Vietnam, Da Huoai

Nam Nhi Farm Villa

Quoc lo 20, Xa Ha Lam, Huyen Da Huoai, Lam Dong, Vietnam Da Huoai, Vietnam Rezort
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Nam Nhi Farm Villa
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Minibar
  • Fén
  • Zasadnutia
Zobraziť všetky zariadenia 5
Poloha
Do centra mesta
6.3 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Quoc lo 20, Xa Ha Lam, Huyen Da Huoai, Lam Dong, Vietnam Da Huoai, Vietnam

Okolo hotela 'Nam Nhi Farm Villa' v Da Huoai vo Vietname sa nachádza niekoľko atrakcií a pamiatok. Niektoré z blízkych miest zahŕňajú:

1. Trh okresu Da Huoai: Lokálny trh, kde môžete zažiť živú atmosféru a kúpiť čerstvé produkty.

2. Vodopád Da Teh: Malebný vodopád nachádzajúci sa na krátkej vzdialenosti, ideálny pre milovníkov prírody a fotografov.

3. Hora Lang Biang: Táto hora ponúka krásne turistické trasy a úchvatné panoramatické výhľady na okolitú krajinu.

4. Palác Bao Dai: Bývalá letná rezidencia posledného vietnamského cisára, nachádzajúca sa v Da Lat. Ide o historickú a architektonickú pamiatku.

5. Vodopád Prenn: Ďalší scenický vodopád, ktorý privádza návštevníkov svojimi bujnými okoliami a chladnou hmlou.

6. Železničná stanica Da Lat: Očarujúca a dobre zachovaná železničná stanica známa svojím jedinečným francúzskym architektonickým štýlom.

7. Záhrady kvetov Da Lat: Obľúbená turistická atrakcia zobrazujúca širokú škálu farebných kvetov a krásne upravených záhrad.

8. Múzeum Lam Dong: Nachádzajúce sa v Da Lat, toto múzeum predstavuje kultúrne dedičstvo a históriu provincie Lam Dong. Toto sú len niektoré z atrakcií blízko 'Nam Nhi Farm Villa'. Táto oblasť je známa svojou prírodnou krásou, s mnohými scenickými miestami a aktivitami na preskúmanie.

map
Nam Nhi Farm Villa
Rezort

Do centra mesta6.3

O hoteli

O

Farma Villa 'Nam Nhi' sa nachádza v Da Huoai, Vietnam. Je to hotel, ktorý ponúka pohodlné a pokojné ubytovanie v vidieckom prostredí. Hotel pozostáva z niekoľkých izieb, z každej z nich je navrhnutá tak, aby poskytovala útulnú a relaxačnú atmosféru. Izby sú dobre zariadené a vybavené modernými zariadeniami, ako sú klimatizácia, plochá televízia a súkromné kúpeľne. Niektoré izby môžu mať tiež balkón alebo terasu s krásnymi výhľadmi na okolitú krajinu. Hotel ponúka rôzne možnosti jedál pre hostí. Majú reštauráciu na mieste, ktorá podáva škálu miestnych a medzinárodných jedál. Menu obsahuje čerstvé suroviny, vrátane organických produktov z vlastnej farmy hotela. Hostia môžu vychutnať raňajky, obed a večeru v reštaurácii, ktorá ponúka voľbu vnútorného aj vonkajšieho posedenia. Farma Villa 'Nam Nhi' je známa svojím pokojným a pokojným prostredím. Je obklopená bujnou zeleňou a poskytuje pokojný útek od ruchu a zhonu mestského života. Hotel ponúka aj zariadenia, ako je plavecký bazén, wellness centrum a fitness centrum, čo umožňuje hostom relaxovať a omladnúť počas ich pobytu. Okrem toho môže hotel zorganizovať rôzne aktivity a výlety pre hostí na preskúmanie okolitého regiónu. Môže to zahŕňať návštevy nedalekých atrakcií, turistiku alebo cykloturistiky, alebo dokonca aj kultúrne zážitky, ako je naučiť sa tradičné vietnamské varenie alebo poľnohospodárske techniky. Celkovo povedané, 'Nam Nhi Farm Villa' ponúka pohodlný pobyt v krásnom a prírodnom prostredí, s lahodnými jedlami a rôznymi zariadeniami na zlepšenie zážitku hostí.

Zábava

V blízkosti vily Nam Nhi Farm v Da Huoai, Vietnam, sa nachádza niekoľko možností zábavy. Niektoré z možností zahŕňajú:

1. Vodné športy v Binh Thuan: Nachádzajúce sa v blízkosti ponúkajú rôzne vodné aktivity ako jazdu na vodnom skútri, jazdu na banánovom člne a kajakovanie.

2. Hora Ta Cu: Nachádza sa približne 20 km odtiaľto a je obľúbenou turistickou atrakciou s krásnou scenériou a so sochou ležiaceho Buddhu vo výške 49 metrov. Návštevníci sa môžu vydávať lanovkou na vrchol hory a užívať si panoramatické výhľady.

3. Potok Mo a potok Vang: Tieto blízke potoky sú ideálne pre tých, ktorí majú radi prechádzky v prírode a turistiku. Návštevníci môžu preskúmať bujný okolitý svet, plávať v priehľadnej vode a mať pikniky pri potoku.

4. Nočný trh Phan Thiet: Nachádza sa v centre mesta Phan Thiet, približne 40 km odtiaľto, tento rušný trh ponúka širokú škálu miestnych jedál, čerstvého morského jedla, suvenírov a tradičných remesiel. Je to skvelé miesto na zažitie miestnej kultúry a vychutnanie si chutnej vietnamskej kuchyne.

5. Piesočné duny Mui Ne: Približne 50 km od Da Huoai, piesočné duny Mui Ne sú nevyhnutnou atrakciou. Návštevníci sa môžu tešiť z aktivít ako jazda na piesku a jazda na štvorkolke v týchto jedinečných púšťových krajinách.

6. Vodný prameň vilikánka: Situovaný v Mui Ne, približne 50 km odtiaľto, vilikánka je malebnou vodnou atrakciou, ktorá sa vinie cez farebné kaňonovité prostredie. Návštevníci si môžu namočiť nohy v osviežujúcej vode a obdivovať jedinečné skalné formácie. Upozorňujeme, že uvedené vzdialenosti sú približné a môžu sa líšiť v závislosti na presnom umiestnení hotela. Vždy sa odporúča skontrolovať aktualizované informácie a plánovať dopravu vhodne.

Top otázky

1. Čo je Nam Nhi Farm Villa v Da Huoai, Vietnam?

1. Čo je Nam Nhi Farm Villa v Da Huoai, Vietnam?1

Nam Nhi Farm Villa je populárna možnosť ubytovania nachádzajúca sa v Da Huoai, Vietnam. Ponúka pokojné útočisko uprostred prírody, s farmou a krásnou scenériou

2. Aké vybavenie a zariadenia ponúka Nam Nhi Farm Villa?

2. Aké vybavenie a zariadenia ponúka Nam Nhi Farm Villa?1

Nam Nhi Farm Villa poskytuje širokú škálu zariadení a vybavenia pre hostí, vrátane pohodlných izieb alebo viliek, reštaurácie podávajúcej miestne jedlá, bazéna, wellness centra so spa, záhrady a bezplatného Wi-Fi

3. Aké sú niektoré blízke atrakcie k Nam Nhi Farm Villa, Da Huoai?

3. Aké sú niektoré blízke atrakcie k Nam Nhi Farm Villa, Da Huoai?1

Niektoré blízke atrakcie k Nam Nhi Farm Villa zahŕňajú Da Huoai Suspension Bridge, vodopád Dambri, golfové ihrisko Da Huoai a les Ma Da

4. Akú vzdialenosť má Nam Nhi Farm Villa od najbližšieho letiska?

4. Akú vzdialenosť má Nam Nhi Farm Villa od najbližšieho letiska?1

Nam Nhi Farm Villa je približne 3-hodinová jazda od letiska Lien Khuong v Dalate, Vietnam

5. Ako môžem urobiť rezerváciu v Nam Nhi Farm Villa?

5. Ako môžem urobiť rezerváciu v Nam Nhi Farm Villa?1

Rezervácie môžu byť urobené priamo cez ich oficiálnu webovú stránku alebo kontaktnými ich zákazníckym servisom prostredníctvom telefónu alebo emailu

6. Aký je cenový rozsah pre pobyt v Nam Nhi Farm Villa?

6. Aký je cenový rozsah pre pobyt v Nam Nhi Farm Villa?1

Cenový rozsah pre pobyt v Nam Nhi Farm Villa sa líši v závislosti od typu izby alebo vily a ročného obdobia

7. Môžem priniesť svojho domáceho miláčika do Nam Nhi Farm Villa?

7. Môžem priniesť svojho domáceho miláčika do Nam Nhi Farm Villa?1

Domáci miláčikovia môžu byť povolení v Nam Nhi Farm Villa, ale je najlepšie sa opýtať na ubytovaní vopred, aby potvrdili ich politiku ohľadom domácich zvierat

8. Ponúka Nam Nhi Farm Villa nejaké aktivity alebo zájazdy?

8. Ponúka Nam Nhi Farm Villa nejaké aktivity alebo zájazdy?1

Nam Nhi Farm Villa môže zorganizovať rôzne aktivity a zájazdy pre hostí, ako je turistika, cyklistika, rybolov alebo preskúmavanie blízkych atrakcií

9. Je v Nam Nhi Farm Villa reštaurácia?

9. Je v Nam Nhi Farm Villa reštaurácia?1

Áno, Nam Nhi Farm Villa má reštauráciu, ktorá podáva miestnu vietnamskú kuchyňu

10. Aký je čas príchodu a odchodu v Nam Nhi Farm Villa?

10. Aký je čas príchodu a odchodu v Nam Nhi Farm Villa?1

Štandardný čas príchodu do Nam Nhi Farm Villa je zvyčajne popoludní, okolo 14:00 a čas odchodu je zvyčajne ráno, okolo 12:00. Odporúča sa však overiť s ubytovaním konkrétne časy a akúkoľvek flexibilitu, ktorú ponúkajú.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Zasadnutia
Zariadenia izieb
  • Minibar
  • Fén
Recenzia hotela Nam Nhi Farm Villa
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.