Vietnam, Da Lat

Happy Villa Da Lat

82 A Hoang Dieu, Ward 5, Da lat City Da Lat, Vietnam Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Happy Villa Da Lat
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
3.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

82 A Hoang Dieu, Ward 5, Da lat City Da Lat, Vietnam

V okolí hotela Happy Villa Da Lat sa nachádza niekoľko atrakcií a zariadení. Niektoré z nich zahŕňajú:

1. Jazero Xuan Huong: Krásne jazero nachádzajúce sa len krátku vzdialenosť od hotela. Návštevníci si môžu vychutnať prechádzku okolo jazera alebo si prenajať pádlo čln a preskúmať jeho pokojné vody.

2. Nočný trh v Da Late: Rušný trh, kde návštevníci môžu nakupovať miestne suveníry, oblečenie, remeslá a vychutnať si stánky s uličným jedlom a rôznymi pochúťkami z vietnamskej kuchyne.

3. Záhrady kvetov v Da Late: Populárne miesto pre turistov so širokou škálou krásne upravených záhrad s farebnými kvetmi a rastlinami. Návštevníci sa môžu prechádzať a vychutnať si príjemnú vôňu a farebné zobrazenia.

4. Bao Dai letný palác: Bývalé sídlo posledného cisára Vietnamu, Bao Dai, je teraz múzeum, ktoré prezentuje cisársky životný štýl a históriu. Turisti môžu preskúmať palác a jeho dobre udržiavané záhrady.

5. Bláznivý dom: Neštandardný penzión navrhnutý architektom Đặng Việt Nga. Je známy svojou jedinečnou, rozprávkovou architektúrou a ponúka návštevníkom možnosť preskúmať jeho zvláštne interiéry.

6. Lam Vien námestie: Centrálny park, kde sa miestni obyvatelia a turisti zhromažďujú na oddych. Je zdobené veľkou sochou Ho Či Minha a obklopené kaviarňami, reštauráciami a obchodmi.

7. Trh Don Duong: Miestny trh známy pre čerstvé potraviny, špeciálne jedlá a tradičné remeslá. Návštevníci môžu zažiť miestnu kultúru a kúpiť si tradičné vietnamské produkty. Okrem toho v okolí nájdete niekoľko reštaurácií, kaviarní a obchodov, ktoré ponúkajú rôzne možnosti stravovania a nákupu pre hotelových hostí.

map
Happy Villa Da Lat
Vila

Do centra mesta3.1

O hoteli

O

Happy Villa Da Lat je hotel nachádzajúci sa v Da Late, Vietname. Je známy svojou krásnou polohou obklopenou prírodou a svojou teplou a priateľskou atmosférou. Hotel ponúka široký výber pohodlných a dobre vybavených izieb, aby vyhovoval potrebám rôznych hostí. Izby v Happy Ville Da Lat sú priestranné a vkusne zariadené, poskytujú útulnú a privítaciu atmosféru. Každá izba je vybavená modernými zariadeniami, ako sú klimatizácia, plochá TV, mini chladnička a súkromná kúpeľňa. Izby tiež disponujú veľkými oknami, vďaka čomu si hostia môžu vychutnať malebné výhľady na okolité záhrady alebo hory. Pokiaľ ide o jedlo, Happy Villa Da Lat má vlastnú reštauráciu, ktorá podáva lahodnú škálu vietnamských a medzinárodných kuchýň. Reštaurácia ponúka rôzne jedlá pripravené s čerstvými a lokálne získanými surovinami. Hostia si môžu vybrať z rozmanitého jedálnička, ktorý zohľadňuje rôzne stravovacie preferencie a vychutnať si svoje jedlá v relaxačnom a pohodlnom prostredí. Okrem toho hotel ponúka aj rad zariadení a služieb na zlepšenie pobytu hostí. Medzi ne patria 24-hodinová recepcia, bezplatný prístup na WiFi po celom objekte, práčovňa a turistická informačná služba, ktorá pomáha hosťom pri plánovaní a organizovaní ich výletov v Da Late. Celkovo povedané, Happy Villa Da Lat je očarujúci hotel, ktorý ponúka pohodlné izby, chutné jedlá a pokojnú atmosféru, čo ho robí ideálnou voľbou pre cestovateľov navštívení Da Latu, Vietnamu.

Zábava

1. Park kvetov Dalat - Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela, Park kvetov Dalat je krásna atrakcia, ktorá predstavuje širokú škálu farebných kvetov a rastlín. Návštevníci môžu prechádzať, obdivovať kvety a dokonca si môžu kúpiť kytice.

2. Jazero Xuan Huong - Jazero Xuan Huong je malebné miesto v srdci Da Lat, ideálne pre relaxačnú prechádzku alebo jazdu loďou. Návštevníci môžu vychutnať scenické výhľady, navštíviť blízke kaviarne a reštaurácie, alebo jednoducho relaxovať pri vode.

3. Trh Night Market Da Lat - Nevýhnutná zastávka pre milovníkov jedla a lovcom zliav, Trh Night Market Da Lat ponúka živú atmosféru plnú miestnych uličných jedál, suvenírov, odevov a remesiel. Užite si rôzne lahodné miestne občerstvenie a zažite rušné nočné prostredie.

4. Letný palác Bao Dai - Tento historický areál bol kedysi letnou rezidenciou posledného cisára Vietnamu, Bao Dai. Palác kombinuje francúzsky a vietnamský architektonický štýl a je otvorený pre verejnosť pre prehliadky s miestnym sprievodcom, poskytujúc vpohľad do histórie krajiny.

5. Kláštor Truc Lam Zen - Nachádzajúci sa na hore Phoenix, kláštor Truc Lam Zen je pokojné útočište s výhľadom na jazero Tuyen Lam. Návštevníci môžu preskúmať krásne záhrady, sledovať každodenné aktivity kláštora a vychutnať si panoramatické výhľady na okolité prírodné krajiny.

6. Lanovka Da Lat - Pre nezabudnuteľný zážitok si vezmite jazdu lanovkou Da Lat. Tento systém lanoviek ponúka úžasné vzdušné výhľady na rozsiahle zelené plochy a horský terén Da Lat, poskytujúc jedinečný pohľad na mesto.

7. Vodopád Datanla - Dobrodružníci môžu navštíviť vodopád Datanla, ktorý ponúka vzrušujúce aktivity ako kanyoning, turistiku a rapelovanie. Preskúmajte kaskádovité vodopády a ponorte sa do prírodnej krásy oblasti.

8. Kostol Domaine de Marie - Poznámy svojou charakteristickou ružovou farbou a francúzskou gotickou architektúrou, kostol Domaine de Marie je nádherný kostol a obľúbená turistická atrakcia v Da Lat. Návštevníci môžu obdivovať úžasné remeselné práce a pokojné okolie. Tieto atrakcie sú len niekoľko z možností zábavy v blízkosti Happy Villa Da Lat. Návštevníci tohto hotela budú mať veľa možností na pozretie a vyskúšanie v okolí.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Happy Villa Da Lat?
1. Kde sa nachádza Happy Villa Da Lat?1

Happy Villa Da Lat sa nachádza v Da Lata, Vietnam.

2. Aký druh ubytovania ponúka Happy Villa Da Lat?
2. Aký druh ubytovania ponúka Happy Villa Da Lat?1

Happy Villa Da Lat ponúka pohodlné a útulné ubytovanie v svojich hosťovských izbách a apartmánoch.

3. Aké vybavenie je k dispozícii v Happy Villa Da Lat?
3. Aké vybavenie je k dispozícii v Happy Villa Da Lat?1

Niektoré z vybavení dostupných v Happy Villa Da Lat zahŕňajú bezplatné Wi-Fi, záhradu, terasu, letisko shuttle, informačnú službu a 24-hodinovú recepciu.

4. Ako ďaleko je Happy Villa Da Lat od centra mesta?
4. Ako ďaleko je Happy Villa Da Lat od centra mesta?1

Happy Villa Da Lat je asi 2 kilometre vzdialená od centra mesta.

5. Aké atrakcie sú blízko Happy Villa Da Lat?
5. Aké atrakcie sú blízko Happy Villa Da Lat?1

Niektoré populárne atrakcie v blízkosti Happy Villa Da Lat zahŕňajú Xuan Huong Lake, Da Lat Flower Gardens, Truc Lam Temple a Linh Phuoc Pagoda.

6. Sú zvieratá povolené v Happy Villa Da Lat?
6. Sú zvieratá povolené v Happy Villa Da Lat?1

Zvieratá nie sú povolené v Happy Villa Da Lat.

7. Je raňajky zahrnuté v cene izby?
7. Je raňajky zahrnuté v cene izby?1

Áno, raňajky sú zahrnuté v cene izby v Happy Villa Da Lat.

8. Sú v blízkosti Happy Villa Da Lat reštaurácie a obchody?
8. Sú v blízkosti Happy Villa Da Lat reštaurácie a obchody?1

Áno, v blízkosti Happy Villa Da Lat sa nachádza niekoľko reštaurácií a obchodov v pešej vzdialenosti.

9. Poskytuje Happy Villa Da Lat letiskovú dopravu?
9. Poskytuje Happy Villa Da Lat letiskovú dopravu?1

Áno, Happy Villa Da Lat ponúka letiskovú dopravu za dodatočný poplatok. Hostia môžu túto službu požiadať v čase rezervácie alebo kontaktovať priamo hotel.

10. Môžem rezervovať zájazdy a aktivity cez Happy Villa Da Lat?
10. Môžem rezervovať zájazdy a aktivity cez Happy Villa Da Lat?1

Áno, hostia si môžu rezervovať zájazdy a aktivity cez informačnú službu v Happy Villa Da Lat. Personál sa rád postará o akékoľvek aranžmány, ktoré budete potrebovať.

Recenzia hotela Happy Villa Da Lat
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.