Turecko, Alanya

Recenzie Arsi Enfi City Beach Hotel

Keykubat Cad. No.113 Alanya, Turecko Hotel
Podpriemerné
7 ponúk od 18 EUR Zobraziť ponuku
Arsi Enfi City Beach Hotel
Arsi Enfi City Beach Hotel
Arsi Enfi City Beach Hotel
Arsi Enfi City Beach Hotel
Arsi Enfi City Beach Hotel
Arsi Enfi City Beach Hotel
Arsi Enfi City Beach Hotel
Arsi Enfi City Beach Hotel
Arsi Enfi City Beach Hotel
Zobraziť ponuku —

Arsi Enfi City Beach Hotel hostiteľom Overené recenzie

Celkový 4 recenzie

avatar

Od centra 1,5 km. Ak si rezervujete izbu, nikoho, koho nebudete poznávať z ulice, nepustia! Malé izby. Žiadne animácie. Jedlo je normálne. Masáže robia v hoteli dobre!

avatar

Kým nezačnete čítať - je to hrozné. Neverte fotkám. Hotel je odporný. Ťahá na 2 hviezdy, ale nie na 4. V Turecku som po 15. krát, mám veľké skúsenosti s cestovaním do iných krajín, po prvýkrát sa stretávam s takýmto 💩 a po prvýkrát píšem recenziu. 1. Z toho, čo ma veľmi zaskočilo - pláž je PLATENÁ! Nikto o tom nepovie, kým neuvidíte. 2. Pred príchodom som musela kontaktovať administratívu hotela, ale odmietli sa pripojiť. Napísala som im 2x mail, 1x na oficiálnej stránke a 1x som sa pokúsila spojiť cez cestovnú kanceláriu - zbytočné. Ignorovanie. 4. Výhľad z izby na inú izbu vo vzdialenosti jedného metra, alebo výhľad na odpadkové koše. Asi niet žiadneho normálneho výhľadu na izby. 6. V hoteli nie sú fľaše s pitnou vodou. Žiadna voda! 8. V izbe nie je mydlo, šampón ani sprchový gél. Po prvý raz sme si nevzali hygienické potreby, ihneď sme museli ísť kúpiť. 1. Niet uterákov na nohy! Povedali, choďte z sprchy a spadnite tvárou do umývadla. 11. Niet pohárov na zubné kefky. Naša spadla do záchoda, museli sme ísť po novú. Zo plastovej fľaše sme si urobili improvizovaný pohár a mydlo. 12. Niet značky na kľučku dverí "neobťažovať", "uklianka". Kvôli tomu sa k nám niekoľkokrát pokúšala vstúpiť upratovačka. 13. Niet zamestnancov hovoriacich po rusky. 14. Bazén viac pripomína vaňu. Na fotke vyzerá veľký, v skutočnosti je veľmi malý. Ak ste prišli bez peňazí a nemôžete si dovoliť pláž, pravdepodobne ani pri bazéne nebudete môcť zostať. 15. Dĺžka postele - samostatná história. Moja výška je 166 cm, keď som si vankúš posunula trochu nižšie, moje nohy mi viseli! Ak ste vyšší ako 176 cm, nemusíte sa pozerať ani na tento hotel, inak budete musieť spať v polohe ohnutej šteňatá. 16. Veľká časť hostí - chudobné turecké rodiny s veľkým počtom detí. Žartovali sme, že sme v Cigánskom tábore. 17. Jedlo. Voľba neexistuje. Najhoršie - raňajky. Ľudia si len naberajú chlieb a jedávajú ho, pretože žĺtok z vajec vyzerá miernym slovom nepríťažlivo a okrem neho tu nič iné nie je.

avatar

Tak sa stalo, že som prvýkrát išla na dovolenku sama. Ako obvykle, dlhá cesta z letiska, potom 14-hodinové čakanie na ubytovanie. Dievčina na recepcii bola príjemná, ovláda niekoľko jazykov, s ňou sa pohodlne komunikovalo. Potom nasledovalo ubytovanie. Okrem hlavného budovy na území (veľmi malé, mimochodom, ale hotelové, jasné) sú ešte dva dvojposchodové malé domčeky. A práve do jedného z nich ma ubytovali. Malý izbička, otvoríš dvere a hneď je tam posteľ. V izbe je varná kanvica, prázdny chladnička. Je tam mydlo v dávkovač, a jedno malé okrúhle. Nič iné ako šampóny, kondicionéry, ktoré som vždy videla v 4-hviezdičkových hoteloch, nebol. A to, čo ma najviac zaskočilo, bola skutočnosť, že balkón mal výhľad na... balkón! Balkón vedľa stojacej rovnako dvojposchodovke)))) a to vo vzdialenosti jedného metra od môjho balkónika)))) to som naozaj neočakávala. Tiež steny sú ako z kartónu! Skoro som žila so susedmi celý ten čas. každé kýchnutie, chrápanie, každé slovo a podobne, všetko je, akoby som mala ľudí ešte v izbe)))) pozdravovali sme sa Dobré ráno a Dobrú noc cez stenu))) Teraz je to vtipné. samozrejme. Ale nie vtedy. Výber jedál v jedálni ma jednoducho zaskočil! Nikde som nevidela takú chudobnú ponuku jedla v žiadnom 4*hviezdičkovom hoteli! Ja nejem veľa, mám dosť. Ale! hotel 4*! za slušnú cenu som si kúpila pobyť, myslela som si, že to bude civilizovanejšie. Každý deň stále rovnaké jedlo. Pivo ako voda, víno pomerne prijateľné. No dobre, nie je to kritické. Myslela som si, že sa v dovolenke vyspím! Ale nie tak! O 6.00 ráno ma zobudil azán! Mám rada tento volanie k modlitbe, ale nie tak blízko! priamo pri hoteli(((( Každý deň o 6.00 ráno! Uzavretý balkón vôbec nezachraňuje situáciu. Chcela som sa potom znova zaspať, ale! o 8.00 ráno som zistila, že za plotom je škola. Deti spievali na ulici tureckú hymnu. potom každých pol hodin chodili hore dolu v prestávke. Takto každý deň! Tam som sa vôbec nevyspala! ani jeden deň))) V hoteli neboli žiadne animácie, jedného večera muž hral na gitaru. ešte raz bol reklamovaný kožený tovar, niečo tancovali umelci. Internet zadarmo bol hrozný, ihneď som si kúpila. 76 rubľov. na 7 dní. bol aj v izbe. nie vždy sa dobre načítaval, ale v priemere, nie zle. Pláž cez cestu, úzka, ležadlá sa platili, preto všetci ležali na osuškách. Poloha vynikajúca, do centra 1-15 minút pešo. Celkovo, z pozitívneho, nové známosti s dobrými ľuďmi, ktorí spríjemnili môj pobyt v tomto hoteli)

avatar

Zastavili sme sa v hoteli Arsi Enfi City beach v marci 222. Úplne sme si oddýchli! V izbách upratovali denne; stravovanie bolo veľmi rôznorodé, aj keď nebola sezóna a hotel bol poloprázdny - pripravovali veľa a veľmi chutne 😊 Priamo v hoteli je wellness centrum, kde ponúkajú rôzne druhy masáží, môžete navštíviť hamam; je tu aj salón krásy s veľkým sortimentom služieb! Nespornou výhodou hotela je aj jeho poloha - priamo pri mori; piesočnatá pláž na druhej strane cesty; v blízkosti rôzne obchodíky a kaviarne. Zvlášť by som chcel/a zdôrazniť ústretovosť a priateľskosť personálu!

Služby a vybavenie
 • Bar / Salónik
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Požičovňa bicyklov
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 44
Poloha
Do centra mesta
1.5 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Keykubat Cad. No.113 Alanya, Turecko

Niektoré atrakcie a zariadenia v blízkosti hotela Arsi Enfi City Beach v Alanyi, Turecko, zahŕňajú:

1. Pláž Alanya Cleopatra: Obľúbená piesočnatá pláž nachádzajúca sa len krátku prechádzku od hotela.

2. Alanyjský hrad: Historická pevnosť ponúkajúca panoramatický výhľad na mesto a Stredozemné more, nachádzajúca sa asi 3 kilometre ďaleko.

3. Alanyjské archeologické múzeum: Vystavenie starovekých artefaktov a expozícií týkajúcich sa histórie regiónu, nachádzajúce sa asi 4 kilometre ďaleko.

4. Jaskyne Damlatas: Prírodná jaskyňa známa svojimi jedinečnými skalnými útvarmi a terapeutickým vzduchom, nachádzajúca sa asi 4 kilometre ďaleko.

5. Prístav Alanya: Malebný prístav, kde nájdete lodné výlety, reštaurácie priamo pri vode a obchody, nachádzajúce sa asi 5 kilometrov ďaleko.

6. Červená veža: Stredoveká veža a súčasť opevnenia mesta, ponúkajúca fantastický výhľad na pobrežie, nachádzajúca sa asi 5,5 kilometrov ďaleko.

7. Aquapark Alanya: Veľký vodný park s rôznymi tobogánmi a bazénmi, ideálny pre rodiny, nachádzajúci sa asi 6 kilometrov ďaleko.

8. Centrum mesta Alanya: Srdce nakupovania a stravovania v Alanye, s množstvom obchodov, kaviarní a reštaurácií, nachádzajúce sa asi 6 kilometrov ďaleko.

9. Rieka Dimcay: Malebná rieka s reštauráciami pri rieke, piknikovými miestami a možnosťami na plávanie a relaxáciu, nachádzajúca sa asi 10 kilometrov ďaleko.

10. Lanovka Alanya: Lanovka, ktorá vás zoberie na vrchol kopca s úchvatným výhľadom na mesto a pobrežie, nachádzajúca sa asi 12 kilometrov ďaleko.

map
Arsi Enfi City Beach Hotel
6.9 Hotel

Do centra mesta1.5

O hoteli

O

Hotel 'Arsi Enfi City Beach' sa nachádza v Alanya, v Turecku. Hotel ponúka rôzne možnosti ubytovania, ktoré vyhovujú rôznym potrebám a rozpočtom. Medzi ne patrí štandardné izby, rodinné izby a apartmány. Každá izba je vybavená pohodlným nábytkom a modernými zariadeniami, ako je klimatizácia, televízor, minibar a kúpelňa. Hotel ponúka rôzne možnosti stravovania pre hostí. Je tu hlavná bufetová reštaurácia, kde sa podáva raňajky, obed a večera. Reštaurácia ponúka široký výber medzinárodných a tureckých jedál, zohľadňujúc rôzne chute a potreby stravy. Okrem toho sú v hoteli aj reštaurácie a bary a la carte, kde si hostia môžu vychutnať rôzne kulinárske lahôdky a nápoje. Hostia ubytovaní v hoteli 'Arsi Enfi City Beach' majú možnosť relaxovať a oddychovať pri vonkajšom bazéne hotela alebo na nedalekej pieskovej pláži, ktorá je len krátku prechádzku ďaleko. Hotel tiež ponúka rôzne zábavné zariadenia, vrátane wellness centra, fitness centra a detského ihriska, čo zaručuje, že tu je niečo pre každého, kto sa chce zabaviť. Celkovo povedané, hotel 'Arsi Enfi City Beach' v Alanya, v Turecku, ponúka pohodlné ubytovanie, lahodné jedlá a širokú škálu zariadení, aby pobyt hostí bol príjemný a nezabudnuteľný.

Zábava

V blízkosti hotela Arsi Enfi City Beach Hotel v tureckom Alanye sú k dispozícii viaceré možnosti zábavy. Niektoré z populárnych zábavných možností zahŕňajú:

1. Pláž Kleopatra: Hotel sa nachádza poblíž slávnej pláže Kleopatra, kde si môžete oddýchnuť, opaľovať sa a plávať. Pláž tiež ponúka rôzne vodné aktivity ako jetski a paragliding.

2. Hrad Alanye: Navštívte historický hrad Alanye, ktorý sa nachádza na kopci s výhľadom na mesto a Stredozemné more. Je to populárna turistická atrakcia s ohromujúcimi výhľadmi a bohatou históriou.

3. Aquapark Alanya: Užite si deň plný zábavy a vzrušenia v aquaparku Alanya, ktorý ponúka rôzne tobogany, bazény a aktivity pre všetky vekové kategórie. Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela.

4. Prístav Alanya: Prejdite si popri prístave Alanya, známom ako prístav Červenej veže. Je to živá oblasť plná reštaurácií, kaviarní, obchodov a krásnej maríny, kde si môžete vychutnať plavby lodí a túry.

5. Jaskyne Damlatas: Objevte fascinujúce jaskyne Damlatas, ktoré sú známe svojimi ohromujúcimi formáciami stalaktitov a stalagmitov. Jaskyne sa nachádzajú blízko hotela a ponúkajú sprievodné túry.

6. Archeologické múzeum Alanya: Navštívte Archeologické múzeum Alanya, ktoré zobrazuje zbierku artefaktov z oblasti starovekej histórie. Poskytuje pohľad do bohatej kultúrnej dedičnosti oblasti.

7. Lanovka Alanya: Zažite dychberúce výhľady na Alanyu z vrcholu lanovky Alanya. Lanovka vás zavezie na hornú časť mesta, ponúkajúc panoramatické výhľady na pobrežie a okolie.

8. Dolphinpark Alanya: Užite si interaktívne zážitky s delfínmi v dolphinparku Alanya. Môžete plávať s delfínmi, sledovať živé predstavenia a zistiť viac o týchto nádherných tvoroch.

9. Nákupy v Alanye: Preskúmajte živé nákupné ulice Alanye, ako sú Ataturkova ulica a ulica Damlatas, kde nájdete široký výber obchodov, butikov a trhov so suvenírmi, oblečením a miestnymi produktami.

10. Nočný život v Alanye: Zažite živú nočnú scénu v Alanye, s množstvom barov, klubov a reštaurácií ponúkajúcich živú hudbu, zábavu a tanec. Hotel sa nachádza blízko mnohých populárnych nočných miest.

Top otázky

1. Je Arsi Enfi City Beach Hotel luxusný hotel?
1. Je Arsi Enfi City Beach Hotel luxusný hotel?1

Nie, Arsi Enfi City Beach Hotel sa považuje za 3-hviezdičkový hotel, nie za luxusný hotel.

2. Ako ďaleko je hotel od pláže?
2. Ako ďaleko je hotel od pláže?1

Hotel sa nachádza priamo na pláži, poskytujúc priamy prístup k pobrežiu.

3. Aké sú vybavenia izieb v hoteli Arsi Enfi City Beach Hotel?
3. Aké sú vybavenia izieb v hoteli Arsi Enfi City Beach Hotel?1

Izby v hoteli sú vybavené klimatizáciou, minibarom, televíziou, súkromnou kúpeľňou a balkónom.

4. Je k dispozícii bezplatné Wi-Fi v hoteli Arsi Enfi City Beach Hotel?
4. Je k dispozícii bezplatné Wi-Fi v hoteli Arsi Enfi City Beach Hotel?1

Áno, hotel ponúka bezplatný prístup k Wi-Fi svojim hosťom.

5. Je hotel priateľský k zvieratám?
5. Je hotel priateľský k zvieratám?1

Nie, Arsi Enfi City Beach Hotel nepovoľuje zvieratá.

6. Poskytuje hotel all-inclusive balíky?
6. Poskytuje hotel all-inclusive balíky?1

Áno, hotel ponúka all-inclusive balíky, ktoré zahŕňajú jedlá, nápoje a niektoré aktivity.

7. Je v hoteli bazén?
7. Je v hoteli bazén?1

Áno, hotel ponúka vonkajší bazén, ktorý môžu hosťia využívať.

8. Aké ďalšie vybavenia sú k dispozícii v hoteli?
8. Aké ďalšie vybavenia sú k dispozícii v hoteli?1

Arsi Enfi City Beach Hotel ponúka reštauráciu, bar, fitnes centrum, saunu, turecké kúpele a recepciu otvorenú 24 hodín denne.

9. Je k dispozícii parkovanie v hoteli?
9. Je k dispozícii parkovanie v hoteli?1

Áno, hotel poskytuje bezplatné parkovanie na mieste pre svojich hostí.

10. Aký je čas príchodu a odchodu v hoteli Arsi Enfi City Beach Hotel?
10. Aký je čas príchodu a odchodu v hoteli Arsi Enfi City Beach Hotel?1

Štandardný čas príchodu je o 14:00 a odchod o 12:00.

Všetky služby a zariadenia

Zábava a relax
 • Bar / Salónik
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Požičovňa bicyklov
 • Záhrada
 • Bar pri bazéne
Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Reštaurácia
 • Parkovanie
 • Výmena cudzej meny
 • Výťah
 • Vysokorýchlostné internetové pripojenie
 • 24-hodinová recepcia
 • Nefajčiarske izby
 • Rodinná izba
 • Prístup pre invalidné vozíky
 • Samostatná registrácia a odhlásenie
 • Vyhradená fajčiarska časť
Zariadenia izieb
 • Klimatizácia
 • Minibar
 • Pokladnica
 • Kávovar / Čajovar
 • Fén
 • TV
 • Káblová / Satelitná TV
 • Sprcha
 • Súkromný záchod
 • Parný kúpeľ
 • Stôl
 • Toaletné potreby zdarma
 • Osuška
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
 • Služby práčovne
 • Holičstvo/Kozmetický salón
 • Informačná služba
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Sauna
 • Kúpeľné/Welness stredisko
 • Vonkajší bazén
 • Vodné aktivity
Pre rodiny s deťmi
 • Postieľky
 • Detský bazén
Typ pláže
 • Súkromná pláž
Recenzia hotela Arsi Enfi City Beach Hotel
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.