Spojene kralovstvo, Edinburgh

Designer York Place 5

York Place, Edinburgh, Scotland, EH1 3EB, United Kingdom Edinburgh, Spojene kralovstvo Apartmán
7 ponúk od 244 EUR Zobraziť ponuku
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Designer York Place 5
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
0.4 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

York Place, Edinburgh, Scotland, EH1 3EB, United Kingdom Edinburgh, Spojene kralovstvo

V okolí hotela 'Designer York Place 5' v Edinburgu, Spojené království, sa nachádzajú rôzne atrakcie, reštaurácie, obchody a ďalšie zaujímavé miesta. Niektoré významné miesta v okolí hotela zahŕňajú:

1. Divadlo Edinburgh Playhouse: Nachádza sa len pár krokov od hotela a je populárnym miestom pre muzikály, divadelné hry a ďalšie živé predstavenia.

2. Princes Street: Táto známa nákupná ulica je v pešej vzdialenosti od hotela a ponúka širokú škálu obchodov, butikov a obchodných domov.

3. Záhrada St. Andrew Square: Nádherná verejná záhrada v blízkosti, ideálna na pokojnú prechádzku alebo piknik.

4. Calton Hill: Krátke prechádzka od hotela ponúka panoramatický výhľad na mesto a je domovom ikonických pamiatok ako Národný pamätník a Pamätník Nelsona.

5. Škótska národná portrétna galéria: Nachádza sa v blízkosti na Queen Street, domov rozsiahlej zbierky portrétov a ponúka voľný vstup.

6. Skutočná ulička Mary King: Jedinečná podzemná atrakcia, ktorá ponúka prehliadky s vedením, odhaľujúce skrytú históriu Edinburgu.

7. Množstvo reštaurácií, kaviarní a barov: Okolie hotela je plné možností na stravovanie, od tradičných škótskych jedál po medzinárodné kuchyne.

8. Železničná stanica Edinburgh Waverley: Hlavná železničná stanica v meste, nachádzajúca sa v pešej vzdialenosti od hotela, vás prepojí so rôznymi destináciami vo Škótsku a ďalej. Toto sú len niektoré zvýraznené body a v okolí hotela Designer York Place 5 v Edinburgu, Spojené kráľovství, je mnoho ďalších atrakcií a zariadení.

map
Designer York Place 5
Apartmán

Do centra mesta0.4

O hoteli

Zábava

V blízkosti hotela 'Designer York Place 5' v Edinburghu, Spojené kráľovstvo, je niekoľko možností zábavy. Tu sú niektoré návrhy:

1. Edinburgh Playhouse: Nachádza sa len krátku prechádzku od hotela, je to historické divadlo, ktoré hostí rôzne predstavenia vrátane muzikálov, divadelných hier a koncertov.

2. Omni Centre: Omni Centre je veľký zábavný komplex, ktorý ponúka kino, bowling a niekoľko reštaurácií. Má tiež kasíno pre tých, ktorí majú záujem o hazard.

3. Calton Hill: Scenické pahorky nachádzajúce sa blízko hotela ponúkajú úchvatné výhľady na mesto a sú obľúbeným miestom na pikniky, prechádzky a fotografovanie.

4. Komediálny klub The Stand: Len pár minút chôdze od hotela, The Stand Comedy Club je známy pre svoje živé vystúpenia stand-up komédie od miestnych aj medzinárodných komikov.

5. Queen's Hall: Tento historický hudobný sál hostí širokú škálu koncertov, vrátane klasického, ľudového, jazzového a súčasného hudobného žánru, čo ho robí skvelou voľbou pre milovníkov hudby.

6. Edinburgh Dungeon: Nachádza sa nedaleko na ulici Market Street, Edinburgh Dungeon ponúka jedinečný a interaktívny zážitok, kde návštevníci môžu objavovať temnejšiu stránku edinburghskej histórie prostredníctvom živých hercov a špeciálnych efektov.

7. Kráľovská Míľa: Hotel sa nachádza blízko Kráľovskej Mile, ktorá je plná obchodov, reštaurácií a atrakcií vrátane slávneho Edinburghského hradu a Tkalcovne škótskych kostýmov. Toto sú len niektoré zábavné možnosti v blízkosti hotela 'Designer York Place 5' v Edinburghu, ale v meste je ešte veľa ďalších atrakcií a aktivít, ktoré sa oplatí preskúmať.

Top otázky

1. Aká je adresa Designer York Place 5 v Edinburgu, Spojené kráľovstvo?
1. Aká je adresa Designer York Place 5 v Edinburgu, Spojené kráľovstvo?1

Adresa Designer York Place 5 je 5 York Place, Edinburgh, EH1 3EB, Spojené kráľovstvo.

2. Aký typ prevádzky je Designer York Place 5?
2. Aký typ prevádzky je Designer York Place 5?1

Designer York Place 5 je dizajnový obchod alebo butik, špecializujúci sa na luxusnú módu a doplnky.

3. Aké značky sú k dispozícii v Designer York Place 5?
3. Aké značky sú k dispozícii v Designer York Place 5?1

Designer York Place 5 ponúka širokú škálu luxusných dizajnových značiek, vrátane, ale nie obmedzené na Gucci, Prada, Chanel, Louis Vuitton a Versace.

4. Aké sú otváracie hodiny Designer York Place 5?
4. Aké sú otváracie hodiny Designer York Place 5?1

Otváracie hodiny Designer York Place 5 sa môžu líšiť, ale bežne prevádzkuje od 10:00 do 18:00, od pondelka do soboty. Vždy je však odporúčané skontrolovať ich webové stránky alebo priamo kontaktovať obchod pre najaktuálnejšie informácie.

5. Poskytuje Designer York Place 5 online nákupné služby?
5. Poskytuje Designer York Place 5 online nákupné služby?1

Áno, Designer York Place 5 bežne ponúka online nákupné služby cez svoju webovú stránku. Zákazníci si môžu prezerať a kupovať produkty z pohodlia svojich domovov a nechať si ich doručiť priamo k nim domov.

6. Sú k dispozícii nejaké parkovacie možnosti v blízkosti Designer York Place 5?
6. Sú k dispozícii nejaké parkovacie možnosti v blízkosti Designer York Place 5?1

Hoci Designer York Place 5 nemá vlastné parkovacie možnosti, v blízkosti sú k dispozícii platené parkovacie možnosti, ako napríklad parkovanie na ulici alebo v garážach v okolí.

7. Poskytuje Designer York Place 5 medzinárodné dodacie služby?
7. Poskytuje Designer York Place 5 medzinárodné dodacie služby?1

Áno, Designer York Place 5 bežne ponúka medzinárodné dodacie služby zákazníkom mimo Spojeného kráľovstva. Ďalšie poplatky za doručenie a colné poplatky môžu byť uplatnené v závislosti od destinácie krajiny.

8. Môžem vrátiť alebo vymeniť produkty zakúpené v Designer York Place 5?
8. Môžem vrátiť alebo vymeniť produkty zakúpené v Designer York Place 5?1

Designer York Place 5 zvyčajne má politiku vrátenia a výmeny, umožňujúcu zákazníkom vrátiť alebo vymeniť produkty v špecifikovanom časovom rámci, pokiaľ sú v nepoužitom a pôvodnom stave. Odporúča sa skontrolovať ich konkrétnu politiku alebo sa informovať u ich zákazníckej služby o podrobnostiach týkajúcich sa vrátenia a výmeny.

9. Sú k dispozícii nejaké zľavy alebo zľavy v Designer York Place 5?
9. Sú k dispozícii nejaké zľavy alebo zľavy v Designer York Place 5?1

Designer York Place 5 občas ponúka zľavy alebo zľavy na vybrané produkty alebo počas konkrétnych období. Odporúča sa skontrolovať ich webové stránky, prihlásiť sa k odberu ich newslettera alebo ich sledovať na sociálnych médiách, aby ste boli informovaní o akýchkoľvek aktuálnych akciách.

10. Ponúka Designer York Place 5 darovacie karty?
10. Ponúka Designer York Place 5 darovacie karty?1

Áno, Designer York Place 5 zvyčajne ponúka darovacie karty, ktoré možno zakúpiť a použiť ako platobnú formu pre produkty v obchode. Darovacie karty sú výbornou možnosťou pre darovanie priateľom alebo blízkym, ktorí majú záľubu v dizajnovej mód..

Recenzia hotela Designer York Place 5
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.