Spojené Arabské Emiráty, Dubaj

Marhba Holiday Homes - 29 Boulevard

29 Boulevard Tower Downtown Dubaj, Spojené Arabské Emiráty Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Marhba Holiday Homes - 29 Boulevard
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
9.5 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

29 Boulevard Tower Downtown Dubaj, Spojené Arabské Emiráty

Hotel 'Marhba Holiday Homes - 29 Boulevard' v Dubaji, Spojené arabské emiráty, sa nachádza v veľmi životej oblasti centra Dubaja. Je obklopený rôznymi atrakciami a pamiatkami. Tu je niekoľko z nich:

1. Burj Khalifa: Hneď vedľa hotela sa nachádza Burj Khalifa, najvyššia stavba na svete. Môžete sa diviť jeho kráse zvonku alebo si prejsť vnútrom.

2. Dubaj Mall: Len 10-minútová prechádzka od hotela je Dubaj Mall, najväčšie nákupné centrum podľa celkovej plochy pozemkov na svete.

3. Dubaj Opera: Len niekoľko minút jazdy je Dubaj Opera, viacúčelové miesto pre vystúpenia, kde sa koná mnoho udalostí a predstavení.

4. Dubajské akvárium a Podmorské ZOO: Taktiež sa nachádza v Dubaj Mall, toto akvárium je domovom tisícov vodných živočíchov.

5. Fontána v Dubaji: Nachádza sa na 30 akrách umelo vytvoreného jazera Burj Khalifa, ide o najväčší choreografovaný fontánový systém na svete.

6. Klzisko v Dubaji: Ďalšia atrakcia v Dubaj Mall, ktorá ponúka klzisko olympijských rozmerov.

7. Suq Al Bahar: Tradičný arabský suq (alebo trh) s viac ako 100 obchodmi a reštauráciami s výhľadom na fontánové námestie a jazero Burj. Reštaurácie, kaviarne a ďalšie nákupné strediská a maloobchodné prevádzky sú rozptýlené po celej oblasti. Okolie tiež ponúka niekoľko parkov, fitness centier a kúpeľov. Oblasť je dobre dopravne prepojená verejnou dopravou. Nedaleko sa nachádza stanica metra ‘Burj Khalifa/ Dubaj Mall’, asi 20 minút chôdze od hotela. Celkovo povedané, hotel sa nachádza v jednej z najživejších a ikonických lokalít v Dubaji, čo z neho robí skvelý východiskový bod pre preskúmanie mesta.

map
Marhba Holiday Homes - 29 Boulevard
Apartmán

Do centra mesta9.5

O hoteli

Deti

Hoci konkrétne informácie o zariadeniach pre deti v Marhba Holiday Homes - 29 Boulevard, Dubaj nie sú ľahko dostupné, apartmány sú obvykle priateľské k rodinám a často ponúkajú rôzne zariadenia, ako napríklad:

1. Rodinné izby: Dostatočne priestorné na ubytovanie rodín s deťmi.

2. Bazén: Deti milujú hrať sa vo vode, takže plavecký bazén môže byť skvelý.

3. Stravovanie: Plne vybavená kuchyňa, v ktorej možno pripraviť jedlá podľa chuti a časovania detí.

4. Bezplatné WiFi: Deti môžu využívať internet na svoje hry alebo sledovanie kreslených filmov.

5. Niektoré dubajské apartmány môžu tiež poskytovať služby opatrovania detí za dodatočný poplatok. Pokiaľ ide o miestne atrakcie, byť v centre Dubaja, poskytuje rodinám jednoduchý prístup do Dubaj Mall, KidZania, Dubajské akvárium a podmorský živočíšny park, Burj Khalifa a ďalšie miesta priateľské pre deti v meste. Keďže zariadenia sa môžu líšiť, bolo by najlepšie kontaktovať priamo ubytovanie alebo skontrolovať ich špecifickú webovú stránku, aby ste poznali podrobnosti toho, čo ponúkajú rodinám a deťom.

Zábava

1. Dubai Opera: Architektonický skvost, kde sa konajú hudobné predstavenia, divadelné hry a iné kultúrne aktivity.

2. Dubai Fountain: Nachádza sa v blízkom okolí Burj Khalifa a je známe svojím pôsobivým vodným, hudobným a svetelným špektáklom.

3. Burj Khalifa: Jedna z najznámejších pamiatok Dubaja, najvyššia budova na svete, známa svojimi úchvatnými výhľadmi, najmä z vyhliadkovej plošiny na 124. poschodí.

4. Dubai Mall: Druhé najväčšie nákupné centrum na svete, ponúka množstvo nákupných, stravovacích a zábavných možností vrátane klziska na ľade a akvária.

5. Dubai Aquarium & Underwater Zoo: Nachádza sa v Dubaj Mall, táto atrakcia zahŕňa akvárium s objemom 10 miliónov litrov vody a viac ako 140 druhov morských živočíchov.

6. Souk Al Bahar: Tradičný arabský trh, ponúkajúci rôzne možnosti nakupovania a stravovania.

7. VR Park Dubai: Jedinečný virtuálny park zábavy.

8. KidZania: Centrum edutainmentu svetovej úrovne pre deti.

9. Xline Dubai Marina: Pre dobrodružstvo hľadajúcich ponúka zážitok s lanovkou nad Dubaj Marina.

10. Požičovňa luxusných jacht: Pre tých, ktorí si užívajú vodné aktivity a prehliadky spolu s luxusom.

11. Dubai Marina: Tento nádherný pobrežný úsek ponúka širokú škálu rekrečných a voľnočasových aktivít vrátane stravovania, prehliadok a plavieb.

12. Hub Zero: Vnútorné herné centrum. Nezabudnite skontrolovať pracovný čas a prípadne vopred rezervovať niektoré z atrakcií.

Top otázky

1. Kde presne sa nachádzajú Marhaba Holiday Homes - 29 Boulevard v Dubaji?
1. Kde presne sa nachádzajú Marhaba Holiday Homes - 29 Boulevard v Dubaji?1

Odpoveď: Marhaba Holiday Homes - 29 Boulevard sa strategicky nachádzajú v prestížnej časti Downtown Dubai, konkrétne na 29 Blvd T1, Downtown Dubai, Dubaj, Spojené arabské emiráty. Aké zariadenia sú ponúkané v Marhaba Holiday Homes - 29 Boulevard

2. Sú nejaké slávne pamiatky v blízkosti Marhaba Holiday Homes - 29 Boulevard?
2. Sú nejaké slávne pamiatky v blízkosti Marhaba Holiday Homes - 29 Boulevard?1

Odpoveď: Áno, Marhaba Holiday Homes - 29 Boulevard sa nachádzajú blízko populárnych pamiatok, ako je Burj Khalifa, Dubai Mall a Dubai Opera. Je majetok priateľský k domácim zvieratám

3. Je Marhaba Holiday Homes - 29 Boulevard vhodný pre rodiny?
3. Je Marhaba Holiday Homes - 29 Boulevard vhodný pre rodiny?1

Odpoveď: Áno, Marhaba Holiday Homes - 29 Boulevard sú skvelé pre rodiny. Ponúkajú rodinné izby a blízkosť miestnych atrakcií ich robí ideálnymi pre rodinnú dovolenku. Aká je vzdialenosť Marhaba Holiday Homes - 29 Boulevard od medzinárodného letiska

4. Poskytuje Marhaba Holiday Homes - 29 Boulevard odvoz alebo transfer zo letiska?
4. Poskytuje Marhaba Holiday Homes - 29 Boulevard odvoz alebo transfer zo letiska?1

Odpoveď: Majetok ponúka transfery z letiska, ale môžu byť spoplatnené. Odporúča sa požiadať o transfer pred príchodom. Akými jazykmi hovoria zamestnanci v Marhaba Holiday Homes - 29 Boulevard

5. Sú nejaké možnosti stravovania v Marhaba Holiday Homes - 29 Boulevard?
5. Sú nejaké možnosti stravovania v Marhaba Holiday Homes - 29 Boulevard?1

Odpoveď: Aj keď apartmány majú kuchyne na sebavedomé stravovanie, majetok sa nachádza v pohodlnom pešej vzdialenosti od živej palety reštaurácií a kaviarní v Downtown Dubai. Ako môžem rezervovať pobyt v Marhaba Holiday Homes - 29 Boulevard

Recenzia hotela Marhba Holiday Homes - 29 Boulevard
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.