Španielsko, Torrevieja

Torrevieja Experience Punta Prima

Calle Maigmo # 31 Torrevieja, Španielsko Hotel
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Torrevieja Experience Punta Prima
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Bazén
Zobraziť všetky zariadenia 3
Poloha
Do centra mesta
3.8 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Calle Maigmo # 31 Torrevieja, Španielsko

Existuje niekoľko atrakcií a zariadení nachádzajúcich sa blízko hotela Torrevieja Experience Punta Prima v Torrevieje, Španielsko. Tu sú niektoré z významných miest v okolí hotela:

1. Pláž Punta Prima: Hotel sa nachádza v pešej vzdialenosti od pláže Punta Prima, populárnej pieskovej pláže s prúdiacou vodou. Ponúka rôzne vodné aktivity vrátane plávania, opaľovania sa a vodných športov.

2. Nákupné centrá: V blízkosti sa nachádzajú dve nákupné centrá, konkrétne Zenia Boulevard a Habaneras. Ponúkajú širokú škálu obchodov, butikov, reštaurácií a zábavných možností.

3. Golfové ihriská: Milovníci golfa nájdu v okolí niekoľko golfových ihrísk, vrátane Villamartin Golf, Las Ramblas Golf a Campoamor Golf Club.

4. Centrum mesta Torrevieja: Hotel je krátka jazda autom od centra mesta Torrevieja, kde môžete preskúmať prístav, promenádu a rôzne reštaurácie, bary a obchody.

5. Vodný park: Aquopolis, vodný park so sklzami a bazénmi, sa nachádza v Torrevieje a poskytuje zábavný zážitok pre rodiny a deti.

6. Solné jazerá a Centrum interpretácie: Torrevieja je známa pre svoje solné jazerá, vrátane Salinas de Torrevieja a Salinas de La Mata. Návštevníci môžu objavovať tieto jedinečné ekosystémy a dozvedieť sa o ich význame v Centru interpretácie.

7. Pláž La Zenia: Nachádza sa na krátkej vzdialenosti, pláž La Zenia je ďalšou krásnou pieskovou plážou s možnosťami pre vodné športy a jedlo na pláži. Tieto atrakcie a zariadenia poskytujú rôzne možnosti pre turistov pobývajúcich v hoteli Torrevieja Experience Punta Prima.

map
Torrevieja Experience Punta Prima
Hotel

Do centra mesta3.8

O hoteli

O

'Hotel Torrevieja Experience Punta Prima' sa nachádza v Torrevieje, Španielsko. Ponúka rôzne typy izieb, z ktorých si hostia môžu vybrať. Izby sú dobre zariadené a poskytujú pohodlný pobyt. Hotel má širokú ponuku jedál pre hostí. Ponúkajú štýl bufetového raňajok s veľkým výberom možností na výber. Na obed a večeru majú menu a la carte, ktoré zahŕňa miestne aj medzinárodné jedlá. Hotel tiež vyhovuje špeciálnym požiadavkám na diétu požiadavku. Okrem stravovacích možností má hotel bar, kde si hostia môžu vychutnať osviežujúce nápoje alebo kokteily. V blízkosti hotela je tiež niekoľko reštaurácií a kaviarní, ktoré poskytujú hostom ďalšie stravovacie možnosti. Celkovo 'Hotel Torrevieja Experience Punta Prima' ponúka pohodlné ubytovanie s dobre zariadenými izbami a rôznymi možnosťami jedál, ktoré vyhovujú rôznym preferenciám.

Zábava

Existuje niekoľko možností zábavy v blízkosti hotela 'Torrevieja Experience Punta Prima' v Torrevieji, Španielsko. Tu sú niektoré návrhy:

1. Pláže: Hotel sa nachádza len krátku vzdialenosť od pláže Punta Prima, kde si môžete oddýchnuť, plávať alebo sa opaľovať.

2. Nákupy: Zenia Boulevard je obľúbené nákupné centrum v blízkosti, ktoré ponúka široký výber obchodov, reštaurácií a zábavných možností.

3. Vodné športy: Torrevieja je známa svojimi vodnými športovými aktivitami. Môžete vyskúšať jazdu na vodnom skútri, paddleboarding alebo si prenajať loď na preskúmanie pobrežia.

4. Golf: V oblasti sa nachádza niekoľko golfových ihrísk, vrátane golfového klubu Villamartin a golfového a krajinského klubu Las Colinas, kde si môžete zahrať golf.

5. Nočný život: Torrevieja má živú nočnú scénu s množstvom barov, klubov a miest naživo. Môžete preskúmať centrum mesta a nájsť miesto na požitie nápojov a tanec.

6. Kultúrne atrakcie: Mesto má niekoľko kultúrnych atrakcií, ako je Múzeum prírodnej histórie Torrevieja, Ponorka S61 Delfin a Múzeum soli. Tieto miesta ponúkajú pohľad do miestnej histórie a kultúry.

7. Zábavné parky: Ak cestujete s deťmi, môžete navštíviť blízke zábavné parky ako Aquopolis Torrevieja alebo Parque de Atracciones Infantil.

8. Výlety: Torrevieja je skvelým východiskovým bodom na jednodňové výlety do miest ako Alicante, Murcia alebo nedalekého prírodného parku La Mata. Môžete preskúmať tieto oblasti a užívať si outdoorové aktivity ako turistiku alebo cyklistiku. Toto sú len niektoré možnosti zábavy v blízkosti hotela 'Torrevieja Experience Punta Prima' v Torrevieji, Španielsko. V oblasti je k dispozícii mnoho ďalších aktivít a atrakcií, ktoré vyhovujú rôznym záujmom.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Torrevieja Experience Punta Prima?

1. Kde sa nachádza Torrevieja Experience Punta Prima?1

Torrevieja Experience Punta Prima sa nachádza v Torrevieje, Španielsko.

2. Za čo je známa Torrevieja Experience Punta Prima?

2. Za čo je známa Torrevieja Experience Punta Prima?1

Torrevieja Experience Punta Prima je známa pre svoje krásne pláže, úchvatné pobrežné výhľady a luxusné dovolenkové prenájmy.

3. Aké sú obľúbené aktivity a atrakcie blízko Torrevieja Experience Punta Prima?

3. Aké sú obľúbené aktivity a atrakcie blízko Torrevieja Experience Punta Prima?1

V blízkosti Torrevieja Experience Punta Prima nájdete atrakcie ako pláž Punta Prima, nákupné centrum La Zenia Boulevard, prístav Torrevieja a aquapark Aquopolis Torrevieja. Vonkajšie aktivity ako opaľovanie sa, plávanie, šnorchlovanie a golfovanie sú tiež populárne v tejto oblasti.

4. Sú v blízkosti Torrevieja Experience Punta Prima nejaké reštaurácie a obchody?

4. Sú v blízkosti Torrevieja Experience Punta Prima nejaké reštaurácie a obchody?1

Áno, Torrevieja Experience Punta Prima je výhodne umiestnená v blízkosti rôznych reštaurácií a obchodov, čo umožňuje hosťom objavovať a užívať si miestnu kuchyňu a nákupné možnosti.

5. Aké ubytovanie je k dispozícii v Torrevieja Experience Punta Prima?

5. Aké ubytovanie je k dispozícii v Torrevieja Experience Punta Prima?1

Torrevieja Experience Punta Prima ponúka škálu ubytovacích možností vrátane luxusných apartmánov a vily s vybavením ako sú súkromné bazény, terasy a plne vybavené kuchyne.

6. Je Torrevieja Experience Punta Prima priateľská pre rodiny?

6. Je Torrevieja Experience Punta Prima priateľská pre rodiny?1

Áno, Torrevieja Experience Punta Prima je priateľská pre rodiny, s množstvom aktivít a atrakcií vhodných pre deti a rodiny.

7. Sú v Torrevieja Experience Punta Prima povolené domáce zvieratá?

7. Sú v Torrevieja Experience Punta Prima povolené domáce zvieratá?1

Pravidlá týkajúce sa domácich zvierat sa môžu líšiť, preto sa odporúča overiť si priamo s Torrevieja Experience Punta Prima ich politiku o domácich zvieratách.

8. Môžem si rezervovať aktivity a výlety cez Torrevieja Experience Punta Prima?

8. Môžem si rezervovať aktivity a výlety cez Torrevieja Experience Punta Prima?1

Áno, Torrevieja Experience Punta Prima môže pomôcť pri organizovaní aktivít a výletov pre hostí, zabezpečujúc tak nezabudnuteľný a príjemný zážitok v Torrevieje.

9. Kedy je najlepší čas navštíviť Torrevieja Experience Punta Prima?

9. Kedy je najlepší čas navštíviť Torrevieja Experience Punta Prima?1

Najlepší čas na návštevu Torrevieja Experience Punta Prima je počas letných mesiacov (jún až september), keď je počasie teplé a ideálne pre plážové aktivity. Avšak, Torrevieja je populárna destinácia počas celého roka vďaka svojmu miernemu podnebiu.

10. Môžem si rezervovať Torrevieja Experience Punta Prima priamo alebo by som mal použiť stránku tretích strán?

10. Môžem si rezervovať Torrevieja Experience Punta Prima priamo alebo by som mal použiť stránku tretích strán?1

Torrevieja Experience Punta Prima môžete rezervovať priamo cez ich oficiálnu webovú stránku alebo sa s nimi môžete spojiť priamo. Avšak, použitie stránky tretích strán môže ponúknuť dodatočnú pohodlnosť a možnosti porovnávania cien a dostupnosti.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Vodné aktivity
  • Bazén
Recenzia hotela Torrevieja Experience Punta Prima
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.