Vietnam, Da Lat

lamphuonghouse

69 Đong Tam 69 Đong Tam , Phuong 4, Đa Lat Da Lat, Vietnam Rekreačný Prenájom
1 ponuka od 62 EUR Zobraziť ponuku
lamphuonghouse
lamphuonghouse
lamphuonghouse
lamphuonghouse
lamphuonghouse
lamphuonghouse
lamphuonghouse
lamphuonghouse
lamphuonghouse
lamphuonghouse
lamphuonghouse
lamphuonghouse
lamphuonghouse
lamphuonghouse
lamphuonghouse
lamphuonghouse
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
2.0 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

69 Đong Tam 69 Đong Tam , Phuong 4, Đa Lat Da Lat, Vietnam

Po vyhľadaní na internete nie sú dostupné žiadne špecifické informácie alebo výsledky o hoteli s názvom "Lam Phuong House" v Da Lat, Vietname. Je možné, že hotel môže byť malá, miestna prevádzka s obmedzenou online prítomnosťou. Odporúča sa priamo kontaktovať miestne turistické orgány alebo webové stránky rezervácií ubytovania pre presnejšie a aktuálne informácie o hoteli a jeho okolí.

map
lamphuonghouse
Rekreačný Prenájom

Do centra mesta2.0

O hoteli

O

'Lam Phuong House' je hotel nachádzajúci sa v Da Lat, Vietnam. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedlách: Hotel: - Lam Phuong House je útulný a pohodlný hotel ukrytý v kopcoch Da Lat. - Hotel ponúka pokojnú a súčasne pokojnú atmosféru, ideálnu pre relaxačnú dovolenku. - Poskytuje rad zariadení a vybavenie, aby zabezpečil príjemný pobyt svojim hosťom. Izby: - Lam Phuong House ponúka dobre vybavené izby navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlie a pohodlie. - Izby sú vkusne zariadené a vybavené moderným vybavením. - Hostia si môžu vybrať z rôznych typov izieb, vrátane štandardných izieb, apartmánov a apartmánov. - Každá izba ponúka pohodlné postele, súkromnú kúpeľňu, televíziu, klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi. Jedlá: - Hotel ponúka lahodné jedlá v svojom reštaurácii na mieste. - Reštaurácia podáva rôznorodé vietnamské a medzinárodné kuchyne, pripravené skúsenými kuchármi. - Hostia si môžu vychutnať širokú paletu možností raňajok, obedov a večerí. - Reštaurácia tiež zohľadňuje rôzne stravovacie preferencie a dokáže zabezpečiť špeciálne požiadavky. Celkovo je Lam Phuong House v Da Lat, Vietnam, hotel, ktorý poskytuje pohodlné izby a lahodné jedlá v pokojnom prostredí.

Zábava

V blízkosti hotela 'lamphuonghouse' v Da Lat, Vietnam, sa nachádza niekoľko zábavných možností. Tu je niekoľko návrhov:

1. Xuan Huong Lake: Tento krásny jazero nachádzajúce sa len krátku vzdialenosť od hotela je obľúbeným miestom na prechádzky, pikniky a jazdu na pedalovom člne.

2. Da Lat Night Market: Navštívte rušný nočný trh na prieskum miestnych remesiel, odevov, suvenírov a na pochutnanie si na lahodnej uličnej strave.

3. Da Lat Flower Gardens: Obdivujte ohromujúcu škálu farebných kvetov a rastlín v Da Lat Flower Gardens, skvelé miesto pre milovníkov prírody a fotografických nadšencov.

4. Crazy House (Hang Nga Guesthouse): Preskúmajte jedinečnú architektúru Crazy House, nekonvenčného penziónu, ktorý pripomína surreálny rozprávkový hrad.

5. Bao Dai Summer Palace: Navštívte bývalé sídlo posledného vietnamského cisára Bao Dai a preskúmajte krásne zachovaný palác a jeho záhrady.

6. Dalat Palace Golf Club: Užite si hru golfa v prestížnom Dalat Palace Golf Club, známom pre svoju ohromujúcu scenériu a náročný kôrs.

7. Truc Lam Pagoda: Navštívte Truc Lam Pagoda, pokojný buddhistický chrám nachádzajúci sa na kopci s panoramatickým výhľadom na Da Lat.

8. Da Lat Railway Station: Navštívte očarujúcu Da Lat Railway Station, ktorá je jedinečným príkladom francúzskeho architektonického vplyvu v meste.

9. Datanla Waterfall: Vyberte sa na dobrodružstvo na Datanla Waterfall, kde môžete zažiť aktivity ako šmýkanie po vodopáde na improvizovanom sanku alebo si užiť malebnú túru.

10. Domaine de Marie Church: Preskúmajte krásnu Domaine de Marie Church, tiež známu ako kostol sv. Mikuláša, ktorý sa vyznačuje ohromujúcimi farebnými presklennými oknami a pokojnými záhradami.

Top otázky

1. Čo je Dom Lam Phuong v Da Lat, Vietnam?
1. Čo je Dom Lam Phuong v Da Lat, Vietnam?1

Dom Lam Phuong je populárna turistická destinácia a reštaurácia nachádzajúca sa v Da Late, Vietnam. Je známy pre svoju krásnu francúzsku architektúru a úžasné výhľady na okolité hory a záhrady.

2. Aké sú otváracie hodiny Domu Lam Phuong?
2. Aké sú otváracie hodiny Domu Lam Phuong?1

Dom Lam Phuong je otvorený denne od 8:00 do 22:00 hod.

3. Aké druhy kuchýň majú v dome Lam Phuong?
3. Aké druhy kuchýň majú v dome Lam Phuong?1

Dom Lam Phuong ponúka rôznorodé vietnamské a medzinárodné jedlá. Sú špeciálne známi pre svoju tradičnú vietnamskú kuchyňu, vrátane pho, jarných závitkov a sendvičov banh mi.

4. Je k dispozícii parkovisko v Dome Lam Phuong?
4. Je k dispozícii parkovisko v Dome Lam Phuong?1

Áno, Dom Lam Phuong poskytuje parkovisko pre autá aj motorky.

5. Môžem si rezervovať miesto v Dome Lam Phuong?
5. Môžem si rezervovať miesto v Dome Lam Phuong?1

Áno, rezervácie je možné v Dome Lam Phuong. Odporúča sa rezervovať vopred, najmä počas víkendov a vysokej turistickej sezóny.

6. Môžem usporiadať udalosti alebo oslavy v Dome Lam Phuong?
6. Môžem usporiadať udalosti alebo oslavy v Dome Lam Phuong?1

Áno, v Dome Lam Phuong sú k dispozícii priestory pre súkromné párty, svadby a ďalšie špeciálne príležitosti. Odporúča sa s nimi priamo skontaktovať, aby ste diskutovali o konkrétnych požiadavkách a dostupnosti.

7. Sú k dispozícii vegetariánske možnosti v Dome Lam Phuong?
7. Sú k dispozícii vegetariánske možnosti v Dome Lam Phuong?1

Áno, v Dome Lam Phuong sú k dispozícii vegetariánske možnosti na ich jedálnom lístku. Majú rôzne chutné jedlá zeleniny a jedlá na báze tofu vhodné pre vegetariánov.

8. Aké sú blízke atrakcie, ktoré môžete navštíviť po návšteve Dome Lam Phuong?
8. Aké sú blízke atrakcie, ktoré môžete navštíviť po návšteve Dome Lam Phuong?1

Niektoré populárne blízke atrakcie na preskúmanie po návšteve Doma Lam Phuong zahŕňajú Datanla vodopád, Pagodu Linh Phuoc a jazero Tuyen Lam. Tieto atrakcie ponúkajú scenické výhľady a kultúrne zážitky.

9. Je Dom Lam Phuong vhodný pre rodiny s deťmi?
9. Je Dom Lam Phuong vhodný pre rodiny s deťmi?1

Áno, Dom Lam Phuong je rodinou príjemný a má detský jedálny lístok s možnosťami pre deti. Pokojná atmosféra a krásne okolie ho tiež robia skvelým miestom na návštevu pre rodiny.

10. Aký je priemerný cenový rozsah jedla v Dome Lam Phuong?
10. Aký je priemerný cenový rozsah jedla v Dome Lam Phuong?1

Priemerný cenový rozsah jedla v Dome Lam Phuong je stredný. Ceny sa líšia v závislosti na jedlách objednaných, ale väčšina položiek na jedálnom lístku je primerane cenovo a ponúka dobrú hodnotu za peniaze.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
Recenzia hotela lamphuonghouse
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.