Spojené Arabské Emiráty, Dubaj

One Perfect Stay - Miska 5

Burj Khalifa Blvd Dubaj, Spojené Arabské Emiráty Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
9.7 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Burj Khalifa Blvd Dubaj, Spojené Arabské Emiráty

Hotel 'One Perfect Stay - Miska 5' sa nachádza v jednej z najkrajších a najvyhľadávanejších obytných štvrtí Dubaja, v Starom Meste. Nachádza sa v srdci centra Dubaja, ktoré je domovom niektorých najdôležitejších pamiatok mesta.

1. Burj Khalifa: Najvyššia mrakodrap na svete je len pár minút odtiaľ, ponúka pozorovacie plošiny s panoramatickými výhľadmi na mesto.

2. Dubai Mall: Jedno z najväčších nákupných centier na svete, ktoré ponúka tisíce obchodov, veľké akvárium, klzisko na ľad a veľa reštaurácií.

3. Dubai Opera: Viacúčelové divadelné centrum, ktoré hostí širokú škálu predstavení a udalostí vrátane divadelných predstavení, opery, baletu, koncertov, konferencií a výstav.

4. Souk Al Bahar: Moderný nákupný komplex v tradičnom arabskom prostredí. Je plný unikátnych obchodov s ručnými výrobkami, obchodov so šatstvom a mnohými medzinárodnými a miestnymi reštauráciami.

5. Dubai Fountain: Ide o najväčší choreografovaný fontánnový systém na jazere Burj Khalifa.

6. Business Bay: Centrálna obchodná štvrť v Dubaji.

7. Bulvár Mohameda bin Rasída: Rušná oblasť s veľkým množstvom reštaurácií a kaviarní.

8. Reel Cinemas: Kino s luxusnými sedadlami. Veľa z týchto atrakcií je v pešej vzdialenosti od hotela 'One Perfect Stay - Miska 5'. Okolie ponúka aj dostatok verejnej dopravy vrátane taxíkov, autobusov a dubajského metra, čo umožňuje jednoduché preskúmanie zvyšku mesta.

map
One Perfect Stay - Miska 5
Apartmán

Do centra mesta9.7

O hoteli

O

'One Perfect Stay - Miska 5' je krásne zariadený servisovaný apartmán nachádzajúci sa v Dubaji, Spojených arabských emirátoch. Ponúka prvotriedny pobyt s očarujúcimi výhľadmi na panorámu mesta a žiarivej Arabského zálivu. Kombinuje luxus a pohodlie päťhviezdičkového hotela s súkromím a komfortom osobného apartmánu. Izby: Apartmán disponuje perfektne navrhnutým priestorom ponúkajúcim jednoduchosť a eleganciu. Má jednu spálňu s pohodlnou posteľou a dostatkom úložného priestoru. Priestrané obývacie a jedáleňské časti sú navrhnuté s moderným nábytkom pre maximálnu pohodlnosť a štýl. Obývacia miestnosť sa otvára na polouzavretú terasu, ktorá ponúka dychberúce výhľady na mesto. K dispozícii je tiež plne vybavená kuchyňa s modernými spotrebičmi a elegantná kúpeľňa s nevyhnutným vybavením. Stravovanie: Hoci One Perfect Stay - Miska 5 nemá vlastnú reštauráciu, centrálna poloha apartmánu umožňuje hostom vychutnať si jedlá v okolitých populárnych kaviarňach a reštauráciách, ktoré ponúkajú domáce aj medzinárodné jedlá. Kuchyňa je plne vybavená spotrebičmi ako mikrovlnná rúra, varná doska, chladnička a kuchynské náčinie pre hostí, ktorí preferujú pripravovať si svoje jedlá. K dispozícii sú tiež zariadenia na prípravu čaja a kávy. Vybavenie: One Perfect Stay - Miska 5 je plne klimatizovaný, aby hostom zabezpečil pohodlie počas horúcich mesiacov v Dubaji. Disponuje základnými vybaveniami ako bezplatné Wi-Fi, televíziou s plochou obrazovkou a satelitnými kanálmi na oddych hostí. K dispozícii je aj bezplatné súkromné parkovisko pre hostí s vozidlami. K dispozícii je tiež bazén, kde sa hostia môžu preplávať alebo len relaxovať pri bazéne. Pre tých, ktorí by sa chceli udržiavať formu počas pobytu, je k dispozícii dobre vybavené fitness centrum. Apartmán je tiež zabezpečený 24-hodinovou ochranou. Poloha: One Perfect Stay - Miska 5 sa nachádza v centre Dubaja v oblasti Downtown, čo umožňuje ľahký prístup k najikonickovejším pamiatkam mesta, vrátane Burj Khalifa, Dubajského fontány a nákupného centra Dubai Mall. Je tiež dobre napojený na verejnú dopravu mesta, čo umožňuje hostom pohodlne sa pohybovať po meste. Čistenie: One Perfect Stay - Miska 5 kladie veľký dôraz na čistotu. Apartmán je dôkladne vyčistený a dezinfikovaný pred príchodom hostí. Navyše je možné zabezpečiť denne ukladacie služby pre dodatočné pohodlie. Treba spomenúť, že tím zákazníckeho servisu vedenia nehnuteľnosti je k dispozícii 24/7, aby zabezpečil, že hostia majú hladký a príjemný pobyt v apartmáne. One Perfect Stay - Miska 5 si kladie za cieľ poskytnúť relaxačný a bezproblémový zážitok z bývania, čím je ideálnou voľbou pre krátkodobé i dlhodobé pobyty v Dubaji.

Deti

Pričom v ponuke nehnuteľnosti „One Perfect Stay - Miska 5“ sa špecificky nehovorí o zariadeniach alebo službách pre deti, hostia si môžu svoj pobyt urobiť pohodlný aj pre svoje deti. Dubaj, kde sa nachádza dovolenkový dom, má viacero atrakcií pre deti, ako sú tematické parky, vodné parky a deti priateľné múzeá. Avšak funkcie nehnuteľnosti ako bezplatné Wi-Fi, klimatizované izby, plne vybavená kuchyňa, kde môžete pripraviť jedlo pre deti, práčka a obývacia izba, kde sa deti môžu relaxovať alebo hrať, môžu byť prospešné pre rodiny s deťmi. Nachádza sa tiež blízko centra mesta, čo znamená, že budete mať ľahký prístup k mnohým rodinne priateľným atrakciám ako sú Dubaj Mall, KidZania, Dubajské akvárium a podvodný svet a Burj Khalifa. Ak máte špecifické požiadavky alebo otázky, mali by ste sa obrátiť priamo na nehnuteľnosť, aby ste zistili, čo môžu ponúknuť pre deti.

Zábava

1. Burj Khalifa: známa ako najvyššia stavba a budova na svete, Burj Khalifa je nevyhnutná návšteva, keď ste v Dubaji. Ponúka dychberúci výhľad na mesto z jej vyhliadkovej plošiny.

2. Dubai Mall: Jedno z najväčších nákupných centier na svete ponúka nekonečné možnosti nákupu, stravovania a zábavy, vrátane akvária, krytého zábavného parku a multiplexového kina.

3. Dubai Opera: Ak ste milovníkom umenia, určite si pozrite vystúpenie v nedávno postavenej Dubajskej opere, kde sa uskutočňuje množstvo predstavení vrátane baletu, opery, divadla, koncertov a ďalších.

4. Dubai Fountain: Nachádzajúca sa poblíž Burj Khalify a Dubaj Mall, táto úchvatná fontána ponúka úžasnú svetelnú a vodnú show každý večer.

5. Souk Al Bahar: Tradičný arabský trh ponúkajúci rôzne obchody, reštaurácie a kaviarne.

6. Dubai Aquarium & Podmorské ZOO: Jedno z najväčších krytých akvárií na svete ponúka tisíce vodných živočíchov a tunel na prechádzku s výhľadom do 270 stupňov.

7. KidZania: Nachádzajúca sa v Dubaj Mall, je to vzdelávacie mini-mesto, kde deti môžu hrávať rôzne povolania a učiť sa o rôznych kariérach.

8. Dubajské múzeum: Hlavné múzeum v Dubaji, nachádzajúce sa v pevnosti Al Fahidi, s expozíciami, ktoré zachytávajú históriu a kultúru regiónu.

9. Dubai Marina: Umele vytvorené kanálové mesto, postavené pozdĺž dvojmiľového (3 km) pobrežia Perzského zálivu, kde môžete nájsť nákupy, stravovanie a rôzne zábavné možnosti.

10. XLine Dubai Marina: Najdlhší mestský ziplín na svete ponúka vzrušujúcu jazdu s úchvatným výhľadom na Dubaj Marina. Nezabudnite, vždy sa predtým informujte, či sú tieto miesta otvorené a ich súčasné prevádzkové hodiny vzhľadom na potenciálne obmedzenia spojené s COVID

19.

Top otázky

1. Otázka: Kde sa nachádza „One Perfect Stay - Miska 5“ v Dubaji?

1. Otázka: Kde sa nachádza „One Perfect Stay - Miska 5“ v Dubaji?1

Odpoveď: „One Perfect Stay - Miska 5“ sa nachádza na Old Town Island, Downtown Dubai v Spojených arabských emirátoch.

2. Otázka: Aké vybavenie ponúka „One Perfect Stay - Miska 5“?

2. Otázka: Aké vybavenie ponúka „One Perfect Stay - Miska 5“?1

Odpoveď: „One Perfect Stay - Miska 5“ ponúka rôzne vybavenia, ako napríklad bezplatné WiFi, plne vybavenú kuchyňu, priestrannú obývaciu a jedáleň, štandardnú telocvičňu, bazén, súkromné parkovisko a 24/7 bezpečnostnú službu.

3. Otázka: Koľko ľudí môže ubytovanie „One Perfect Stay - Miska 5“ ubytovať?

3. Otázka: Koľko ľudí môže ubytovanie „One Perfect Stay - Miska 5“ ubytovať?1

Odpoveď: Špecifická kapacita by závisela od jednotlivého jednotky, ale zvyčajne takéto apartmány môžu pohodlne ubytovať až 5-6 ľudí.

4. Otázka: Sú v blízkosti nejaké známe pamiatky alebo atrakcie?

4. Otázka: Sú v blízkosti nejaké známe pamiatky alebo atrakcie?1

Odpoveď: Áno, ubytovanie sa nachádza v blízkosti niekoľkých známych atrakcií, ako sú The Dubai Mall, Burj Khalifa, Dubai Opera a Dubai Fountain.

5. Otázka: Je ubytovanie „One Perfect Stay - Miska 5“ priateľské k domácim zvieratám?

5. Otázka: Je ubytovanie „One Perfect Stay - Miska 5“ priateľské k domácim zvieratám?1

Odpoveď: Politika týkajúca sa domácich zvierat sa môže líšiť, preto odporúčame skontrolovať špecifické pravidlá ubytovania alebo priamo kontaktovať ubytovanie pre presné informácie.

6. Otázka: Poskytuje „One Perfect Stay - Miska 5“ službu kyvadlového autobusu na letisko?

6. Otázka: Poskytuje „One Perfect Stay - Miska 5“ službu kyvadlového autobusu na letisko?1

Odpoveď: To sa môže líšiť v závislosti od konkrétnych politík ubytovania. Prosím, kontaktujte ubytovanie priamo, aby ste potvrdili, či ponúkajú túto službu alebo nie.

7. Otázka: Môžem si rezervovať „One Perfect Stay - Miska 5“ priamo?

7. Otázka: Môžem si rezervovať „One Perfect Stay - Miska 5“ priamo?1

Odpoveď: Áno, môžete si rezervovať „One Perfect Stay - Miska 5“ priamo prostredníctvom rôznych online rezervačných platforiem alebo kontaktovaním ubytovania priamo telefonicky alebo e-mailom.

8. Otázka: Aké sú časy prihlásenia a odhlásenia sa z „One Perfect Stay - Miska 5“?

8. Otázka: Aké sú časy prihlásenia a odhlásenia sa z „One Perfect Stay - Miska 5“?1

Odpoveď: Zvyčajne je čas prihlásenia sa po 14:00 a čas odhlásenia do 12:00. Avšak časy sa môžu líšiť, preto odporúčame skontrolovať to priamo s ubytovaním.

9. Otázka: Aká je politika zrušenia rezervácie pre „One Perfect Stay - Miska 5“?

9. Otázka: Aká je politika zrušenia rezervácie pre „One Perfect Stay - Miska 5“?1

Odpoveď: Politika zrušenia sa môže líšiť v závislosti na type rezervácie a rezervačnej platforme. Vždy je dobré skontrolovať politiku zrušenia počas procesu rezervácie.

10. Otázka: Sú v blízkosti „One Perfect Stay - Miska 5“ nejaké možnosti stravovania?

10. Otázka: Sú v blízkosti „One Perfect Stay - Miska 5“ nejaké možnosti stravovania?1

Odpoveď: Áno, poloha v Downtown Dubai zabezpečuje rôzne možnosti stravovania v blízkej blízkosti, od jednoduchých jedální po reštaurácie s vysokou kvalitou služieb.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela One Perfect Stay - Miska 5
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.