Thajsko, Hua Hin

Baan Peang Ploen Hua Hin 6/546

6/546 5th fl. B Building, Nong Kae, Hua Hin District Hua Hin, Thajsko Hotel
7 ponúk od 21 EUR Zobraziť ponuku
Baan Peang Ploen Hua Hin 6/546
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Výťah
 • Fén
Zobraziť všetky zariadenia 11
Poloha
Do centra mesta
6.2 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

6/546 5th fl. B Building, Nong Kae, Hua Hin District Hua Hin, Thajsko

V okolí Baan Peang Ploen Hua Hin sa nachádza niekoľko atrakcií a zariadení. Tu sú niektoré významné miesta v blízkosti:

1. Pláže: Hotel sa nachádza približne 300 metrov od populárnej pláže Hua Hin. Môžete si užívať plávanie, opaľovanie alebo prechádzku pozdĺž piesočných brehov.

2. Trh Cicada: Živý nočný trh známy pre svoje umenie, remeslá, živé vystúpenia a miestne jedlo. Je to na hoteli vzdialené necelý kilometer.

3. Trh Tamarind: Ďalší nočný trh situovaný v blízkosti, ponúkajúci rôznorodé lahodné uličné jedlo, odevy a suveníry.

4. Bluport Hua Hin Resort Mall: Moderné nákupné centrum s širokým sortimentom medzinárodných a miestnych značiek, reštauráciami a kinom. Je to približne 2 kilometre od hotela.

5. Hua Hin Market Village: Ďalší známy nákupný komplex so zmesou obchodov, butikov, jedální a supermarketu. Je to asi 3 kilometre odtiaľ.

6. Vana Nava Water Park: Nachádza sa približne 3,5 kilometra od hotela, je to populárny vodný park s vzrušujúcimi sklznami, bazénmi a vodnými aktivitami vhodnými pre všetky vekové kategórie.

7. True Arena Hua Hin: Medzinárodný športový komplex ponúkajúci rôzne športové zariadenia, fitnes triedy a turnaje. Je situovaný približne 2 kilometre odtiaľ.

8. Reštaurácie a bary: V okolí je mnoho možností stravovania ponúkajúcich tradičné thajské jedlá, morské plody, medzinárodnú kuchyňu a živý nočný život.

9. Železničná stanica Hua Hin: Známa pre svoju jedinečnú architektúru, železničná stanica Hua Hin je približne 2,5 kilometra od hotela a stojí za návštevu. Toto nie je vyčerpávajúci zoznam a v okolí môže byť ešte veľa ďalších atrakcií a zariadení, ktoré môžete počas vášho pobytu objavovať a užívať si ich.

map
Baan Peang Ploen Hua Hin 6/546
Hotel

Do centra mesta6.2

O hoteli

O

Hotel Baan Peang Ploen Hua Hin 6/546 sa nachádza v Hua Hin, Thajsko. Tu je nejaká informácia o hoteli, izbách a jedlách: Hotel: - Baan Peang Ploen Hua Hin 6/546 je dobre známy hotel v srdci Hua Hin. - Hotel ponúka pohodlnú a modernú atmosféru pre svojich hostí. - Je známy pre priateľský a pozorný personál, ktorý poskytuje vynikajúcu službu zákazníkom. - Hotel má rôzne zariadenia, vrátane bazéna, fitness centra a wellness zariadení. - Bezplatné Wi-Fi je k dispozícii po celom hoteli. Izby: - Baan Peang Ploen Hua Hin 6/546 ponúka rôzne typy izieb, aby vyhoveli potrebám jednotlivých hostí. - Izby sú priestranné, dobre zariadené a vybavené modernými zariadeniami. - Každá izba je vybavená klimatizáciou, pohodlnou posteľou, TV s plochou obrazovkou a súkromnou kúpeľňou so zariadeniami na teplú a studenú sprchu. - Niektoré izby môžu mať balkón alebo terasu s výhľadom na mesto alebo okolie hotela. Jedlá: - V hoteli sa nachádza reštaurácia, ktorá podáva rôzne jedlá, vrátane thajskej a medzinárodnej kuchyne. - Hostia si môžu počas pobytu vychutnať bezplatný bufetový raňajkový servis každé ráno. - Reštaurácia tiež ponúka à la carte možnosti na obed a večeru. - Sú tu aj blízke možnosti stravovania a reštaurácie pre hostí, ktorí dávajú prednosť preskúmaniu rôznych kulinárskych zážitkov v Hua Hin. Celkovo je Baan Peang Ploen Hua Hin 6/546 pohodlný hotel s dobre vybavenými izbami a rôznymi možnosťami stravovania, aby zabezpečil príjemný pobyt v Hua Hin, Thajsko.

Zábava

V blízkosti hotela 'Baan Peang Ploen Hua Hin 6/546' v Hua Hin, Thajsko, existuje niekoľko možností zábavy. Medzi ne patrí:

1. Trh Hua Hin v noci: Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela a je známy svojou živou atmosférou, stánkami s uličným občerstvením a miestnými remeslami.

2. Trh Cicada: Tento umelecký trh je skvelé miesto na večernú návštevu. Ponúka širokú škálu ručne vyrábaných remesiel, jedinečných umeleckých diel, živú hudbu a otvorené kino.

3. Športový komplex True Arena: Ponúka rôzne aktivity ako tenis, bedminton, plávanie a fitness triedy. Majú tiež reštauráciu a spa na relaxáciu.

4. Vinárstvo Hua Hin Hills: Ak máte radi víno, návšteva vinárstva Hua Hin Hills je skvelou voľbou. Môžete absolvovať odbornú prehliadku vinice, dozvedieť sa o procese výroby vína a ochutnať víno s krásnymi výhľadmi.

5. Vodný park Vana Nava: Tento vodný park je vhodný pre deti aj dospelých, ponúka vzrušujúce sklzia, lenivú rieku, vlnový bazén a ďalšie zábavné aktivity.

6. Vodný park Black Mountain: Ďalšia možnosť vodného parku, Black Mountain Water Park má širokú ponuku vzrušujúcich sklzieb a bazénov. Nachádza sa len krátku jazdu od Baan Peang Ploen.

7. Safari a dobrodružný park Hua Hin: Pre priaznivcov divočiny poskytuje safari a dobrodružný park Hua Hin možnosť vidieť exotické zvieratá zblízka. Môžete absolvovať jazdu na slone, sledovať show s krokodílmi alebo interagovať s inými zvieratami. Prosím, venujte pozornosť tomu, že dostupnosť a prevádzkové hodiny sa môžu líšiť, preto je vždy dobré skontrolovať vopred alebo sa informovať priamo v hoteli o najnovších informáciách.

Top otázky

1. Aká je adresa Baan Peang Ploen Hua Hin?

1. Aká je adresa Baan Peang Ploen Hua Hin?1

Adresa Baan Peang Ploen Hua Hin je 6/546, Hua Hin, Thajsko.

2. Aký typ ubytovania ponúka Baan Peang Ploen Hua Hin?

2. Aký typ ubytovania ponúka Baan Peang Ploen Hua Hin?1

Baan Peang Ploen Hua Hin ponúka ubytovanie v štýle kondomínia.

3. Môžem si rezervovať izbu v Baan Peang Ploen Hua Hin online?

3. Môžem si rezervovať izbu v Baan Peang Ploen Hua Hin online?1

Áno, môžete si rezervovať izbu v Baan Peang Ploen Hua Hin online cez rôzne cestovné platformy a ich oficiálnu webstránku.

4. Aké vybavenie je k dispozícii v Baan Peang Ploen Hua Hin?

4. Aké vybavenie je k dispozícii v Baan Peang Ploen Hua Hin?1

Baan Peang Ploen Hua Hin ponúka vybavenie ako bazén, fitness centrum, parkovanie a 24-hodinovú bezpečnosť.

5. Je Baan Peang Ploen Hua Hin priateľský k domácim zvieratám?

5. Je Baan Peang Ploen Hua Hin priateľský k domácim zvieratám?1

Odporúča sa kontaktovať Baan Peang Ploen Hua Hin priamo, aby ste sa informovali o ich politike týkajúcej sa domácich zvierat.

6. Aká je vzdialenosť Baan Peang Ploen Hua Hin od najbližšej pláže?

6. Aká je vzdialenosť Baan Peang Ploen Hua Hin od najbližšej pláže?1

Baan Peang Ploen Hua Hin sa nachádza v Hua Hin, ktoré je mesto pri mori v Thajsku. Vzdialenosť od najbližšej pláže sa môže líšiť v závislosti na konkrétnom mieste v Hua Hin.

7. Poskytuje Baan Peang Ploen Hua Hin dopravu z/do letiska?

7. Poskytuje Baan Peang Ploen Hua Hin dopravu z/do letiska?1

Odporúča sa kontaktovať Baan Peang Ploen Hua Hin priamo, aby ste sa informovali o ich službách dopravy z/do letiska.

8. Sú v blízkosti Baan Peang Ploen Hua Hin nejaké atrakcie?

8. Sú v blízkosti Baan Peang Ploen Hua Hin nejaké atrakcie?1

Hua Hin je známe svojimi krásnymi plážami, nočnými trhmi a golfovými ihriskami. V blízkosti sú dostupné rôzne atrakcie a aktivity, ako napríklad pláž Hua Hin, nočný trh Hua Hin a vodný park Black Mountain.

9. Má Baan Peang Ploen Hua Hin reštauráciu na mieste?

9. Má Baan Peang Ploen Hua Hin reštauráciu na mieste?1

Baan Peang Ploen Hua Hin možno nemá reštauráciu na mieste. Avšak, keďže sa nachádza v Hua Hin, v okolí je dostatok možností na stravovanie.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Výťah
 • 24-hodinová recepcia
 • Posilňovňa
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Vnútorný bazén
 • Vonkajší bazén
Recenzia hotela Baan Peang Ploen Hua Hin 6/546
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.