoramatickým výhľadom na mesto, čo je ideálne miesto na sledovanie západu slnka. Hotel má tiež bar, kde ponúkajú výber nápojov a občerstvenia. Čo sa týka jedál, hotel ponúka raňajkovú službu. Hostia môžu vychutnať lahodné kontinentálne raňajky v jedálni hotela alebo v pohodlí svojej izby. Raňajky zahŕňajú rôzne možnosti ako pečivo, ovocie, jogurty, cereálie a teplé nápoje. Casa Palacio Madre de Dios sa nachádza v centre historického centra Sevilly. Je v pešej vzdialenosti k hlavným atrakciám, ako sú Katedrála, Alcázar a Plaza de España. V okolí je tiež veľa reštaurácií, barov a obchodov, ktoré umožňujú hostom preskúmať živú atmosféru mesta. Celkovo, Casa Palacio Madre de Dios ponúka jedinečný a pôvabný zážitok s ubytovaním v Seville, s pohodlnými izbami, tradičnou andalúzijskou architektúrou a výhodnou polohou na preskúmanie atrakcií mesta.

Zábava

Existuje niekoľko možností zábavy v blízkosti hotela 'Casa Palacio Madre de Dios' v Seville, Španielsko. Niektoré z populárnych možností zahŕňajú:

1. Flamenco predstavenia: Sevilla je známa svojimi tradičnými flamenco vystúpeniami. V blízkosti hotela sa nachádza niekoľko flamenco barov a divadiel, ako napríklad La Casa del Flamenco a El Patio Sevillano.

2. Miesta s živou hudbou: Sevilla má živú hudobnú scénu s mnohými barmi a miestami, kde sa konajú živé vystúpenia. Môžete navštíviť miesta ako Sala Malandar a Fun Club pre živú hudbu od rocku a jazzu po flamencko fúziu.

3. Divadlá a kino: Ak máte záujem o divadlo alebo kino, existujú možnosti ako Teatro de la Maestranza, kde sa konajú opery, balety a iné vystúpenia, a Cine Cervantes pre premietanie filmov.

4. Tapas bary a nočný život: Sevilla je známa svojím živým nočným životom a kultúrou tapas. Preskúmajte okolité štvrte Santa Cruz a Triana, kde nájdete široký výber barov a reštaurácií ponúkajúcich lahodné tapas jedlá a nápoje.

5. Historické atrakcie a kultúrne pamiatky: Keďže Sevilla je historické mesto, môžete si vychutnať návštevu blízkych atrakcií ako Katedrála v Seville, Alcázar v Seville a Plaza de España. Tieto miesta často ponúkajú živé hudobné vystúpenia alebo kultúrne udalosti.

6. Plavba loďou po rieke: Urobte si relaxačnú plavbu loďou po rieke Guadalquivir, ktorá preteká cez Sevillu. Môžete si vychutnať krásnu panorámu mesta a scenické výhľady pri počúvaní živej hudby na niektorých plavbách. Vždy je dobrý nápad skontrolovať miestne eventové prehľady alebo sa opýtať personálu hotela na akékoľvek špecifické zábavné možnosti počas vášho pobytu.

Top otázky

1. Čo je Casa Palacio Madre de Dios?
1. Čo je Casa Palacio Madre de Dios?1

Casa Palacio Madre de Dios je historická budova nachádzajúca sa v Seville, Španielsko. Kým kedysi slúžila ako kláštor, bol zrenovovaný a slúži ako jedinečný butikový hotel.

2. Čo sú hlavné body Casa Palacio Madre de Dios?
2. Čo sú hlavné body Casa Palacio Madre de Dios?1

Medzi hlavné body Casa Palacio Madre de Dios patria jeho ohromujúca architektúra, krásny dvor a luxusné vybavenie. Hotel ponúka pohodlné izby, strešnú terasu, bar a reštauráciu.

3. Ako môžem urobiť rezerváciu v Casa Palacio Madre de Dios?
3. Ako môžem urobiť rezerváciu v Casa Palacio Madre de Dios?1

Rezervácie v Casa Palacio Madre de Dios môžete urobiť tak, že sa priamo obrátite na hotel cez ich webovú stránku alebo zavolaním na ich oddelenie rezervácií. Online rezervačné platformy môžu tiež ponúknuť dostupnosť tohto ubytovania.

4. Je Casa Palacio Madre de Dios umiestnený v centre Sevilly?
4. Je Casa Palacio Madre de Dios umiestnený v centre Sevilly?1

Áno, Casa Palacio Madre de Dios je centrálnym bodom v Seville. Nachádza sa v srdci historického centra, blízko hlavných atrakcií, ako sú katedrála, Alcázar a Plaza de España.

5. Aké atrakcie sú v blízkosti Casa Palacio Madre de Dios?
5. Aké atrakcie sú v blízkosti Casa Palacio Madre de Dios?1

Niektoré blízke atrakcie Casa Palacio Madre de Dios zahŕňajú katedrálu v Seville, Alcázar, Plaza de España, Metropol Parasol a Barrio Santa Cruz. Mnoho reštaurácií, kaviarní a obchodov je tiež v dochoďovej vzdialenosti.

6. Poskytuje Casa Palacio Madre de Dios nejaké dodatočné služby?
6. Poskytuje Casa Palacio Madre de Dios nejaké dodatočné služby?1

Áno, Casa Palacio Madre de Dios ponúka dodatočné služby, ako je letisková doprava, požičovňa bicyklov a pomoc pri organizovaní zájazdov. Personál hotela je často chválený za ich ochotu a pozornosť.

7. Sú v Casa Palacio Madre de Dios nejaké možnosti stravovania?
7. Sú v Casa Palacio Madre de Dios nejaké možnosti stravovania?1

Áno, Casa Palacio Madre de Dios má na mieste reštauráciu a bar. Hostia si môžu vychutnať chutné miestne jedlá a nápoje v jedinečnom a útulnom prostredí.

8. Je k dispozícii Wi-Fi v Casa Palacio Madre de Dios?
8. Je k dispozícii Wi-Fi v Casa Palacio Madre de Dios?1

Áno, Wi-Fi je k dispozícii po celom hoteli, vrátane izieb pre hostí a spoločných priestorov. Zvyčajne je poskytované zadarmo pre hostí.

9. Čo robí Casa Palacio Madre de Dios špeciálnym?
9. Čo robí Casa Palacio Madre de Dios špeciálnym?1

Casa Palacio Madre de Dios vyniká svojou historickou dôležitosťou, jedinečnou architektúrou a pohodlnými ubytovaniami. Hotel ponúka zmes moderných vybavení s tradičnou atmosférou, čo hostia zabezpečuje nezabudnuteľný pobyt v Seville.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Zariadenia hotela
 • Výťah
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
 • Informačná služba
Recenzia hotela Casa Palacio Madre de Dios
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.