Spojené Arabské Emiráty, Dubaj

Millennium Atria Business Bay

Al Abraj Street Business Bay Dubaj, Spojené Arabské Emiráty Hotel
1 ponuka od 73 EUR Zobraziť ponuku
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Millennium Atria Business Bay
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Reštaurácia
 • Výmena cudzej meny
 • Portier
 • Služby práčovne
Zobraziť všetky zariadenia 9
Poloha
Do centra mesta
11.0 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Al Abraj Street Business Bay Dubaj, Spojené Arabské Emiráty

Millennium Atria Business Bay je luxusný hotel nachádzajúci sa v blízkosti niekoľkých kľúčových atrakcií v Dubaji: - Dubajský kanál: Len krátky prechádzka cez most od hotela, ponúkajúci krásne výhľady, najmä pri západe slnka alebo večer, keď sú svetlá vodopádu zapnuté. - Burj Khalifa a Dubai Mall: jedna z najvyšších budov a jeden z najväčších obchodných centier na svete. Tieto sú cca 10 minút jazdy autom od hotela. - Dubaj Opera: prvý účelovo postavený divadelný komplex v meste, tiež cca 10 minút jazdy autom. - Business Bay: Samotná štvrť je živá obchodná štvrť plná vysokých budov, reštaurácií, kaviarní, obchodov a kancelárskych budov. - Downtown Dubaj: Hotel sa nachádza tu, ponúkajúc jednoduchý prístup k mnohým možnostiam nákupov a stravovania. - Promenáda Marasi: krásna nábrežná promenáda, kde môžete ísť na prechádzky alebo jednoducho sedieť a užívať si výhľad. Okrem toho je hotel v tesnej blízkosti Dubai International Financial Centre (DIFC), vedúceho finančného centra pre región Stredného východu, Afriky a Južnej Ázie. Dubai World Trade Centre, veľký komplex podnikateľských budov v Dubaji, je tiež pomerne blízko. Toto ho robí ideálnou polohou pre obchodných cestovateľov. Upozorňujeme, že hoci tieto miesta sú relatívne blízke, premávka v Dubaji môže byť občas preplnená, takže časy cestovania sa môžu líšiť.

map
Millennium Atria Business Bay
Hotel

Do centra mesta11.0

O hoteli

O

Millennium Atria Business Bay je butikový hotel situovaný v srdci Business Bay, mestskej štvrti v Dubaji, Spojené arabské emiráty. Je to luxusný moderný hotel, ktorý ponúka hosťom zážitok z mestského života. Nachádza sa len 25 minút jazdy autom od medzinárodného letiska v Dubaji a 5 minút od obchodného centra The Dubai Mall a Burj Khalifa. Izby: Hotel má škálu apartmánových jednotiek vrátane štúdií, jednoizbových, dvojizbových a trojizbových apartmánov, čo ho robí vhodným pre krátke aj dlhodobé pobyty. Tieto priestranné a luxusné izby majú nádherné interiéry, high-tech vybavenie a ponúkajú panoramatické výhľady na ikonický kanál, Burj Khalifa a pôsobivú dubajskú panorámu. Každý obývací priestor je vybavený plne vybavenou kuchyňou, umývačkou riadu, práčkou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rýchlym internetovým pripojením a moderným audiovizuálnym vybavením, vrátane televízora s plochou obrazovkou a lokálnymi aj medzinárodnými kanálmi. Stravovanie: Hotel poteší hosťov rôznymi stravovacími možnosťami. Ich vlastná reštaurácia Laguna ponúka počas celého dňa lahodné jedlá. Hostia môžu vychutnať rôzne kuchyne, vrátane západnej, indickej a panázijskej. Reštaurácia ponúka bufetovú raňajku, obed a večeru. Občerstvenie, nachádzajúce sa v lobby hotela, poskytuje pečivo, kávu a ďalšie nápoje. Zariadenia: Hotel tiež poskytuje škálu zariadení ako fitnes centrum vybavené najnovšími prístrojmi, vírivku, nekonečný bazén, saunu a parnú miestnosť. Dokonca sa deti môžu zabaviť v špeciálnom detskom ihrisku. Ponúkajú aj ďalšie služby, ako je bezplatné parkovanie, transfer z letiska, požičovňa áut a výmenára. Konferencie a akcie: Hotel je ideálny pre obchodné stretnutia a akcie, pretože ponúka plne vybavené zasadacie miestnosti s rýchlym wifi pripojením. Podľa hodnotení hosťov na rôznych platformách je pobyt v Millennium Atria Business Bay v Dubaji pohodlný, komfortný a luxusný zážitok, ocenený pre svoju služby, čistotu, polohu a stravu.

Deti

Millennium Atria Business Bay v Dubaji je priateľský k rodinám a ponúka niekoľko zariadení alebo blízkych atrakcií pre deti, vrátane:

1. Bazén - Majú vonkajší bazén, kde sa deti môžu zabaviť plávaním.

2. Detské ihrisko - Hotel má vyhradenú oblasť pre deti, kde môžu bezpečne hrať.

3. Blízke atrakcie - Poloha hotela v Business Bay ho umiestňuje v blízkej vzdialenosti od mnohých atrakcií ako Dubai Mall, Burj Khalifa, Dubai Fountain, Dubai Aquarium & Underwater Zoo a KidZania, ktoré sú obľúbené medzi deťmi.

4. Dubai Parks and Resorts - niekoľko kilometrov od tohto hotela, je to najväčší zábavný park na Blízkom východe, ponúkajúci viac ako 100 zábavných jazd a atrakcií.

5. Televízia s detskými programami - ak vaše deti preferujú vnútorné aktivity.

6. Detské jedlá - tiež ponúkajú špeciálne detské jedlá vo svojich stravovacích možnostiach. Nezabudnite, že je vždy najlepšie kontaktovať hotel priamo, aby ste sa dozvedeli o možných zmenách v ich zariadeniach alebo obmedzeniach týkajúcich sa prístupu detí kvôli COVID

19.

Zábava

1. Dubaj Mall - Tento destinácia je najväčším nákupným, zábavným a oddychovým miestom na svete, nachádzajúci sa vedľa najvyššej stavby sveta, Burj Khalifa, Dubaj Mall je nevyhnutné navštíviť.

2. KidZania Dubaj - Inovatívny koncept zábavy pre deti, kde sa môžu hrať na rôznych povolaniach a učiť sa o rôznych profesiách.

3. Dubaj Opera - Nachádza sa v srdci Downtown Dubaja, ponúka najlepšie medzinárodné predstavenia vrátane opery, baletu, orchestrálneho koncertu a divadelných predstavení.

4. Na vrchole, Burj Khalifa - Získajte panoramatický výhľad na Dubaj z pozorovacieho decka najvyššieho mrakodrapu na svete.

5. Dubajské akvárium & podmorské zoo - Nachádza sa v Dubaj Mall, je jednou z najzaujímavejších atrakcií v Dubaji.

6. Fontána v Dubaji - Užite si najväčší choreografický systém fontán na 30-akrovej umelo vytvorenej jazere Burj Khalifa.

7. VR Park - Taktiež sa nachádza v Dubaj Mall, tento park s virtuálnou realitou a rozšírenou realitou ponúka zábavné zábavy s rôznymi hrami a atrakciami.

8. Art Dubaj - Ak vás zaujíma umenie, zvážte návštevu Art Dubaj, ktorý je každoročným medzinárodným výstavným veľtrhom umenia.

9. Thrill Zone - Nachádza sa len 5 kilometrov ďaleko a tento zábavný centrum ponúka laser tag a iné zábavné hry pre deti a rodiny.

10. Dubaj Dolphinarium - Je domovom jediného exotického show so vtákmi v UAE a známe je svojimi predstaveniami delfínov a tuleňov.

11. Dubajský rám - Architektonický pamiatkový objekt v parku Zabeel, Dubajský rám ponúka ohromujúce výhľady na panorámu mesta.

12. Lah Lah Bazaar - Nachádza sa niekoľko kilometrov ďaleko, tento Pan Ázijský kuchynský a poolside lounge ponúka skvelé jedlo, shishu a občasnú živú hudbu. Upozornenie: Vzhľadom na pandémiu Covid-19 môžu byť niektoré miesta obmedzené alebo dočasne zatvorené. Prosím, skontrolujte jednotlivé webové stránky pre najnovšie aktualizácie.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Millenium Atria Business Bay?
1. Kde sa nachádza Millenium Atria Business Bay?1

Odpoveď: Hotel Millennium Atria Business Bay sa nachádza na Marasi Drive, Business Bay, 413525 Dubaj, Spojené arabské emiráty. Ponúka Millennium Atria izby s výhľadom

2. Aké zariadenia sú ponúkané hosťom v Millenium Atria Business Bay?
2. Aké zariadenia sú ponúkané hosťom v Millenium Atria Business Bay?1

Odpoveď: Hotel Millennium Atria Business Bay ponúka rad zariadení vrátane bezplatného Wi-Fi, vonkajšieho bazéna, fitnes centra, reštaurácie, bezplatného súkromného parkoviska, bar/lounge a nepretržitého izbového servisu. Akú vzdialenosť má Millenium Atria Business Bay od centra mesta

3. Poskytuje hotel Millennium Atria Business Bay službu kyvadlového autobusu z letiska?
3. Poskytuje hotel Millennium Atria Business Bay službu kyvadlového autobusu z letiska?1

Odpoveď: Áno, služba kyvadlového autobusu je k dispozícii v hoteli Millennium Atria Business Bay. Táto služba môže byť spoplatnená a vyžadovať predchádzajúcu rezerváciu. Aké typy izieb môžem očakávať v hoteli Millennium Atria Business Bay

4. Aké sú nejaké atrakcie v blízkosti hotela Millennium Atria Business Bay?
4. Aké sú nejaké atrakcie v blízkosti hotela Millennium Atria Business Bay?1

Odpoveď: Niektoré blízke atrakcie zahrňujú Burj Khalifu, Dubaj Mall a Dubajskú operu, ktoré všetky sú v krátkej vzdialenosti jazdy autom. Nachádza sa v hoteli Millennium Atria Business Bay reštaurácia

5. Aký je čas príchodu a odchodu v hoteli Millennium Atria Business Bay?
5. Aký je čas príchodu a odchodu v hoteli Millennium Atria Business Bay?1

Odpoveď: Príchod do hotela Millennium Atria Business Bay obvykle začína od 14:00 a odchod je do 12:00. Je Millennium Atria Business Bay dobrá voľba pre rodiny

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Reštaurácia
 • Výmena cudzej meny
 • Portier
 • Vi jazykový personál
Doplnkové služby
 • Služby práčovne
 • Služba chemického čistenia
Zariadenia izieb
 • Servis na izbu
Recenzia hotela Millennium Atria Business Bay
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.