Thajsko, Pattaya

Recenzie Golden Tulip Pattaya Beach Resort

469, Moo.5, Naklua, Banglamung,Chon Buri Pattaya, Thajsko Hotel
Priemerné
7 ponúk od 30 EUR Zobraziť ponuku
Golden Tulip Pattaya Beach Resort
Golden Tulip Pattaya Beach Resort
Golden Tulip Pattaya Beach Resort
Golden Tulip Pattaya Beach Resort
Golden Tulip Pattaya Beach Resort
Golden Tulip Pattaya Beach Resort
Golden Tulip Pattaya Beach Resort
Golden Tulip Pattaya Beach Resort
Golden Tulip Pattaya Beach Resort
Golden Tulip Pattaya Beach Resort
Zobraziť ponuku —

Golden Tulip Pattaya Beach Resort hostiteľom Overené recenzie

Celkový 2 recenzie

avatar

Žili sme v rezorte Golden Tulip, priamo pri pláži, veľmi príjemné čisté izby, okrem podláh, samozrejme, ale ako všade asi. Inak sa nám veľmi páčilo, chcelo by sa mi z tej súčasnej hotely vrátiť späť. Ale je aj mínus! Bazén bol čistý, s malými detskými zónami, ale ja by som dieťa nepustila, dlažba je ako šmirgľový kameň ostrá, zanecháva šrámy pri neopatrnom pohybe. Raňajky boli dobré, žiadny depozit neberú. Na pláži sme takmer neplávali, chodili sme sa okúpať vedľa na pláž Bambu, je nádherný.

avatar

Dobrý hotel s vlastnou čistou plážou. Bazén je tak-tak, v tieni od budovy. Okrem môjho vnuka nikto neplával v bazéne. Trochu drahé, ale páčilo sa mi. Ticho a vlastná pláž sú hlavné výhody. Územie je malé, kaviareň je vzdialená 15 minút pešo, niet kde sa prechádzať. Typický sever. Ale skvelá súkromná pláž s čistou vodou pre Pattayu. Transfer chodí do 21 centra. Pravda, zriedka. Hotel na ležanie na pláži a večer do centra taxi. Raňajky nič moc, klientela je pokojná. Výhľad z poschodí je nádherný.

Služby a vybavenie
 • Bar / Salónik
 • Golfové ihrisko
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Klimatizácia
 • Reštaurácia
Zobraziť všetky zariadenia 50
Poloha
Do centra mesta
5.2 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

469, Moo.5, Naklua, Banglamung,Chon Buri Pattaya, Thajsko

Golden Tulip Pattaya Beach Resort sa nachádza v meste Pattaya, Thajsko. Tu sú niektoré miesta, ktoré sa nachádzajú v blízkosti hotela:

1. Pláž Pattaya: Hotel sa nachádza priamo pri pláži, takže hostia majú priamy prístup k pláži Pattaya, ktorá je populárnou turistickou destináciou známou pre svoju živú atmosféru, vodné športy a širokú ponuku reštaurácií a barov.

2. Central Festival Pattaya Beach: Len krátky prechádzka od hotela je Central Festival Pattaya Beach, jedno z najväčších nákupných centier v Pattaye. Ponúka rôzne obchody, butiky, reštaurácie a zábavné možnosti.

3. Walking Street: Nachádza sa približne 2,5 kilometra južne od hotela. Walking Street je známa zábavná a nočná oblasť v Pattaye. Je plná mnohých klubov, barov, reštaurácií a pouličných umelcov, čím sa stáva živou a rušnou oblasťou, najmä v noci.

4. Royal Garden Plaza: Nachádza sa približne 1,2 kilometra severne od hotela, Royal Garden Plaza je ďalší populárny nákupný a zábavný komplex v Pattaye. Zahrnuje múzeum Ripley's Believe It or Not, medzinárodné obchody, kina a reštaurácie.

5. Svatyně pravdy: Nachádza sa približne 6 kilometrov severne od hotela, Svatyně pravdy je úchvatný drevený chrám vyrezávaný úplne ručne. Ukazuje tradičné thajské remeslá a architektúru a je populárnou turistickou atrakciou v Pattaye.

6. Prieplav Bali Hai: Nachádza sa menej než kilometer južne od hotela, Bali Hai je hlavný prístav v Pattaye. Ponúka lodné plavby na blízke ostrovy ako Koh Larn (Korálový ostrov) a ďalšie aktivity ako rybárske výlety. Tieto sú len niektoré z mnohých atrakcií a pamiatok v okolí Golden Tulip Pattaya Beach Resort. Pattaya je živé mesto s širokou ponukou turistických aktivít, takže hostia budú mať dosť možností na preskúmanie a užívanie si počas svojho pobytu.

map
Golden Tulip Pattaya Beach Resort
7.9 Hotel

Do centra mesta5.2

O hoteli

O

Golden Tulip Pattaya Beach Resort je populárny hotel nachádzajúci sa v Pattaye, Thajsko. Nachádza sa priamo na pobreží, ponúka úchvatné výhľady na oceán a jednoduchý prístup na piesočnú pláž a do vody. Hotel ponúka rôzne možnosti ubytovania, aby vyhovoval rôznym preferenciám a rozpočtom. Medzi ne patria Superior izby, Deluxe izby, Executive izby a apartmány. Každá izba je dobre vybavená a zahŕňa moderné vybavenie ako klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou, minibary, bezplatné Wi-Fi a súkromné kúpeľne s toaletnými potrebami. Hosťia môžu využívať rôzne zariadenia a služby v hoteli, vrátane bazéna, fitnescentra, wellness, detského klubu. Hotel tiež ponúka pracovné centrum, zasadací miestnosti a služby koncierge pre pohodlie obchodných cestujúcich. Pokiaľ ide o stravovanie, Golden Tulip Pattaya Beach Resort ponúka niekoľko reštaurácií a barov na mieste. Reštaurácia Beachside Terrace servíruje rôzne medzinárodné a thajské jedlá s krásnym výhľadom na pláž. Sunset Lounge je skvelým miestom na relaxáciu a vychutnanie si kokteilov pri západe slnka. Hotel má tiež bar pri bazéne a pekáreň kaviareň. Okrem svojich zariadení a možností stravovania je hotel výhodne situovaný blízko populárnych atrakcií v Pattaye. Hosťia môžu ľahko preskúmať rušné mesto, navštíviť miestne trhy, vychutnať si vodné športy alebo podniknúť výlet na blízke ostrovy. Celkovo Golden Tulip Pattaya Beach Resort poskytuje pohodlné ubytovanie, moderné zariadenia a vynikajúcu polohu pre cestovateľov, ktorí chcú zažiť to najlepšie z Pattaye, Thajska.

Deti

Golden Tulip Pattaya Beach Resort v Pattaya, Thajsko ponúka niekoľko zariadení a aktivít pre deti, vrátane:

1. Detský klub: V rezorte je detský klub, ktorý organizuje rôzne aktivity a udalosti pre deti. Deti sa môžu zabaviť hrami, remeslami a filmami pod dohľadom školeného personálu.

2. Bazén: Rezort má bazén vhodný pre deti. Deti sa môžu chlapiť, hrať vodné hry a zábaviť sa v bezpečnom prostredí.

3. Vonkajšie ihrisko: Je tu vonkajšie ihrisko s hojdačkami, sklznami a ďalšími hracími štruktúrami, kde si deti môžu vypáliť energiu a tešiť sa z vonkajších aktivít.

4. Menu pre deti: Reštaurácie rezortu ponúkajú menu pripravené pre deti s rôznymi možnosťami, ktoré zohľadňujú chute a preferencie detí.

5. Služba opatrovania detí: Rezort ponúka službu opatrovania detí na požiadanie, čo rodičom umožňuje mať nejaký čas na relax alebo na samostatný výlet.

6. Plážové aktivity: Rezort sa nachádza pri pláži, čo poskytuje príležitosť deťom stavieť hrady z piesku, plávať v mori a zúčastniť sa plážových hier.

7. Rodinné podujatia: Rezort občas organizuje rodinné podujatia a aktivity, ako sú filmové večery, poklady alebo špeciálne tematické párty. Odporúča sa kontaktovať rezort priamo alebo navštíviť ich webovú stránku pre špecifické detaily a dostupnosť týchto zariadení pre deti.

Zábava

Tu je niekoľko zábavných možností v blízkosti hotela Golden Tulip Pattaya Beach Resort v Pattaye, Thajsku:

1. Central Festival Pattaya Beach: Tento veľký nákupný stredisko ponúka širokú škálu zábavných možností vrátane kina, arkádových hier a rôznych reštaurácií a kaviarní.

2. Walking Street: Známa svojím živým nočným životom, Walking Street je lemovaná barmi, nočnými klubbami, go-go barmi a reštauráciami. Ponúka vzrušujúcu a živú atmosféru.

3. Tiffany's Show Pattaya: Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela, Tiffany's Show je známe cabaret show transgender, ktoré predstavuje ohromujúce kostýmy, výkony a tanečné rutiny.

4. Art in Paradise: Navštívte toto 3D umelecké múzeum pre zábavnu a interaktívnu skúsenosť. Múzeum ponúka obrazy optických ilúzií, kde návštevníci môžu vziať jedinečné fotografie.

5. Alcazar Cabaret Show: Nachádza sa v blízkosti, Alcazar Cabaret Show je populárne divadelné predstavenie s glamouróznymi kostýmami, energickými výkonmi a krásnymi scénami.

6. Ripley's Believe It or Not! Museum: Toto fascinujúce múzeum je plné divných vecí a interaktívnych výstav, vrátane labyrintu súmiriek, strašidelného dobrodružstva a slávnych exponátov z celého sveta.

7. Cartoon Network Amazone Waterpark: Ideálny pre rodiny a adrenalínových hledačov, tento aquapark ponúka širokú škálu tobogánov, vlnovci a interaktívnych atrakcií so postavami z Cartoon Network.

8. Pattaya Viewpoint (Khao Pattaya Viewpoint): Nachádza sa na vrchole kopca Pratumnak, tento rozhľad ponúka úchvatný panoramatický výhľad na mesto a jeho zátoku. Je to skvelé miesto na fotografovanie a relax.

9. Pattaya Floating Market: Zažite miestnu kultúru návštevou tohto živého plávajúceho trhu. Môžete si prejsť trh na lodi, nakupovať suveníry a vychutnať si tradičné thajské občerstvenie.

10. Mini Siam: Tento miniaturálny park ponúka zmenšené repliky slávnych pamiatok z Thajska a z celého sveta. Je to jedinečná a vzdelávacia atrakcia. Upozorňujeme, že dostupnosť a prevádzkové hodiny týchto zábavných možností sa môžu líšiť, preto je vždy dobrý nápad skontrolovať ich rozvrhy vopred.

Top otázky

1. Ako ďaleko je Golden Tulip Pattaya Beach Resort od najbližšej pláže?
1. Ako ďaleko je Golden Tulip Pattaya Beach Resort od najbližšej pláže?1

Golden Tulip Pattaya Beach Resort sa nachádza priamo na pláži, ponúka priamy prístup na piesočnatý breh.

2. Aké zariadenia sú k dispozícii v Golden Tulip Pattaya Beach Resort?
2. Aké zariadenia sú k dispozícii v Golden Tulip Pattaya Beach Resort?1

Resort ponúka širokú škálu zariadení, vrátane plaveckého bazéna, fitnescentra, wellness centra, reštaurácií, barov, bezplatného Wi-Fi, parkovania, izbového servisu a 24-hodinovej recepcie.

3. Má Golden Tulip Pattaya Beach Resort reštauráciu na mieste?
3. Má Golden Tulip Pattaya Beach Resort reštauráciu na mieste?1

Áno, v resorte sa nachádza reštaurácia s názvom "BayWatch Restaurant", ktorá ponúka rôzne medzinárodné a thajské jedlá.

4. Je raňajky zahrnuté v cene izby v Golden Tulip Pattaya Beach Resort?
4. Je raňajky zahrnuté v cene izby v Golden Tulip Pattaya Beach Resort?1

Závisí od typu izby a rezervačného balíčka. Niektoré ceny izieb zahŕňajú raňajky, zatiaľ čo iné môžu vyžadovať dodatočný poplatok.

5. Môžem požiadať o letiskovú dopravu z Golden Tulip Pattaya Beach Resort?
5. Môžem požiadať o letiskovú dopravu z Golden Tulip Pattaya Beach Resort?1

Áno, resort môže zabezpečiť letiskovú dopravu za dodatočný poplatok. Odporúča sa kontaktovať priamo resort, aby ste si dohodli podrobnosti.

6. Nachádza sa Golden Tulip Pattaya Beach Resort v blízkosti populárnych atrakcií v Pattaye?
6. Nachádza sa Golden Tulip Pattaya Beach Resort v blízkosti populárnych atrakcií v Pattaye?1

Áno, resort je výhodne umiestnený v blízkosti populárnych atrakcií v Pattaye, ako sú Walking Street, Central Festival Pattaya Beach, Pattaya Viewpoint a Buddha Mountain.

7. Má Golden Tulip Pattaya Beach Resort deti klub alebo aktivity pre deti?
7. Má Golden Tulip Pattaya Beach Resort deti klub alebo aktivity pre deti?1

Áno, resort ponúka deti klub a rôzne aktivity, aby udržal deti zábavné počas ich pobytu.

8. Je v Golden Tulip Pattaya Beach Resort k dispozícii fitnescentrum?
8. Je v Golden Tulip Pattaya Beach Resort k dispozícii fitnescentrum?1

Áno, resort má fitnescentrum vybavené modernými cvičebnými strojmi a vybavením.

9. Môžem zariadiť prehliadkové túry alebo výlety z Golden Tulip Pattaya Beach Resort?
9. Môžem zariadiť prehliadkové túry alebo výlety z Golden Tulip Pattaya Beach Resort?1

Áno, resort môže hostom pomôcť pri zariadení prehliadkových túr a výletov na objavovanie Pattaye a jej okolia. Personál na recepcii môže poskytnúť informácie a pomôcť s rezerváciami.

10. Je Golden Tulip Pattaya Beach Resort hotel priateľský k domácim zvieratám?
10. Je Golden Tulip Pattaya Beach Resort hotel priateľský k domácim zvieratám?1

Nie, resort nepovoľuje domáce zvieratá.

Všetky služby a zariadenia

Zábava a relax
 • Bar / Salónik
 • Golfové ihrisko
 • Bar pri bazéne
Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Reštaurácia
 • Parkovanie zdarma
 • Parkovanie
 • Výťah
 • Vysokorýchlostné internetové pripojenie
 • 24-hodinová recepcia
 • Portier
 • Nefajčiarske izby
 • Rodinná izba
 • Express Check-In/Check-Out
 • Samostatná registrácia a odhlásenie
 • Vyhradená fajčiarska časť
Zariadenia izieb
 • Klimatizácia
 • Chladnička
 • Pokladnica
 • Kávovar / Čajovar
 • Fén
 • TV
 • Sprcha
 • Kúpeľňa
 • Súkromná kúpeľňa
 • Súkromný záchod
 • Spojené izby
 • Stôl
 • Toaletné potreby zdarma
 • Kúpeľné plašte
 • Osuška
 • Servis na izbu
Doplnkové služby
 • Raňajky na izbu
 • Služby práčovne
 • Informačná služba
 • Služba hlavného parkovania
 • Kopírka
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Rybárčenie
 • Potápačské centrum
 • Potápanie
 • Vnútorný bazén
 • Vonkajší bazén
 • Vodné športy (ne-motorizované)
 • Vodné aktivity
Pre rodiny s deťmi
 • Opatrovanie detí
 • Postieľky
 • Detský bazén
Typ pláže
 • Súkromná pláž
Recenzia hotela Golden Tulip Pattaya Beach Resort
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.