Thajsko, Hua Hin

Villa Cattleya Hua Hin

368 /11 Palm Avenue,Moo 15, Hua Hin, Thajsko Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Villa Cattleya Hua Hin
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Záhrada
 • Chladnička
 • Fén
 • Windsurfing
 • Dovoz na letisko
 • Bazén
Zobraziť všetky zariadenia 11
Poloha
Do centra mesta
5.0 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

368 /11 Palm Avenue,Moo 15, Hua Hin, Thajsko

Okolo hotela "Villa Cattleya Hua Hin" v Hua Hin, Thajsko, sa nachádzajú rôzne atrakcie, zariadenia a zaujímavosti.

1. Pláže: Hotel sa nachádza blízko niekoľkých krásnych pláží v Hua Hin, vrátane pláže Hua Hin a pláže Khao Takiab. Tieto pláže ponúkajú možnosti na plávanie, opaľovanie sa a rôzne vodné športy.

2. Nocný trh Hua Hin: Slávny nocný trh Hua Hin je v pešej vzdialenosti od hotela. Tu môžu návštevníci objavovať živý trh ponúkajúci miestne jedlo, občerstvenie, odevy, suveníry, remeslá a ďalšie.

3. Trh Cicada: Ďalší populárny trh v oblasti je trh Cicada, známy pre svoje umenie, remeslá, odevy a živé vystúpenia. Je to skvelé miesto na spoznanie miestnej kultúry a kreativity.

4. Nákupné centrum Bluport Hua Hin Resort: Toto moderné nákupné centrum sa nachádza v blízkosti a ponúka rôzne miestne a medzinárodné obchody, reštaurácie, kino a zábavné možnosti.

5. True Arena Hua Hin: Športoví nadšenci môžu navštíviť True Arenu, športový klub ponúkajúci tenisové kurty, bedminton, fitnes centrá a bazény. Tiež organizujú rôzne športové udalosti a turnaje.

6. Trh Tamarind: Tento vonkajší trh ponúka škálu miestneho uličného jedla, občerstvenia a nápojov, ponúkajúc návštevníkom pravú thajskú stravu.

7. Vana Nava Water Jungle: Napínavý vodný park pre dospelých aj deti s toboganmi, bazénmi a ďalšími vzrušujúcimi vodnými atrakciami. Je ideálny na deň plný zábavy a dobrodružstva.

8. Pláž Suan Son Pradipat: Nachádza sa trochu ďalej od hotela, táto pláž je známa svojím pokojným prostredím a scenickou krásou. Je to vynikajúce miesto na relaxáciu a pikniky. Tieto sú len niektoré príklady atrakcií a zariadení okolo hotela Villa Cattleya Hua Hin. Hua Hin ponúka mnoho ďalších možností na preskúmanie, jedlo, nákupy a užívanie si živého mestského života.

map
Villa Cattleya Hua Hin
Vila

Do centra mesta5.0

O hoteli

O

Villa Cattleya Hua Hin je luxusný hotel nachádzajúci sa v Hua Hin, Thajsko. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedle: Hotel: Villa Cattleya Hua Hin je prémiový butikový hotel ponúkajúci pokojnú a relaxačnú atmosféru pre hostí. Hotel je situovaný blízko pláže a poskytuje ľahký prístup k obľúbeným atrakciám v Hua Hin. Izby: Hotel ponúka dobre vybavené a priestranné izby s modernými zariadeniami. Každá izba je elegantne navrhnutá a disponuje klimatizáciou, pohodlnými posteľami, súkromnou kúpeľňou, minibarom, TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi pripojením. Niektoré izby majú aj balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady. Jedlo: Villa Cattleya Hua Hin má reštauráciu na mieste, ktorá podáva rôznorodú a chutnú thajskú a medzinárodnú kuchyňu. Hostia si môžu vychutnať bezplatnú raňajky každé ráno. Hotel má tiež bar, ktorý ponúka široký výber nápojov vrátane koktailov, vín a pív. Okrem toho Villa Cattleya Hua Hin poskytuje izbovú službu, umožňujúcu hostom vychutnať si jedlá v pohodlí svojich izieb. Okolie ponúka aj množstvo stravovacích možností pre tých, ktorí chcú preskúmať miestnu kuchyňu. Celkovo je Villa Cattleya Hua Hin fantastickou voľbou pre cestovateľov, ktorí hľadajú luxusný a pohodlný pobyt v Hua Hin, s dobre vybavenými izbami, chutnými jedlami a pokojnou atmosférou.

Zábava

1. Trh Cicada: Tento živý nočný trh sa nachádza blízko hotela a ponúka širokú škálu umeleckých diel, remesiel a miestnych stánkov s jedlom. Sú k dispozícii aj živé vystúpenia a zábavné možnosti.

2. Trh Hua Hin: Ďalší populárny nočný trh, nachádzajúci sa v centre mesta Hua Hin. Návštevníci môžu nakupovať umelecké predmety, oblečenie a ochutnávať rôzne jedlá uličnej stravy. Často sa tu uskutočňujú aj živé hudobné vystúpenia.

3. Pláž Hua Hin: Len krátku vzdialenosť od hotela, pláž Hua Hin ponúka malebné prostredie na relaxáciu alebo na vychutnanie si vodných športov ako jetski, paragliding alebo jazdu na banánovom člne.

4. Vodný park Black Mountain: Tento vodný park je skvelou voľbou pre rodiny a milovníkov adrenalínu. Ponúka rôzne tobogany, lenivú rieku, vlnový bazén a ďalšie atrakcie. Park sa nachádza asi 15 minút jazdy autom od hotela.

5. Nákupné centrum BluPort Hua Hin Resort Mall: Toto moderné nákupné centrum ponúka široký výber medzinárodných a miestnych značiek, ako aj rôzne reštaurácie, kaviarne a zábavné možnosti ako kino a bowling.

6. Vinárstvo Hua Hin Hills: Nachádzajúce sa uprostred malebných krajín, toto vinárstvo ponúka pestované prehliadky a degustácie vína. Návštevníci si môžu vychutnať krásne výhľady, dozvedieť sa o procese výroby vína a dokonca si dať jedlo v reštaurácii na mieste.

7. Vodný park Vana Nava Jungle: Jeden z najväčších vodných parkov v Ázii, Vana Nava Jungle Water Park ponúka vzrušujúce tobogany, lenivú rieku, vlnový bazén a rôzne atrakcie vhodné pre všetky veky. Park sa nachádza približne 20 minút autom od hotela.

8. Železničná stanica Hua Hin: Významná historická pamiatka, železničná stanica Hua Hin je známa svojím unikátnym architektonickým dizajnom. Návštevníci môžu preskúmať stanicu, urobiť si fotky a dozvedieť sa o histórii oblasti.

9. Slonie útočisko Hua Hin Hills: Pre milovníkov zvierat návšteva tohto útočiska pre slony poskytuje príležitosť interagovať a učiť sa o zachránených slonoch zodpovedným a etickým spôsobom.

10. Golfový klub Palm Hills: Milovníci golfa môžu vychutnať kolo golfu na tomto majstrovskom golfovom ihrisku nachádzajúcom sa v Hua Hin. Ihrisko ponúka krásne výhľady a dobre udržiavané zariadenia. Poznámka: Je vždy dobrý nápad skontrolovať dostupnosť a otváracie hodiny konkrétnych atrakcií, pretože sa môžu líšiť.

Všetky služby a zariadenia

Zábava a relax
 • Záhrada
 • Windsurfing
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Fén
 • Whirlpool
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Rybárčenie
 • Vonkajší bazén
 • Vodné aktivity
Zariadenia hotela
 • Vyhradená fajčiarska časť
Recenzia hotela Villa Cattleya Hua Hin
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.