Španielsko, Valencia

Homely Nest Valencia El Carme

Calle Ripalda, 29 pta. 1 Valencia, Španielsko Apartmán
7 ponúk od 109 EUR Zobraziť ponuku
Homely Nest Valencia El Carme
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
1.0 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Calle Ripalda, 29 pta. 1 Valencia, Španielsko

Okolo hotela 'Homely Nest Valencia El Carme' v Valencii, Španielsko, sa nachádza niekoľko atrakcií a zariadení. Niektoré významné miesta zahŕňajú:

1. Valencijská katedrála: Úchvatná gotická katedrála známa svojou vežou zvonice, Miguelete, a kaplnkou Svätého grálu.

2. Centrálny trh: Živý potravinový trh, kde nájdete čerstvé ovocie, mäso, ryby a miestne lahôdky.

3. Lonja de la Seda: Miesto svetového dedičstva UNESCO, táto

15. storočia burza s hodvábom je majstrovským dielom gotickej architektúry.

4. Torres de Serranos: Tieto stredoveké veže kedysi slúžili ako jedna z brán mesta a ponúkajú panoramatický výhľad na Valenciu.

5. Jardines del Real (Krížová záhrada): Krásny park s údržbou záhrad, fontánami a rybníkmi, ideálny na relaxačnú prechádzku.

6. Štvrť El Carmen: Hotel sa nachádza v trendovej štvrti El Carmen, plnej úzkych uličiek, miestnych butikov, reštaurácií a barov.

7. Plaza de la Virgen: Očarujúce námestie obklopené historickými budovami, vrátane Valencijskej katedrály a baziliky Virgen de los Desamparados.

8. Museo de la Historia de Valencia: Nachádza sa v stredovekej budove, tento múzeum poskytuje pohľady do bohatej histórie mesta.

9. Mesto umenia a vied: Moderný architektonický komplex so súčasťou divadla, planetária, múzea vied a oceánária.

10. Pláž Malvarrosa: Len krátky od hotelu, táto piesočná pláž ponúka opaľovanie, plávanie a rôzne vodné športové aktivity. Toto je len niekoľko zaujímavých miest, a je tu veľa ďalších atrakcií, reštaurácií a obchodov na preskúmanie v živej Valencii.

map
Homely Nest Valencia El Carme
Apartmán

Do centra mesta1.0

O hoteli

O

Domáce Hniezdo Valencia El Carme je hotel nachádzajúci sa v štvrti El Carme v Valencii, Španielsko. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedlách:

1. Hotel: Domáce Hniezdo Valencia El Carme je moderný a štýlový hotel, ktorý ponúka pohodlný pobyt v Valencii. Hotel je známy svojou priateľskou a útulnou atmosférou.

2. Izby: Hotel ponúka rôzne typy izieb, aby vyhovoval rôznym potrebám. Medzi ne patria štandardné dvojlôžkové izby, dvojlôžkové izby s oddelenými lôžkami a rodinné izby. Každá izba je dobre vybavená modernými zariadeniami ako je klimatizácia, plochá TV, bezplatné Wi-Fi pripojenie a súkromná kúpeľňa.

3. Jedlo: Domáce Hniezdo Valencia El Carme poskytuje chutnú raňajky pre svojich hostí. Raňajky sú typicky podávané vo forme bufetu s rôznymi možnosťami vrátane čerstvo pečeného chleba, pečiva, ovocia, cereálií, džúsov a teplých nápojov.

4. Možnosti stravovania: Hoci hotel nemá vlastnú reštauráciu, v štvrti El Carme je dostatok možností stravovania. Hostia môžu objavovať veľký výber reštaurácií, kaviarní a barov v pešej vzdialenosti od hotela. Tieto zariadenia ponúkajú tradičnú španielsku kuchyňu aj medzinárodné jedlá.

5. Zariadenia: Hotel ponúka rôzne zariadenia na zlepšenie pobytu hostí. Medzi ne patria 24-hodinová recepcia, úschovňa batožín, koncierge služba a asistencia s výletmi. Hotel má tiež spoločenskú miestnosť, kde sa hostia môžu relaxovať a spoločensky stretnúť.

6. Poloha: Domáce Hniezdo Valencia El Carme sa nachádza v srdci štvrte El Carme v Valencii. Poloha poskytuje jednoduchý prístup k populárnym atrakciám ako je Plaza de la Virgen, Valencijská katedrála, Centrálny trh a Lonja de la Seda. Je tiež dobre spojený s verejnou dopravou, čo robí pohodlné pre hostí presunúť sa po iné časti mesta. Celkovo, Domáce Hniezdo Valencia El Carme ponúka pohodlné a dobre vybavené izby, chutné raňajky a výhodnú polohu v Valencii.

Zábava

V blízkosti hotela 'Homely Nest Valencia El Carme' v Valencii, Španielsko, je niekoľko možností zábavy. Tu je niekoľko návrhov:

1. Valencijská katedrála: Navštívte úchvatnú Valencijskú katedrálu, ktorá sa nachádza len krátku prechádzku od hotela. Môžete preskúmať krásnu architektúru a tiež si vychutnať panoramatický výhľad na mesto z vrchu zvonice.

2. Centrálny trh: Potešte sa miestnou gastronómiou na Centrálnej tržnici (Mercado Central), ktorá sa nachádza v blízkosti. Ide o jednu z najstarších a najpopulárnejších trhov v Valencii, kde nájdete veľký výber čerstvých produktov, morských plodov a miestnych delikates.

3. La Lonja de la Seda: Ďalší must-see tŕať v blízkosti hotela je La Lonja de la Seda, ktorá je zapsaná na zoznamu UNESCO. Tento gotický komplex kedysi slúžil ako burza s hodvábom a je považovaný za jednu z najkrajších budov v Valencii.

4. Torres de Serranos: Prejdite k Torres de Serranos, jedným z pôvodných dvanástich brán, ktoré kedysi obklopovali mesto Valenciu v stredoveku. Môžete sa vydať na vrch a vychutnať si panoramatické výhľady na mesto.

5. L'Umbracle: Pre živú nočnú zábavu sa vyberte do L'Umbracle. Tento vonkajší nočný klub sa nachádza v komplexe Mesta umenia a vied a ponúka skvelú tanečnú atmosféru s živou hudbou a DJ performance.

6. Záhrady Turia: Pre relaxačnú prechádzku alebo prenájom bicykla navštívte krásne Záhrady Turia, ktoré sa nachádzajú len krátku vzdialenosť od hotela. Tieto bujné záhrady sa tiahnu pozdĺž bývalého koryta rieky a poskytujú pokojný útek v srdci mesta. Tieto sú len niektoré návrhy, ale v Valencii sa nachádza mnoho ďalších možností zábavy, vrátane múzeí, galérií, divadiel a miest naživo s hudbou.

Recenzia hotela Homely Nest Valencia El Carme
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.