Thajsko, Pattaya

Navana Nature Escape

558, Moo 5, Naklua ,Banglamung ,Chonburi Pattaya, Thajsko Hotel
7 ponúk od 62 EUR Zobraziť ponuku
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Navana Nature Escape
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bar / Salónik
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Záhrada
Zobraziť všetky zariadenia 47
Poloha
Do centra mesta
5.9 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

558, Moo 5, Naklua ,Banglamung ,Chonburi Pattaya, Thajsko

Hotel "Navana Nature Escape" sa nachádza v Pattaye, Thajsko. Okolo hotela nájdete niekoľko atrakcií a zariadení, ako napríklad:

1. Svatý pravdy: Nádherná dřevěná struktura vyrobená z čistě třísky, prezentující tradiční thajskou architekturu a kultúru.

2. Pattaya Pohľad: Ponúkajúci úchvatné panoramatické výhľady na mesto, zátoku Pattaya a Thajský záliv.

3. Chrám Wat Phra Yai: Známy ako Chrám Veľkého Buddhu, s obrovskou zlatou sochou Buddy vyzerajúcou na Pattayu.

4. Mini Siam: Miniatúrny park zobrazujúci slávne pamiatky z Thajska a z celého sveta.

5. Plávajúci trh v Pattaye: Živý trh, kde si môžete prehliadnuť rôzne stánky predávajúce jedlo, remeslá a suveníry.

6. Pláž Jomtien: Tichšia alternatíva k rušnej pláži Pattaya, ponúkajúca uvoľnenú atmosféru a možnosti vodných športov.

7. Tropická botanická záhrada Nong Nooch: Krásne upravená záhrada prezentujúca rôzne druhy rastlín, vrátane orchideí a bonsají.

8. Vodný park Cartoon Network Amazone: Populárny vodný park so sklznými drahmi, vlnovými bazénmi a atrakciami s tématikou postáv z Cartoon Network. Okrem toho v okolí hotela nájdete množstvo reštaurácií, barov, obchodov a zábavných zariadení, poskytujúcich hosťom široký výber možností, ako preskúmať a užiť si pobyt v Pattaye, Thajsko.

map
Navana Nature Escape
8.8 Hotel

Do centra mesta5.9

O hoteli

O

Navana Nature Escape je luxusný hotel nachádzajúci sa v Pataje, Thajsko. Hotel ponúka pokojné a pokojné prostredie obklopené prírodou, čo ho robí ideálnym miestom pre relaxačný pobyt. Hotel má 50 dobre zariadených izieb, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali hostom maximálny komfort a pokoj. Každá izba je vybavená moderným vybavením, ako je klimatizácia, plochá TV, minibar, kanvica na čaj/kávu a súkromná kúpeľňa s sprchou a toaletnými potrebami. Izby sú krásne zdobené kombináciou súčasných a tradičných thajských dizajnových prvkov. Navana Nature Escape ponúka rôzne druhy izieb, aby vyhovovali potrebám a preferenciám hostí. Medzi ne patria Deluxe izby, Izby pri bazéne, Izby s výhľadom do záhrady a Grand Suites. Izby sú priestrané a ponúkajú pohodlný pobyt s úchvatným výhľadom buď na krásne záhrady, alebo na žiarivý bazén. Hotel ponúka vynikajúce možnosti stravovania pre svojich hostí. Hlavná reštaurácia v Navana Nature Escape podáva rôzne lahodné thajské a medzinárodné jedlá pripravené skúsenými kuchármi. Hostia môžu svoje jedlá ochutnať v útulnom vnútornom prostredí alebo na vonkajšej terase s výhľadom na bujnú zelenú záhradu. Okrem hlavnej reštaurácie má hotel aj bar pri bazéne, kde si hostia môžu oddýchnuť a vychutnať si osviežujúci nápoj pri bazéne. Bar ponúka bohatý výber koktailov, vína a destilátov. Hotel tiež poskytuje ďalšie vybavenia a služby vrátane bazéna, fitnes centra, wellness centra a 24-hodinovej recepcie. Priateľský a ochotný personál v Navana Nature Escape sa stará o to, aby mali hostia príjemný a nezabudnuteľný pobyt. Celkovo je Navana Nature Escape dokonalou voľbou pre cestovateľov hľadajúcich luxusný a pokojný pobyt v Pataje, Thajsko.

Zábava

1. Vodný park Cartoon Network Amazone: Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela a ponúka rad vzrušujúcich tobogánov a atrakcií založených na obľúbených postavách z Cartoon Networku.

2. Tropickej záhrady Nong Nooch: Táto rozľahlá záhrada ponúka úchvatné krajiny, thajské kultúrne predstavenia a dokonca aj predstavenie s slonmi. Návštevníci môžu tiež objavovať témovej záhrady a vychutnať si tradičnú thajskú kuchyňu.

3. Tiffany's Cabaret Show: Jedno z najznámejších transgender cabaretov v Pattaye, Tiffany's ponúka ohromujúce kostýmy, hudbu a extravagantné vystúpenia. Pripravte sa na zábavu s miešaním komédie, tancu a lip-syncing.

4. Alcazar Cabaret Show: Tento medzinárodne uznávaný cabaretový program ponúka dramatické vystúpenia, extravagantné kostýmy a pútavé scénické navrhovanie. Pozrite si spektákl hudby, tancu a komédie, ktoré predstavujú talentované ladyboys.

5. Ripley's Believe It or Not!: Tento jedinečný múzeum sa nachádza blízko hotela a ponúka rôzne bizarné exponáty, zvláštnosti a interaktívne atrakcie. Návštevníci môžu preskúmať tematické galérie, optické klamy a dokonca zažiť simulované zemetrasenie.

6. Pattaya Float...

Top otázky

1. Čo je Navana Nature Escape v Pattaye, Thajsko?

1. Čo je Navana Nature Escape v Pattaye, Thajsko?1

Navana Nature Escape je populárny ekologický rezort nachádzajúci sa v Pattaye, Thajsko. Ponúka jedinečnú kombináciu luxusného ubytovania a udržateľného života obklopeného nedotknutou prírodou a úchvatnými krajinami.

2. Aké možnosti ubytovania ponúka Navana Nature Escape?

2. Aké možnosti ubytovania ponúka Navana Nature Escape?1

Navana Nature Escape ponúka rôzne možnosti ubytovania, vrátane luxusných výll, priestrých apartmánov a útulných ekologických chatiek. Každá izba je premyslene navrhnutá s ekologickými materiálmi a má moderné vybavenie pre pohodlný pobyt.

3. Aké zariadenia a vybavenie sú k dispozícii v Navana Nature Escape?

3. Aké zariadenia a vybavenie sú k dispozícii v Navana Nature Escape?1

Rezort ponúka širokú škálu zariadení a vybavenia na zlepšenie zážitku hostí. Patria sem bazén, fitnes centrum, wellness centrum, reštaurácia, bar, požičovňa bicyklov, prírodné stezky a detské ihrisko. Je tu aj špeciálny tím na organizovanie vonkajších aktivít a výletov.

4. Ako si môžem rezervovať pobyt v Navana Nature Escape?

4. Ako si môžem rezervovať pobyt v Navana Nature Escape?1

Na rezerváciu pobytu v Navana Nature Escape môžete navštíviť ich oficiálnu webovú stránku a vykonať online rezerváciu. Alternatívne sa môžete tiež obrátiť na rezort priamo cez telefón alebo e-mail, aby ste sa informovali o dostupnosti a urobili rezerváciu.

5. Aké aktivity môžu hostia vychutnať v Navana Nature Escape?

5. Aké aktivity môžu hostia vychutnať v Navana Nature Escape?1

Hostia sa môžu zapojiť do rôznych aktivít v Navana Nature Escape, ako sú prechádzky prírodou, pozorovanie vtákov, cyklistika, rybačka, kajakovanie a preskúmanie blízkych atrakcií. Rezort tiež ponúka školenia jogy a meditácie pre tých, ktorí hľadajú relaxáciu a obnovenie energie.

6. Je Navana Nature Escape vhodným miestom pre rodiny?

6. Je Navana Nature Escape vhodným miestom pre rodiny?1

Áno, Navana Nature Escape je ideálnou destináciou pre rodiny. Rezort poskytuje priateľské zariadenia pre rodiny, vrátane špeciálne určeného detského ihriska a organizovaných aktivít vhodných pre deti všetkých vekových kategórií. Prírodné okolie tiež ponúka príležitosti na kvalitné rodinné chvíle a objavovanie.

7. Sú k dispozícii stravovacie možnosti v Navana Nature Escape?

7. Sú k dispozícii stravovacie možnosti v Navana Nature Escape?1

Áno, Navana Nature Escape má reštauráciu na mieste, ktorá ponúka rôzne thajské a medzinárodné jedlá s použitím miestnych surovín. Hostia si môžu vychutnať svoje jedlá v príjemnej atmosfére s výhľadom na krásne okolie rezortu.

8. Je Navana Nature Escape ekologicky priateľský?

8. Je Navana Nature Escape ekologicky priateľský?1

Áno, Navana Nature Escape sa zaviazal k udržateľným praktikám a životu s ohľadom na životné prostredie. Zaviedli rôzne iniciatívy na minimalizáciu svojho environmentálneho dopadu, ako je používanie obnoviteľných zdrojov energie, recyklácia a podpora ochrany prírody. Rezort si dáva za cieľ poskytnúť luxusný zážitok zároveň s udržiavaním harmónie s prírodou.

9. Aký je od navana Nature Escape vzdialený od centra Pattayi?

9. Aký je od navana Nature Escape vzdialený od centra Pattayi?1

Navana Nature Escape sa nachádza približne 20 kilometrov od rušného centra Pattayi. Izolovaná poloha rezortu poskytuje pokojnú a mierumilovnú atmosféru, ďaleko od rušných turistických oblastí.

10. Sú nejaké blízke atrakcie alebo pamiatky, ktoré sa môžu navštíviť počas pobytu v Navana Nature Escape?

10. Sú nejaké blízke atrakcie alebo pamiatky, ktoré sa môžu navštíviť počas pobytu v Navana Nature Escape?1

Áno, poblíž Navana Nature Escape je niekoľko atrakcií a pamiatok, ktoré si hostia môžu preskúmať. Niektoré populárne možnosti zahŕňajú Tropickú botanickú záhradu Nong Nooch, Khao Chi Chan, Vinárstvo Silverlake a Akvapark Cartoon Network. Koncierge rezortu môže poskytnúť ďalšie informácie a pomôcť pri organizovaní návštev týchto miest.

Všetky služby a zariadenia

Zábava a relax
 • Bar / Salónik
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Záhrada
 • Bar pri bazéne
Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Reštaurácia
 • Parkovanie zdarma
 • Parkovanie
 • Výťah
 • Vysokorýchlostné internetové pripojenie
 • 24-hodinová recepcia
 • Portier
 • Nefajčiarske izby
 • Rodinná izba
 • Vyhradená fajčiarska časť
 • Posilňovňa
Zariadenia izieb
 • Klimatizácia
 • Chladnička
 • Minibar
 • Pokladnica
 • Kávovar / Čajovar
 • Fén
 • TV
 • Káblová / Satelitná TV
 • Sprcha
 • Kúpeľňa
 • Súkromná kúpeľňa
 • Súkromný záchod
 • Spojené izby
 • Výber posteľného prádla/vankúšov
 • Stôl
 • Toaletné potreby zdarma
 • Kúpeľné plašte
 • Osuška
 • Servis na izbu
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
 • Služby práčovne
 • Holičstvo/Kozmetický salón
 • Kopírka
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Kúpeľné/Welness stredisko
 • Vonkajší bazén
Pre rodiny s deťmi
 • Postieľky
 • Detský bazén
Typ pláže
 • Pláž (v blízkosti)
Recenzia hotela Navana Nature Escape
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.