Thajsko, Ko Lanta

Casa Bellavista Ko Lanta

Coconut Bay Villas, Villa 6 Ko Lanta, Krabi Province Ko Lanta, Thajsko Vila
7 ponúk od 151 EUR Zobraziť ponuku
Casa Bellavista Ko Lanta
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Záhrada
 • Wi-Fi
 • Reštaurácia
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
Zobraziť všetky zariadenia 11
Poloha
Do centra mesta
8.9 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Coconut Bay Villas, Villa 6 Ko Lanta, Krabi Province Ko Lanta, Thajsko

Toto sú niektoré z atrakcií a pamiatok blízko hotela Casa Bellavista Ko Lanta na ostrove Ko Lanta v Thajsku:

1. Pláž Klong Dao - Táto populárna pláž so známym bielym pieskom a čistými vodami je len krátku prechádzku od hotela. Ponúka rôzne vodné športy, plážové bary a reštaurácie.

2. Prístav Sala Dan - Nachádza sa približne 1,5 kilometra od hotela a je hlavným dopravným uzlom pre lode a trajekty do iných ostrovov a destinácií. Taktiež je dobrým miestom na nájdenie cestovných agentúr, obchodov a miestnych reštaurácií.

3. Lanta Animal Welfare - Asi 3 kilometre vzdialené, táto nezisková organizácia zachraňuje a stará sa o zvieratá v núdzi a podporuje zodpovedný turizmus. Návštevníci môžu interagovať so zvieratami alebo dokonca dobrovoľne pomôcť na jeden deň.

4. Pláž Long Beach - Asi 4 kilometer od hotela, táto 3 km dlhá pláž je menej preplnená ako iné, ale rovnako nádherná. Ponúka pokojné vody ideálne na plávanie a rôzne ubytovacie zariadenia a reštaurácie.

5. Národný park Mu Koh Lanta - Asi 6 kilometrov vzdialený, tento národný park zahŕňa niekoľko ostrovov a ponúka turistické chodníky, vyhliadky, mangrove lesy a nádherné pláže. Návštevníci môžu preskúmať prírodu a pozorovať divokú zver, vrátane opíc a rôznych druhov vtákov.

6. Staré mesto - Nachádza sa na východnom pobreží, asi 13 kilometrov od hotela, toto malebné rybárske mestečko zachováva svoje tradičné drevené domy a má živú miestnu kultúru. Ponúka reštaurácie pri vode, kaviarne a obchody.

7. Rozhľadňa Koh Lanta - Situovaná asi 12 kilometrov od hotela, táto rozhľadňa ponúka panoramatické výhľady na ostrov, pláže a blízke ostrovy. Je to obľúbené miesto pre západy slnka a fotografické príležitosti. Tieto sú len niektoré z atrakcií blízko hotela Casa Bellavista Ko Lanta. Okrem toho Ko Lanta ponúka množstvo ponorov a šnorchlovacích príležitostí, lodné túry na blízke ostrovy ako Koh Phi Phi a iné aktivity na preskúmanie prírodnej krásy oblasti.

map
Casa Bellavista Ko Lanta
Vila

Do centra mesta8.9

O hoteli

O

'Casa Bellavista Ko Lanta' je hotel nachádzajúci sa v Ko Lanta, Thajsko. Hotel ponúka rôzne možnosti ubytovania, aby vyhovoval rôznym potrebám a rozpočtom. Niektoré dostupné typy izieb zahŕňajú štandardné izby, apartmány a ubytovanie vo vile. Každá izba je vkusne zariadená a vybavená modernými zariadeniami, aby sa zabezpečil pohodlný pobyt hostí. Štandardné izby sú najdostupnejšou možnosťou a sú vybavené základnými vybaveniami, ako je klimatizácia, súkromná kúpeľňa, minibar a TV. Apartmány ponúkajú ďalšie funkcie, ako je balkón alebo terasa s úchvatným výhľadom na okolitú prírodnú krásu. Pre tých, ktorí hľadajú luxusnejšiu skúsenosť, ubytovanie vo vile ponúka priestranné izby s oddelenou obývacou časťou, kuchynkou a súkromným bazénom. Pokiaľ ide o jedlo, 'Casa Bellavista Ko Lanta' ponúka reštauráciu, kde si hostia môžu vychutnať rôzne lahodné miestne a medzinárodné jedlá. Menu reštaurácie zohľadňuje rôzne stravovacie preferencie a podáva raňajky, obed a večeru. Hostia si tiež môžu vybrať možnosť relaxovať a oddýchnuť si v hotelovom bare, ktorý ponúka rôznorodé nápoje vrátane koktailov. Celkovo 'Casa Bellavista Ko Lanta' poskytuje pohodlné ubytovanie a rôzne možnosti stravovania, aby si hostia mohli užiť svoj pobyt v Ko Lanta, Thajsko.

Pláž

Casa Bellavista je očarujúci ústup priamo na pláži nachádzajúci sa na krásnom ostrove Ko Lanta v Thajsku. Nachádza sa priamo na pláži, tento rezort ponúka hosťom dokonalú príležitosť na relaxáciu, oddych a užívanie nádherného okolia. Pláž Casa Bellavista Ko Lanta je absolútne dychberúca. S jej krištáľovo čistou tyrkysovou vodou a jemným, nedotknutým pieskom poskytuje ideálne prostredie pre pokojnú plážovú dovolenku. Či už hľadáte slnko, osviežujúce plávanie alebo len uvoľňovanie na plážovom osušku, tu nájdete všetko, čo potrebujete. Jedným z vrcholov tejto pláže je jej pokojná a kľudná atmosféra. Na rozdiel od nejakých z rušných a turistických pláží v Thajsku, Casa Bellavista ponúka tiché a odľahlé miesto na užívanie krásy mora. Je to skvelé miesto na uniknutie hnevu a ruchu každodenného života a znovupripojenie sa k prírode. Ďalšou fantastickou vlastnosťou tejto pláže je rôznorodosť aktivít, ktoré sú k dispozícii. Od potápania a šnorchlovania cez kajakovanie a paddleboarding až po možnosti dobrodružstva a objavovania. Vody okolo Ko Lanta sú plné farebných korálových útesov a morského života, čo ich robí útočiskom pre milovníkov podmorskej scény. Ak nie ste fanúšikom vodných športov, môžete stále oceniť úžasné výhľady, ktoré pláž ponúka. Či už je to pozorovanie úchvatného východu slnka alebo kľudná prechádzka popri brehu počas západu slnka, pláž Casa Bellavista ponúka mnoho príležitostí ponoriť sa do prírodnej krásy Ko Lanta. Aby sa vaša plážová skúsenosť ešte viac zlepšila, Casa Bellavista Ko Lanta ponúka pohodlné ubytovanie priamo na pláži. Predstavte si, že sa prebudíte pri zvukoch rozpadajúcich sa vĺn a vykročíte na balkón, aby ste si užili úchvatný výhľad na oceán. Pozorný personál rezortu sa postará o to, aby ste mali všetko, čo potrebujete na nezabudnuteľné pobyt na pláži. V závere je pláž Casa Bellavista Ko Lanta rajom pre milovníkov prírody a plážových nadšencov. S jej nedotknutou krásou, pokojnou atmosférou a širokou škálou aktivít, je to ideálna destinácia na útek a relaxáciu. Či už hľadáte dovolenku plnú vodných športov alebo pokojné útočisko v pokojnom prostredí, pláž Casa Bellavista Ko Lanta má všetko.

Zábava

Kantiang Beach: Kantiang Beach sa nachádza len krátku vzdialenosť od Casa Bellavista Ko Lanta, ponúka kľudný a malebný úsek piesočnatej pobrežia. Užite si pokojnú prechádzku pozdĺž pláže alebo relaxujte pod slnkom a obdivujte úchvatné výhľady.

2. Lanta Animal Welfare: Milovníci zvierat môžu navštíviť Lanta Animal Welfare, neprofitnú organizáciu, ktorá zachraňuje a stará sa o týrané zvieratá na ostrove. Návštevníci sa môžu stretnúť s priateľskými psami a mačkami, dobrovoľne pomôcť alebo si dokonca adoptovať chlpatého priateľa.

3. Mu Ko Lanta National Park: Preskúmajte prírodnú krásu Mu Ko Lanta National Park, ktorý je domovom úchvatných pláží, turistických trás a rôznorodej divočiny. Zúčastnite sa sprievodcu alebo sa vyberte na vlastnú päsť a objavte skryté poklady parku.

4. Lanta Old Town: Ponorte sa do histórie ostrova navštívením Lanta Old Town, ktorá sa nachádza na východnom pobreží Ko Lanta. Toto malebné rybárske mestečko je známe svojimi tradičnými drevenými domami, miestnymi obchodmi a reštauráciami pri vode, ktoré podávajú lahodné morské plody.

5. Nocný trh: Zažite živú miestnu kultúru a ochutnajte autentickú thajskú kuchyňu na blízkom Ko Lanta Nocnom trhu. Tu si môžete skúsiť rôzne lahôdky uličnej stravy, nakupovať suveníry a vychutnávať si živú hudbu a zábavu.

6. Výlet na šnorchlovanie na Koh Rok: Navštívte Koh Rok, blízky ostrov známy svojimi krištáľovo čistými vodami a farebnými korálovými útesmi. Pripojte sa k výletu na šnorchlovanie a objavujte podvodný svet plný farebných rýb a morského života.

7. Národný park Koh Lanta: Okrem národného parku Mu Ko Lanta sa môžete vydať na južnú časť ostrova, ktorá je tiež súčasťou Národného parku Koh Lanta. Užite si prechádzky v džungli, návštevu scenických vyhliadok a plávajte v čistých vodách jeho úchvatných pláží.

8. Kurzy thajskej kuchyne: Naučte sa umenie thajskej kuchyne tým, že sa zapojíte do kurzu varenia v blízkosti Casa Bellavista Ko Lanta. Zažite chute Thajska, keď si vyberáte čerstvé suroviny, učíte sa tradičné recepty a pripravujete si vlastné lahodné jedlá.

9. Kajakovanie alebo paddleboarding: Prenajmite si kajak alebo paddleboard a objavujte malebné pobrežie Ko Lanta vo svojom tempe. Objavujte skryté pláže, vápencové útesy a pokojné zátoky, keď sa plávate po tyrkysových vodách.

10. Ohňové predstavenia: Mnohé plážové bary a rezorty v Ko Lanta ponúkajú denne ohňové predstavenia, kde šikovní performeri zábavu divákom ohňovým tancovaním a žonglovaním. Užite si tento zázrak pri pohári kokteilu a vychutnávajte si atmosféru pláže.

Vodné aktivity

Casa Bellavista Ko Lanta, nachádzajúca sa v Ko Lanta, Thajsko, ponúka širokú škálu vodných aktivít pre hostí, ktoré môžu využívať. Nachádzajúc sa blízko pláže, hostia môžu ľahko pristúpiť k rôznym vodným aktivitám. Tu sú niektoré z vodných aktivít, na ktoré sa môžete tešiť v Casa Bellavista Ko Lanta:

1. Oddych na pláži: Hostia si môžu stráviť dni leňošením na pláži, saunovaním slnka a užívať si krištáľovo čisté vody. S malebnými výhľadmi a jemným pieskom poskytuje pláž v Casa Bellavista Ko Lanta ideálne miesto na relaxáciu.

2. Plávanie: Môžete si osviežiť telo voči v čistých vodách Andamanského mora. Či ste skúsený plavec alebo niekto, kto len rád brodí v plytkej vode, pláž poskytuje bezpečný a príjemný zážitok z plávania.

3. Šnorchlovanie: Preskúmajte bohatý podvodný svet šnorchlovaním v okolitých oblastiach. Ko Lanta je známa svojou bohatou morskou faunou a korálovými útesmi. Hostia si môžu požičať šnorchlovaciu výbavu a objaviť krásu pod hladinou.

4. Kajakovanie: Sadnite si do kajaku a veslovaním pozdĺž pobrežia objavujte skryté zátoky a jaskyne. Kajakovanie je populárna aktivita v Ko Lanta a ponúka jedinečný pohľad na scenickú krásu oblasti.

5. Výlety loďou: Casa Bellavista Ko Lanta môže pomôcť s organizovaním lodných výletov a výletov na blízke ostrovy. Môžete ísť na výlety po ostrovoch, navštíviť slávne Štyri ostrovy alebo objavovať nedotknuté pláže a šnorchlovacie miesta na ostrove Koh Rok.

6. Jetové lyžovanie: Pre tých, ktorí hľadajú zážitok plný adrenalínu, je k dispozícii jetové lyžovanie na určitých miestach pozdĺž pláže. Prejdite vlnami a vychutnajte si vzrušenie tohto vodného športu.

7. Rybolov: Nadšení rybári môžu skúsiť svoje šťastie s rybárskymi výletmi. Požičajte si miestnu loď alebo sa zapojte do rybárskeho výletu organizovaného hotelom, aby ste zažili vzrušenie lovu vlastného večere. Tieto sú len niektoré príklady vodných aktivít, ktoré sú k dispozícii v Casa Bellavista Ko Lanta. Personál hotela môže poskytnúť ďalšie informácie a asistovať hostí pri plánovaní ich vodných dobrodružstiev.

Top otázky

1. Je Casa Bellavista Ko Lanta plážový objekt?

1. Je Casa Bellavista Ko Lanta plážový objekt?1

Áno, Casa Bellavista Ko Lanta sa nachádza priamo na pláži a ponúka úžasné výhľady na oceán.

2. Aké sú možnosti ubytovania v dome Casa Bellavista Ko Lanta?

2. Aké sú možnosti ubytovania v dome Casa Bellavista Ko Lanta?1

Casa Bellavista Ko Lanta ponúka rôzne možnosti ubytovania od štandardných izieb po deluxe izby, každá navrhnutá s ohľadom na pohodlie a štýl.

3. Je k dispozícii bezplatné Wi-Fi v dome Casa Bellavista Ko Lanta?

3. Je k dispozícii bezplatné Wi-Fi v dome Casa Bellavista Ko Lanta?1

Áno, Casa Bellavista Ko Lanta poskytuje bezplatný prístup k Wi-Fi po celom objekte, umožňujúc hostom zostať online počas ich pobytu.

4. Majú izby v dome Casa Bellavista Ko Lanta klimatizáciu?

4. Majú izby v dome Casa Bellavista Ko Lanta klimatizáciu?1

Áno, všetky izby v dome Casa Bellavista Ko Lanta sú vybavené klimatizáciou, aby zabezpečili pohodlie hostí, najmä v tropickom podnebí Ko Lanta.

5. Sú k dispozícii stravovacie možnosti v dome Casa Bellavista Ko Lanta?

5. Sú k dispozícii stravovacie možnosti v dome Casa Bellavista Ko Lanta?1

Áno, Casa Bellavista Ko Lanta má reštauráciu na mieste, ktorá ponúka rôzne lahodné thajské a medzinárodné jedlá, vrátane vegetariánskych a vegánskych možností.

6. Má Casa Bellavista Ko Lanta bazén?

6. Má Casa Bellavista Ko Lanta bazén?1

Áno, Casa Bellavista Ko Lanta má krásny vonkajší bazén s výhľadom na pláž, ktorý umožňuje hosťom relaxovať a osviežiť sa štýlovo.

7. Môže Casa Bellavista Ko Lanta usporiadať výlety a aktivity pre hostí?

7. Môže Casa Bellavista Ko Lanta usporiadať výlety a aktivity pre hostí?1

Áno, Casa Bellavista Ko Lanta ponúka širokú škálu výletov a aktivít, aby hostia mohli preskúmať a užiť si atrakcie Ko Lanta, vrátane preskakovania ostrovov, šnorchlovania a zalesákov.

8. Je Casa Bellavista Ko Lanta vhodná pre rodiny s deťmi?

8. Je Casa Bellavista Ko Lanta vhodná pre rodiny s deťmi?1

Áno, Casa Bellavista Ko Lanta vítá rodiny s deťmi a poskytuje zariadenia a služby na zabezpečenie pohodlného a príjemného pobytu pre celú rodinu.

9. Je k dispozícii parkovanie v dome Casa Bellavista Ko Lanta?

9. Je k dispozícii parkovanie v dome Casa Bellavista Ko Lanta?1

Áno, Casa Bellavista Ko Lanta má k dispozícii bezplatné parkovanie pre hostí, ktorí si počas svojho pobytu vyberú priniesť alebo si prenajať auto.

10. Akú veľkú vzdialenosť má Casa Bellavista Ko Lanta od najbližšieho letiska?

10. Akú veľkú vzdialenosť má Casa Bellavista Ko Lanta od najbližšieho letiska?1

Casa Bellavista Ko Lanta je približne 2 hodiny jazdy autom od medzinárodného letiska v Krabi.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Reštaurácia
Zábava a relax
 • Záhrada
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Whirlpool
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Vonkajší bazén
Doplnkové služby
 • Informačná služba
Typ pláže
 • Súkromná pláž
Recenzia hotela Casa Bellavista Ko Lanta
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.