Vietnam, Hanoj

Nice Building

So 5 ngach 39 ngo An Trach 1, pho Đoan thi Điem Can ho 502, Toa nha Nice Building Hanoj, Vietnam Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Nice Building
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Výťah
  • Úschova batožiny
Zobraziť všetky zariadenia 4
Poloha
Do centra mesta
2.2 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

So 5 ngach 39 ngo An Trach 1, pho Đoan thi Điem Can ho 502, Toa nha Nice Building Hanoj, Vietnam

V okolí hotela "Nice Building" v Hanoji, Vietnam, sa nachádza niekoľko atrakcií, zariadení a miest záujmu. Niektoré blízke miesta zahŕňajú:

1. Jazero Hoan Kiem: Toto malebné jazero je v pešej vzdialenosti od hotela. Návštevníci sa môžu prechádzať okolo jazera, obdivovať krásnu scenériu a navštíviť pamiatky ako Veža korytnačky a Chram Ngoc Son.

2. Katedrála svätého Jozefa: Nachádza sa v blízkosti, táto ikonická neo-gotická katedrála je obľúbeným miestom turistov. Návštevníci môžu obdivovať architektúru, navštíviť omšu a preskúmať okolité oblasti s kaviarňami a butikmi.

3. Staré mestské štvrte: Hotel sa nachádza v historických starých mestských štvrtiach Hanoja. Táto rušná štvrť je známa svojimi úzkymi uličkami, živými trhmi, uličným jedlom a tradičnými remeselnými obchodmi. Je to vynikajúce miesto na ponorenie sa do miestnej kultúry.

4. Trh Dong Xuan: Len krátku vzdialenosť od hotela sa nachádza tento veľký krytý trh ideálny na nákupy a preskúmanie. Tu môžete nájsť širokú škálu tovaru, vrátane oblečenia, elektroniky, suvenírov a miestnych potravinárskych výrobkov.

5. Operný dom Hanoi: Nachádza sa v pešej vzdialenosti, operný dom je úžasnou architektonickou pamiatkou. Návštevníci si tu môžu vychutnať predstavenia baletu, opery a iných kultúrnych šou.

6. Mozaiková keramická mozaika Hanoi: Táto impresívna mozaiková stena sa tiahne viac ako 4 kilometre a zobrazuje rôzne scény z vietnamskej kultúry a histórie. Je to skvelé miesto na pokojnú prechádzku alebo na zachytenie niekoľko nezabudnuteľných fotografií.

7. Mauzóleum Ho Chi Minh: Len krátku jazdu autom odtiaľto sa nachádza tento monumentálny komplex, kde sú uložené balzamované pozostatky bývalého predsedu Vietnamu Ho Chi Minha. Návštevníci sa môžu dozvedieť o jeho živote a odkaze. Tieto sú len niektoré základné body v blízkosti hotela "Nice Building" v Hanoji. Táto lokalita ponúka mix kultúrnych, historických a zábavných možností pre cestovateľov na preskúmanie.

map
Nice Building
Apartmán

Do centra mesta2.2

O hoteli

O

Pekná budova je hotel nachádzajúci sa v Hanoji, Vietnam. Nachádza sa v srdci mesta a ponúka pohodlný prístup k rôznym turistickým atrakciám, reštauráciám a nákupným oblastiam. Hotel poskytuje škálu typov izieb, aby uspokojil rôzne potreby a rozpočty. Tieto zahŕňajú štandardné izby, deluxe izby, suity a rodinné izby. Každá izba je vkusne zariadená a vybavená modernými vybaveniami ako klimatizácia, TV s plochou obrazovkou, minibary a prístupom k Wi-Fi. Hosťia môžu tiež využívať 24-hodinový izbový servis pre ich pohodlie. Pekná budova má reštauráciu na mieste, ktorá ponúka rôzne lahodné jedlá. Reštaurácia ponúka nielen vietnamskú, ale aj medzinárodnú kuchyňu, čím zaručuje, že hostia môžu uspokojiť svoje chuťové poháriky rôznorodým výberom jedál. Hotel tiež poskytuje možnosti bufetového raňajkovania, umožňujúc hosťom začať svoj deň s uspokojujúcim jedlom. Okrem toho hotel ponúka rôzne vybavenia a služby na zlepšenie pobytu hostí. Tieto zahŕňajú fitness centrum, bazén, wellness centrum a obchodné centrum. Priateľský a pozorný personál je k dispozícii na pomoc s akýmikoľvek potrebami alebo otázkami, ktoré by hostia mohli mať. Celkovo povedané, Pekná budova v Hanoji, Vietnam, poskytuje pohodlné ubytovanie, lahodné jedlá a škálu zariadení, aby zabezpečila príjemný a príjemný pobyt pre hostí.

Zábava

Existuje niekoľko možností zábavy v blízkosti hotela Nice Building v Hanoji, Vietname. Niektoré populárne možnosti zahŕňajú:

1. Hanojské operné divadlo: Nachádza sa asi 2 kilometre od hotela, Hanojské operné divadlo je ohromujúci architektonický skvost, ktorý hostí rôzne vystúpenia vrátane opery, baletu a tradičnej vietnamskej hudby.

2. Jazero Hoan Kiem: Nachádza sa len krátku prechádzku od hotela, Jazero Hoan Kiem je malebné miesto, kde si môžete vychutnať pokojnú prechádzku, navštíviť chrám Ngoc Son alebo si prenajať párkovo loďku na preskúmanie jazera.

3. Divadlo bábok na vode Thang Long: Asi 3 kilometre vzdialené, tento tradičný vietnamský umelecký štýl sa predstavuje na vode a rozpráva ľudové príbehy a legendy. Je to jedinečný zážitok, ktorý odhaľuje kultúru krajiny.

4. Trang Tien Plaza: Nachádza sa v peších vzdialenostiach, Trang Tien Plaza je nákupné centrum vysokej úrovne, kde nájdete medzinárodné značky, luxusné výrobky a výber stravovacích možností.

5. Staré Mesto: Len krátku vzdialenosť od hotela, Staré Mesto je rušná oblasť známa svojimi úzkymi uličkami, živými trhmi, predajcami uličnej stravy a miestnymi obchodmi. Je to skvelé miesto na preskúmanie a zažitie živej atmosféry mesta.

6. Národné múzeum výtvarných umení Vietnamu: Nachádza sa približne 2 kilometre odtiaľto, toto múzeum vystavuje rôznorodý sortiment vietnamského umenia, vrátane súčasných a tradičných diel z rôznych období.

7. Impériová citadela Thang Long: Asi 3 kilometre od hotela, tento zápis UNESCO svetového dedičstva je starovekou citadelou, ktorá predstavuje bohatú históriu Vietnamu. Návštevníci môžu preskúmať archeologickú lokalitu a dozvedieť sa o minulosti krajiny. Tieto sú len niektoré možnosti zábavy v blízkosti hotela Nice Building v Hanoji, Vietname. Existuje mnoho ďalších atrakcií, reštaurácií a nočných klubov, ktoré sa dajú preskúmať v tomto živom meste.

Top otázky

1. Kde sa nachádza 'Nice Building' v Hanoji, Vietname?

1. Kde sa nachádza 'Nice Building' v Hanoji, Vietname?1

'Nice Building' sa nachádza v centrálnom obchodnom obvode v Hanoji, Vietname.

2. Za čo je 'Nice Building' v Hanoji známy?

2. Za čo je 'Nice Building' v Hanoji známy?1

'Nice Building' je známy svojou jedinečnou architektúrou a moderným dizajnom.

3. Aké vybavenie je k dispozícii v 'Nice Building' v Hanoji?

3. Aké vybavenie je k dispozícii v 'Nice Building' v Hanoji?1

'Nice Building' ponúka širokú škálu zariadení vrátane maloobchodných priestorov, reštaurácií, kavární, fitnescentier a parkovacích zariadení.

4. Je 'Nice Building' kombinovaným vývojom?

4. Je 'Nice Building' kombinovaným vývojom?1

Áno, 'Nice Building' je kombinovaným vývojom, ktorý spája komerčné, maloobchodné a rezidenčné priestory.

5. Sú v 'Nice Building' v Hanoji založené nejaké známe spoločnosti alebo organizácie?

5. Sú v 'Nice Building' v Hanoji založené nejaké známe spoločnosti alebo organizácie?1

Áno, 'Nice Building' hostí niekoľko známych spoločností a organizácií v rôznych odvetviach vrátane financií, technológií a konzultácií.

6. Sú k dispozícii nejaké verejné dopravné možnosti blízko 'Nice Building' v Hanoji?

6. Sú k dispozícii nejaké verejné dopravné možnosti blízko 'Nice Building' v Hanoji?1

Áno, 'Nice Building' sa nachádza v blízkosti hlavných autobusových trás a v pešej vzdialenosti od niekoľkých staníc metra.

7. Je 'Nice Building' prístupný verejnosti?

7. Je 'Nice Building' prístupný verejnosti?1

Áno, 'Nice Building' je prístupný verejnosti, umožňujúc návštevníkom preskúmať jeho reštaurácie, obchody a iné zariadenia.

8. Môžem prenajať kancelárske priestory v 'Nice Building' v Hanoji?

8. Môžem prenajať kancelárske priestory v 'Nice Building' v Hanoji?1

Áno, 'Nice Building' ponúka kancelárske priestory na prenájom, vyhovujúce potrebám malých firiem aj veľkých korporácií.

9. Je v 'Nice Building' na strešnej ploche alebo na vyhliadkovej terase ponúkaný panoramatický výhľad na Hanoj?

9. Je v 'Nice Building' na strešnej ploche alebo na vyhliadkovej terase ponúkaný panoramatický výhľad na Hanoj?1

Áno, 'Nice Building' má strešnú plochu alebo vyhliadkovú terasu, ktorá poskytuje úchvatný panoramatický výhľad na panorámu Hanoja.

10. Sú v blízkosti 'Nice Building' v Hanoji nejaké atrakcie alebo pamiatky?

10. Sú v blízkosti 'Nice Building' v Hanoji nejaké atrakcie alebo pamiatky?1

Áno, 'Nice Building' sa nachádza v blízkosti niekoľkých popuárnych atrakcií a pamiatok v Hanoji vrátane jazera Hoan Kiem, Chrámu literatúry a Divadla opery v Hanoji.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Výťah
Doplnkové služby
  • Úschova batožiny
Recenzia hotela Nice Building
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.