Španielsko, Viandar de la Vera

La Casa del Pueblo Viandar de la Vera

Calle Mastacon 87 Viandar de la Vera, Španielsko Rekreačný Prenájom
1 ponuka — Zobraziť ponuku
La Casa del Pueblo Viandar de la Vera
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Záhrada
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Rybárčenie
 • Turistika
Zobraziť všetky zariadenia 8
Poloha
Do centra mesta
0.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Calle Mastacon 87 Viandar de la Vera, Španielsko

Hotel "La Casa del Pueblo Viandar de la Vera" sa nachádza v meste Viandar de la Vera v provincii Cáceres, Španielsko. Je to vidiecka oblasť obklopená prírodou, s pohorím Sierra de Gredos v blízkosti. Niektoré z atrakcií a pamiatok v blízkosti hotela zahŕňajú:

1. Garganta de Alardos: Táto prírodná roklina sa nachádza len pár kilometrov od Viandar de la Vera a je obľúbeným miestom na turistiku, plávanie a užívanie krásnych prírodných bazénov.

2. Kláštor Yuste: Historický kláštor, kde cisár Charles V strávil svoje posledné roky. Nachádza sa v blízkom dedine Cuacos de Yuste.

3. Údolie Jerte: Známe pre svoje kvetúce čerešne na jar, Údolie Jerte je malebná oblasť s nádhernými krajinami, turistickými trasami a útulnými tradičnými dedinkami.

4. Plasencia: Historické mesto asi 40 kilometrov na severe od Viandar de la Vera. Má dobre zachované staré mesto s stredovekými múrmi a krásnou katedrálou.

5. Národný park Monfragüe: Tento národný park je trochu ďalej od Viandar de la Vera, ale stojí za to ho navštíviť pre milovníkov prírody. Je známy pre možnosti pozorovania vtákov a krásne krajiny, vrátane kaňonu rieky Tajo. Okrem týchto atrakcií je oblasť okolo Viandar de la Vera známa svojím vidieckym šarmom, tradičnou architektúrou a pokojom. Je to skvelá destinácia pre tých, ktorí hľadajú pokojný útek na španielskej dedine.

map
La Casa del Pueblo Viandar de la Vera
Rekreačný Prenájom

Do centra mesta0.1

O hoteli

O

La Casa del Pueblo Viandar de la Vera je hotel nachádzajúci sa v meste Viandar de la Vera, Španielsko. Tu je niekoľko informácií o hoteli, jeho izbách a jedle: Hotel: La Casa del Pueblo Viandar de la Vera je útulný butikový hotel, ktorý ponúka pohodlnú a relaxačnú atmosféru pre hostí. Disponuje tradičnou španielskou architektúrou a je obklopený krásnou prírodnou krajinou. Izby: Hotel ponúka rôzne typy izieb, aby vyhovel rôznym preferenciám hostí. Izby sú dobre vybavené modernými zariadeniami, ktoré zabezpečujú príjemný pobyt. Každá izba je vkusne zariadená a poskytuje útulnú atmosféru. Vybavenie, ktoré môže byť k dispozícii v izbách, zahŕňa pohodlné postele, súkromné kúpeľne, klimatizáciu, vykurovanie, televíziu, Wi-Fi a ďalšie. Jedlo: La Casa del Pueblo Viandar de la Vera ponúka hostom lahodný gastronomický zážitok. Hotel môže mať reštauráciu, kde hostia môžu ochutnať čerstvo pripravené jedlá z miestnych surovín. Reštaurácia môže ponúkať kombináciu tradičnej španielskej a medzinárodnej kuchyne. Hostia sa môžu ponoriť do možností raňajok, obeda a večere a niektoré hotely môžu tiež ponúkať izbovú službu. Okrem toho, keďže sa Viandar de la Vera nachádza v regióne Vera v Španielsku, návštevníci môžu mať príležitosť ochutnať miestnu kuchyňu a špeciality, ktoré môžu zahŕňať jedlá ako uzdená šunka, syr, Migas Extremeñas (opečené droždie), Pimentón de la Vera (uhořená paprika) a mnoho ďalších. Odporúča sa priamo kontaktovať La Casa del Pueblo Viandar de la Vera alebo navštíviť ich oficiálnu webovú stránku pre špecifickejšie informácie o presných zariadeniach hotela, typoch izieb, vybavení a možnostiach jedál dostupných počas vášho želaného pobytu.

Zábava

Existuje niekoľko možností zábavy v blízkosti hotela 'La Casa del Pueblo Viandar de la Vera' v Viandar de la Vera, Španielsko. Tu sú niektoré z nich:

1. Preskúmajte prírodnú krásu: Viandar de la Vera sa nachádza v provincii Cáceres, známej svojimi úchvatnými krajinnými oblastiami. Môžete ísť na turistiku, cyklistiku alebo si len tak prechádzať krásnymi okolitými miestami, vrátane nedalekej Garganta de Pedro Chate.

2. Navštívte historické pamiatky: Táto oblasť je bohatá na históriu a existuje niekoľko historických pamiatok, ktoré si môžete pozrieť. Nevynechajte stredoveký hrad v Jarandille de la Vera, kde v

16. storočí pobýval cisár Charles V. Ďalšie významné miesta zahŕňajú kláštor Yuste a mesto Cuacos de Yuste.

3. Zúčastnite sa miestnych festivalov: Viandar de la Vera a okolité mestá pravidelne usporadúvajú tradičné festivaly počas celého roka. Tieto festivaly často zahŕňajú živú hudbu, tanec, parády a ďalšie kultúrne aktivity. Skontrolujte miestny kalendár podujatí, aby ste zistili, či počas vášho pobytu nejaké festivaly prebiehajú.

4. Zmočte sa v prírodných bazénoch: Oblasť La Vera je známa svojimi prírodnými bazénmi, vytvorenými krištáľovo čistými vodami horských potokov. Tieto prírodné bazény, ako napríklad Garganta de Alardos alebo Garganta de la Olla, poskytujú osviežujúci útek počas horúcich letných mesiacov.

5. Preskúmajte okolité mestá: Ak máte viac času, zvážte návštevu ďalších miest v okolí, ako sú Plasencia alebo Trujillo. Tieto mestá ponúkajú ďalšie kultúrne a zábavné možnosti, vrátane múzeí, očarujúcich starých štvrtí a živých miestnych trhov. Celkovo je v blízkosti 'La Casa del Pueblo Viandar de la Vera' v Viandar de la Vera dostatok možností zábavy, čo zaručuje nezabudnuteľný a príjemný pobyt.

Všetky služby a zariadenia

Zábava a relax
 • Záhrada
 • Turistika
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Vodné aktivity
 • Rybárčenie
 • Kanoe
 • Vodné aktivity
Recenzia hotela La Casa del Pueblo Viandar de la Vera
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.